<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka

Bratislava (8. 5. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.11
2 203 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
3 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 11.31
4 195 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.35
5 214 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.49
6 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.50
7 125 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.53
8 230 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.83
2 222 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 11.88
3 93 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.99
4 231 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.22
5 168 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.43
220 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.19
2 126 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 12.44
3 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.46
4= 90 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 12.62
4= 157 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 12.62
6 124 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.73
7 269 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.07
211 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.04
2 275 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.66
3 160 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 13.71
4 210 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.31
103 Straňovský BrunoStraňovský Bruno 16 16 MŠ Šoltésovej Nové ZámkyMŠ Šoltésovej Nové Zámky 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.11
2 203 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
3 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 11.31
4 195 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.35
5 214 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.49
6 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.50
7 125 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.53
8 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.83
9 222 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 11.88
10 230 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.92
11 93 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.99
12 91 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.19
13 231 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.22
14 168 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.43
15 126 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 12.44
16 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.46
17 90 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 12.62
17 157 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 12.62
19 124 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.73
20 272 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.04
21 269 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.07
22 275 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.66
23 160 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 13.71
24 210 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.31
220 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
211 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
103 Straňovský BrunoStraňovský Bruno 16 16 MŠ Šoltésovej Nové ZámkyMŠ Šoltésovej Nové Zámky 6 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.01
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
3 94 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.23
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 SB 12.35
5 239 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.58
6 241 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.76
7 238 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.86
8 152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.85
2 198 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 13.06
3 95 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 13.11
4 196 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 13.20
5 300 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 SB 13.49
6 283 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.57
7 261 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.59
8 236 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.47
2 280 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 13.86
3 278 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 13.88
4 128 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 13.94
5 253 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.96
6 248 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 14.00
7 279 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 14.32
8 181 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 6 13.30
2 282 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.80
3 254 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.89
4 242 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.01
5 132 Kuchárová MartinaKuchárová Martina 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.39
6 259 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.69
7 286 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.26
8 245 Bagitová EmmaBagitová Emma 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.17
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.01
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
3 94 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.23
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 SB 12.35
5 239 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.58
6 241 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.76
7 197 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.85
8 238 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.86
9 198 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 13.06
10 95 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 13.11
11 196 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 13.20
12 112 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 6 13.30
13 152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.33
14 136 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.47
15 300 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 SB 13.49
16 283 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.57
17 261 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.59
18 236 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.79
19 282 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.80
20 280 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 13.86
21 278 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 13.88
22 254 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.89
23 128 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 13.94
24 253 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.96
25 248 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 14.00
26 242 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.01
27 279 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 14.32
28 132 Kuchárová MartinaKuchárová Martina 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.39
29 181 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.63
30 259 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.69
31 286 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.26
32 245 Bagitová EmmaBagitová Emma 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.17