<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva, najml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.08
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.66
3 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 08.77
4 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.12
5 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.18
2 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.21
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.22
4 Ftorek MatúšFtorek Matúš 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 09.34
5 Bedecs SamuelBedecs Samuel 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.52
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.19
2 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.29
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.58
4 Buchta OliverBuchta Oliver 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 09.60
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 10.22
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.45
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.49
3 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.59
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.63
5 Bajza PavolBajza Pavol 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 10.03
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.62
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.67
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.75
4 Čanecký JánČanecký Ján 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.02
5 Hornák LukášHornák Lukáš 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04
2 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.00
3 Husenica MarekHusenica Marek 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 10.46
4 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.67
5 Levický PeterLevický Peter 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 11.07
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.12
2 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.28
3 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.82
4 Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.48
5 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.80
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.24
2 Chrena JakubChrena Jakub 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.59
3 Herda AndrejHerda Andrej 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.19
4 Hanínec LukášHanínec Lukáš 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.16
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 9 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 08.86
2 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.18
3 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.58
4 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.90
5 Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.33
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.38
2 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.41
3 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.46
4 Pochlopeň YorickPochlopeň Yorick 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 09.47
5 Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 11.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.44
2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.45
3 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.50
4 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.31
5 Veliký SamuelVeliký Samuel 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 10.55
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.16
2 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.80
3 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 08.82
4 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.86
5 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.95
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.74
2 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.00
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.01
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.03
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.03
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.20
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.25
4 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.38
5 Doroková NikoletaDoroková Nikoleta 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 09.10
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.26
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 09.39
4 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.73
5 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 09.91
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bariaková SáraBariaková Sára 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.20
2 Bieliková BarboraBieliková Barbora 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 3 09.35
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.58
4 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.69
5 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.97
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 09.52
2 Bakošová AlexandraBakošová Alexandra 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 09.58
3 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.66
4 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.74
5 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.75
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.69
2 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.77
3 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.80
4 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.88
5 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.09
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.65
2 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.88
3 Vlčková AndreaVlčková Andrea 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 10.18
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.28
5 Vlčková DanielaVlčková Daniela 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.44
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 10.14
2 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.15
3 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.33
4 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.50
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.80
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 10.01
2 Giertlová ViktóriaGiertlová Viktória 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.45
3 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.54
4 Hubová NatáliaHubová Natália 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 10.68
5 Kocifajová MáriaKocifajová Mária 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.70
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostrová MichaelaKostrová Michaela 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.11
2 Janeková KristínaJaneková Kristína 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.55
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.68
4 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.87
5 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 11.39
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.36
2 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.80
3 Čipková BiankaČipková Bianka 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 11.27
4 Bokorová AlexandraBokorová Alexandra 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.62
5 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 11.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.35
2 Garguláková BarboraGarguláková Barbora 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.86
3 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99
4 Házyová KristínaHázyová Kristína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.27
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 10.52
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.86
2 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.05
3 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.22
4 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.23
5 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 10.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.44
2 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.97
3 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.44
4 Martausová LuciaMartausová Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.66
5 Malčeková VanesaMalčeková Vanesa 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.67
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.37
2 Rychnavská EmaRychnavská Ema 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.00
3 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.15
4 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.85
5 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 11.53
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 16 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.06
2 Verónyová JohanaVerónyová Johana 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.07
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.12
4 Turzová KatarínaTurzová Katarína 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 10.55
5 Vozárová ViktóriaVozárová Viktória 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.76
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 17 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kanerová VanesaKanerová Vanesa 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.85
2 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.14
3 Zatrochová SofiaZatrochová Sofia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 12.25
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.74
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.89
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.03
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.04
5 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.33
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.94
2 Šramko AndrejŠramko Andrej 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 09.45
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.71
4 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.72
5 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.16
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.82
2 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.99
3 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.23
4 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.40
5 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.87
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.00
2 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.08
3 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.13
4 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.31
5 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.47
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.26
2 Kalinay AdamKalinay Adam 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.45
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.46
4 Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 10.47
5 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 11.13
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.25
2 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.51
3 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.69
4 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.91
5 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.87
2 4 10.13
3 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.48
4 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 11.57
5 Dolinec ŠimonDolinec Šimon 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.87
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kolár JánKolár Ján 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.03
2 Killík LukášKillík Lukáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.48
3 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.83
4 Kapusta LeoKapusta Leo 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.99
5 Hudec MatejHudec Matej 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 11.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.05
2 1 10.35
3 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.93
4 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 11.21
5 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 11.22
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.92
2 Oravec LukášOravec Lukáš 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 10.04
3 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.10
4 Sokol MariánSokol Marián 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.60
5 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.38
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varšo MichalVaršo Michal 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.44
2 Vozár JakubVozár Jakub 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.76
Celkom 2 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.99
2 Varšo MichalVaršo Michal 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.17
3 Šramko AndrejŠramko Andrej 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 09.38
4 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.53
5 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.63
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.47
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.52
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.56
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.57
5 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.13
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.76
2 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.08
3 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.23
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 10.24
Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.21
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.39
3 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.79
4 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.99
5 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.19
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.27
2 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.45
3 Ševčíková AlžbetaŠevčíková Alžbeta 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.65
4 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.78
5 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 11.44
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belica MiaBelica Mia 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 11.05
2 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 11.07
3 1 11.59
4 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.75
5 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 12.15
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.91
2 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.18
3 Galicová NinaGalicová Nina 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.06
4 Červenková SvetlanaČervenková Svetlana 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.72
5 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.92
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.21
2 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.26
3 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.89
4 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 11.34
5 Jarotová LauraJarotová Laura 08 08 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 11.91
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.39
2 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.56
3 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.59
4 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 11.43
5 Kotešovcová SáraKotešovcová Sára 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 12.59
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 09.72
2 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 10.08
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.28
4 Makovníková HanaMakovníková Hana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.04
Ondíková SofiaOndíková Sofia 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.31
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.32
3 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.58
4 Simanová SofiaSimanová Sofia 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.64
5 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 11.08
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuleková PetraŠuleková Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.31
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.70
3 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.04
4 2 11.06
5 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 12.58
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.36
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.45
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.46
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 09.55
5 1 09.61
Celkom 5 pretekárov