<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka

Bratislava (8. 5. 2022)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 98 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 4:18.99
2 298 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 SB 4:21.29
3 120 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 4:26.09
4 188 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 4:26.11
5 127 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 4:29.56
6 119 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 PB 4:33.43
7 117 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:33.45
8 121 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 SB 4:44.44
215 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
216 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 3:58.23
2 174 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:00.15
3 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 4 SB 4:00.87
4 193 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:02.33
5 217 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:02.50
6 164 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 PB 4:04.22
7 292 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 4:12.31
8 219 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 SB 4:13.95
273 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNF
299 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 3:58.23
2 174 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:00.15
3 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 4 SB 4:00.87
4 193 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:02.33
5 217 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:02.50
6 164 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 PB 4:04.22
7 292 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 4:12.31
8 219 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 SB 4:13.95
9 98 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 4:18.99
10 298 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 SB 4:21.29
11 120 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 4:26.09
12 188 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 4:26.11
13 127 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 4:29.56
14 119 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 PB 4:33.43
15 117 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:33.45
16 121 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 SB 4:44.44
215 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
216 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
273 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNF
299 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNF

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:08.76
2 141 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Bratislava runnersBratislava runners 2 5:10.70
3 153 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:30.86
4 252 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 5:36.14
246 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Celkom 5 pretekárov