<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka

Bratislava (8. 5. 2022)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 189 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 2:03.58
2 260 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 2:03.80
3 163 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:05.58
4 224 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.62
5 265 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:07.89
6 227 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:11.76
7 156 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:16.94
8 229 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:22.06
9 274 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 2:22.68
145 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 270 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:52.93
2 288 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 1:53.01
3 108 Požgaj Anže SvitPožgaj Anže Svit 03 03 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 3 1:53.97
4 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 1 1:57.63
5 162 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:58.93
6 267 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:59.61
7 268 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:59.73
8 206 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:01.41
266 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNF
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 270 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:52.93
2 288 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 1:53.01
3 108 Požgaj Anže SvitPožgaj Anže Svit 03 03 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 3 1:53.97
4 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 1 1:57.63
5 162 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:58.93
6 267 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:59.61
7 268 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:59.73
8 206 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:01.41
9 189 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 2:03.58
10 260 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 2:03.80
11 163 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:05.58
12 224 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.62
13 265 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:07.89
14 227 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:11.76
15 156 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:16.94
16 229 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:22.06
17 274 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 2:22.68
145 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
266 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Giobelli SofiaGiobelli Sofia 96 96 Atletica Brescia, ItalyAtletica Brescia, Italy 1 2:09.82
2 129 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:17.66
3 277 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:25.28
4 293 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 2:29.72
5 104 Šoltysová IvanaŠoltysová Ivana 00 00 FTVŠ UK KomenskéhoFTVŠ UK Komenského 6 2:30.86
6 294 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 2:31.33
7 240 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:31.54
8 256 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:33.46
9 180 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:39.44
Celkom 9 pretekárov