<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva, najml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
2 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 137
3 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 131

Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 151
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 145
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 133

Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 113
2 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 100

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 122
2 Sýkorová Evelína AnnaSýkorová Evelína Anna 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 113
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 113

Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 470
2 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 425
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 420

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 434
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 430
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 410

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Varšo MichalVaršo Michal 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 371
2 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 369
3 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 353

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 352
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 351
3 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 350

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pavelica MarekPavelica Marek 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 09.96
2 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 09.35
3 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.24

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 13.1.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.82
2 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.75
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.26