<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva, najml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:03.91
2 Ivanič FilipIvanič Filip 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 2:08.59
3 Hornák LukášHornák Lukáš 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:11.08
4 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 2:18.69
5 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:23.85
6 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:27.59
7 Herda AndrejHerda Andrej 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 2:31.30
8 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:31.58
9 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:55.63
Bajza PavolBajza Pavol 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 DNF
Celkom 10 pretekárov
Beh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:00.73
2 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:01.11
3 Buchta OliverBuchta Oliver 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 2:01.81
4 Chrena JakubChrena Jakub 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:11.30
5 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:15.55
6 Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:18.80
7 Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 2:27.30
8 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:31.03
9 Ftorek MatúšFtorek Matúš 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 3 2:31.49
10 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:44.50
Celkom 10 pretekárov
Beh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:00.14
2 Mello AdamMello Adam 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 2:02.18
3 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 2:03.50
4 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 2:06.74
5 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:09.04
6 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 2:11.82
7 Pochlopeň YorickPochlopeň Yorick 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 2:12.74
8 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:13.04
9 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:27.96
10 Veliký SamuelVeliký Samuel 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 9 2:40.15
Celkom 10 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 2:01.48
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:02.68
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:03.24
4 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:06.66
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:11.16
6 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:24.40
7 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:26.27
8 Vlčková DanielaVlčková Daniela 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:26.50
9 Kocifajová MáriaKocifajová Mária 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 2:27.06
10 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10 2:29.54
Celkom 10 pretekárov
Beh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bieliková BarboraBieliková Barbora 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 6 2:08.93
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:09.07
3 Bodoríková SimonaBodoríková Simona 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 2:14.53
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 2:14.73
5 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:16.39
6 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:20.91
7 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 2:30.15
8 Karmanová BiankaKarmanová Bianka 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:30.27
9 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:31.31
10 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:38.17
Celkom 10 pretekárov
Beh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:03.61
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:07.61
3 Pastoráková NikaPastoráková Nika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:08.85
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:26.03
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 2:26.31
6 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:26.79
7 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:32.77
8 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:35.99
9 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:36.94
10 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:38.93
11 Vozárová ViktóriaVozárová Viktória 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:44.21
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:02.83
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:06.54
3 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:13.36
4 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:15.98
5 Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 2:19.88
6 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:20.10
7 11 2:23.35
8 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:27.80
9 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 10 2:30.72
10 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:38.53
11 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:39.16
Celkom 11 pretekárov
Beh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 2:19.44
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:20.88
3 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:22.32
4 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:22.80
5 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 2:28.60
6 Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:31.28
7 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:31.42
8 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10 2:31.82
9 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:32.64
10 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:36.16
11 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 3:09.10
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:13.36
2 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 2:19.46
3 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:20.52
4 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:25.74
5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:31.76
6 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 2:35.74
7 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:38.60
8 Belica MiaBelica Mia 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 9 2:39.88
9 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:41.64
10 10 2:52.30
11 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 3:03.90
Celkom 11 pretekárov
Beh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:15.61
2 Makovníková HanaMakovníková Hana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:24.50
3 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 2:26.80
4 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:28.47
5 10 2:30.50
6 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:32.29
7 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:35.45
8 Galicová NinaGalicová Nina 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:43.61
Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNS
Kotešovcová SáraKotešovcová Sára 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 DNF
Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:21.17
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:22.59
3 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:28.73
4 Šuleková PetraŠuleková Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:35.14
5 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:36.44
6 Simanová SofiaSimanová Sofia 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 2:39.48
7 9 2:40.18
8 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:50.30
Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 DNS
Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 DNS
Celkom 10 pretekárov