<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka

Bratislava (8. 5. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.11
2 203 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
3 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 11.31
4 195 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.35
5 214 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.49
6 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.50
7 125 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.53
8 230 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.83
2 222 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 11.88
3 93 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.99
4 231 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.22
5 168 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.43
220 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.19
2 126 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 12.44
3 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.46
4= 90 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 12.62
4= 157 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 12.62
6 124 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.73
7 269 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.07
211 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.04
2 275 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.66
3 160 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 13.71
4 210 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.31
103 Straňovský BrunoStraňovský Bruno 16 16 MŠ Šoltésovej Nové ZámkyMŠ Šoltésovej Nové Zámky 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.11
2 203 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
3 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 11.31
4 195 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.35
5 214 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.49
6 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.50
7 125 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.53
8 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.83
9 222 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 11.88
10 230 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.92
11 93 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.99
12 91 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.19
13 231 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.22
14 168 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.43
15 126 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 12.44
16 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.46
17 90 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 12.62
17 157 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 12.62
19 124 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.73
20 272 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.04
21 269 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.07
22 275 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.66
23 160 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 13.71
24 210 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.31
220 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
211 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
103 Straňovský BrunoStraňovský Bruno 16 16 MŠ Šoltésovej Nové ZámkyMŠ Šoltésovej Nové Zámky 6 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.01
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
3 94 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.23
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 SB 12.35
5 239 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.58
6 241 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.76
7 238 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.86
8 152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.85
2 198 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 13.06
3 95 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 13.11
4 196 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 13.20
5 300 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 SB 13.49
6 283 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.57
7 261 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.59
8 236 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.47
2 280 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 13.86
3 278 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 13.88
4 128 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 13.94
5 253 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.96
6 248 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 14.00
7 279 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 14.32
8 181 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 6 13.30
2 282 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.80
3 254 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.89
4 242 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.01
5 132 Kuchárová MartinaKuchárová Martina 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.39
6 259 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.69
7 286 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.26
8 245 Bagitová EmmaBagitová Emma 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.17
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.01
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
3 94 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.23
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 SB 12.35
5 239 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.58
6 241 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.76
7 197 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.85
8 238 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.86
9 198 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 13.06
10 95 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 13.11
11 196 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 13.20
12 112 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 6 13.30
13 152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.33
14 136 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.47
15 300 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 SB 13.49
16 283 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.57
17 261 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.59
18 236 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.79
19 282 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.80
20 280 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 13.86
21 278 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 13.88
22 254 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.89
23 128 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 13.94
24 253 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.96
25 248 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 14.00
26 242 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.01
27 279 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 14.32
28 132 Kuchárová MartinaKuchárová Martina 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.39
29 181 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.63
30 259 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.69
31 286 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.26
32 245 Bagitová EmmaBagitová Emma 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.17

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.34
2 204 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.52
3 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 22.73
4 195 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.74
5 214 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.37
6 125 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.09
2 177 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.56
3 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.81
4 92 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.48
220 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.84
2 231 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.25
3 93 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.77
4 168 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.51
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 24.95
2 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.98
3 157 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 25.93
4 269 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.87
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 25.59
2 124 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 25.84
3 100 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.36
4 272 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.49
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.69
2 289 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.40
3 275 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.81
4 160 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 27.88
5 210 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 30.17
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.34
2 204 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.52
3 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 22.73
4 195 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.74
5 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.09
6 214 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.37
7 125 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.44
8 177 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.56
9 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.81
10 222 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.84
11 231 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.25
12 92 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.48
13 91 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.69
14 93 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.77
15 126 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 24.95
16 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.98
17 289 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.40
18 168 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.51
19 90 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 25.59
20 124 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 25.84
21 157 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 25.93
22 100 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.36
23 272 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.49
24 269 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.87
25 275 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.81
26 160 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 27.88
27 210 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 30.17
220 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 15:35) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Drljačić VeronikaDrljačić Veronika 01 01 CroatiaCroatia 3 SB 23.82
2 287 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.54
3 94 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.80
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 SB 25.02
5 239 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 15:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.84
2 238 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 26.18
3 236 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.00
4 196 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 28.06
5 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.29
152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 15:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 26.53
2 136 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 27.28
3 96 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 27.49
4 283 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.61
5 95 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.13
6 261 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 15:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 27.18
2 248 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 28.41
3 128 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 28.64
4 280 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 28.80
5 237 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.17
6 253 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 8.5.2022 - 15:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.16
2 279 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 29.00
3 255 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 29.38
4 278 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 29.61
5 286 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 31.88
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 8.5.2022 - 15:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.98
2 250 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.27
3 140 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 28.44
4 132 Kuchárová MartinaKuchárová Martina 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 30.40
5 113 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 30.86
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Drljačić VeronikaDrljačić Veronika 01 01 CroatiaCroatia 3 SB 23.82
2 287 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.54
3 94 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.80
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 SB 25.02
5 239 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.58
6 199 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.84
7 238 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 26.18
8 197 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 26.53
9 249 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.98
10 198 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 27.18
11 136 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 27.28
12 96 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 27.49
13 283 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.61
14 236 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.00
15 196 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 28.06
16 95 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.13
17 282 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.16
18 261 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.27
18 250 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.27
20 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.29
21 248 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 28.41
22 140 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 28.44
23 128 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 28.64
24 280 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 28.80
25 279 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 29.00
26 237 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.17
27 255 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 29.38
28 253 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.46
29 278 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 29.61
30 132 Kuchárová MartinaKuchárová Martina 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 30.40
31 113 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 30.86
32 286 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 31.88
152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:47.56
2 291 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 0:50.43
3 177 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:51.24
4 190 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 0:52.33
271 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
209 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:55.53
2 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:55.87
3 170 Mižičko MatejMižičko Matej 84 84 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:56.85
4 158 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 0:57.05
5 100 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:57.29
114 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:47.56
2 291 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 0:50.43
3 177 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:51.24
4 190 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 0:52.33
5 290 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:55.53
6 87 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:55.87
7 170 Mižičko MatejMižičko Matej 84 84 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:56.85
8 158 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 0:57.05
9 100 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:57.29
271 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
209 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
114 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNF

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:59.70
2 152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.29
3 165 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.95
4 237 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:06.74
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:03.47
2 281 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 1:04.13
3 140 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 1:04.59
4 113 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 1:15.37
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:59.70
2 152 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.29
3 250 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:03.47
4 281 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 1:04.13
5 140 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 1:04.59
6 165 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.95
7 237 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:06.74
8 113 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 1:15.37

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 189 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 2:03.58
2 260 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 2:03.80
3 163 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:05.58
4 224 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.62
5 265 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:07.89
6 227 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:11.76
7 156 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:16.94
8 229 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:22.06
9 274 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 2:22.68
145 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 270 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:52.93
2 288 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 1:53.01
3 108 Požgaj Anže SvitPožgaj Anže Svit 03 03 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 3 1:53.97
4 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 1 1:57.63
5 162 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:58.93
6 267 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:59.61
7 268 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:59.73
8 206 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:01.41
266 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNF
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 270 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:52.93
2 288 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 1:53.01
3 108 Požgaj Anže SvitPožgaj Anže Svit 03 03 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 3 1:53.97
4 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 1 1:57.63
5 162 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:58.93
6 267 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:59.61
7 268 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:59.73
8 206 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:01.41
9 189 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 2:03.58
10 260 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 2:03.80
11 163 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:05.58
12 224 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.62
13 265 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:07.89
14 227 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:11.76
15 156 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:16.94
16 229 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:22.06
17 274 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 2:22.68
145 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
266 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Giobelli SofiaGiobelli Sofia 96 96 Atletica Brescia, ItalyAtletica Brescia, Italy 1 2:09.82
2 129 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:17.66
3 277 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:25.28
4 293 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 2:29.72
5 104 Šoltysová IvanaŠoltysová Ivana 00 00 FTVŠ UK KomenskéhoFTVŠ UK Komenského 6 2:30.86
6 294 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 2:31.33
7 240 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:31.54
8 256 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:33.46
9 180 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:39.44
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 98 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 4:18.99
2 298 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 SB 4:21.29
3 120 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 4:26.09
4 188 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 4:26.11
5 127 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 4:29.56
6 119 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 PB 4:33.43
7 117 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:33.45
8 121 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 SB 4:44.44
215 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
216 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 3:58.23
2 174 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:00.15
3 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 4 SB 4:00.87
4 193 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:02.33
5 217 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:02.50
6 164 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 PB 4:04.22
7 292 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 4:12.31
8 219 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 SB 4:13.95
273 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNF
299 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 3:58.23
2 174 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:00.15
3 142 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 4 SB 4:00.87
4 193 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:02.33
5 217 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:02.50
6 164 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 PB 4:04.22
7 292 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 4:12.31
8 219 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 SB 4:13.95
9 98 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 4:18.99
10 298 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 SB 4:21.29
11 120 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 4:26.09
12 188 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 4:26.11
13 127 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 4:29.56
14 119 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 PB 4:33.43
15 117 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:33.45
16 121 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 SB 4:44.44
215 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
216 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
273 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNF
299 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNF

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:08.76
2 141 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Bratislava runnersBratislava runners 2 5:10.70
3 153 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:30.86
4 252 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 5:36.14
246 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 297 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10:01.66
2 130 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10:08.28
3 192 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10:39.78
4 151 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10:41.90
5 247 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11:34.88
6 102 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12:01.90
7 123 Kušíková KatarínaKušíková Katarína 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 12:13.56
8 285 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 98 98 FTVŠ UK KomenskéhoFTVŠ UK Komenského 8 13:26.24
138 Kuriačková IvanaKuriačková Ivana 94 94 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 NM
296 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 DNS
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 15:20.93
2 276 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 15:34.97
3 166 Fraňo PeterFraňo Peter 96 96 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 15:55.31
4 221 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 16:35.57
5 161 Vladár JánVladár Ján 98 98 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 14 16:49.39
6 295 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 17:10.73
7 118 Knapčok MartinKnapčok Martin 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 17:16.23
8 191 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 17:28.01
9 155 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 20:15.35
10 106 Boiko IhorBoiko Ihor 02 02 Katolícka univerzita v RužomberkuKatolícka univerzita v Ružo... 6 22:14.87
11 107 Dizhur DenysDizhur Denys 02 02 Katolícka univerzita v RužomberkuKatolícka univerzita v Ružo... 8 26:11.50
219 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
228 Smetana MarekSmetana Marek 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 DNS
122 Valášek TomášValášek Tomáš 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 13 DNS
Celkom 14 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 15:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.92
2 115 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 14.53
3 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.87
4 251 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 15.53
5 116 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.55
6 257 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 16.18
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.19
2 230 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:58.18
3 176 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.30
4 92 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.62
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Šimunčić IdaŠimunčić Ida 96 96 CroatiaCroatia 3 0:59.90
2 187 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.42
3 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.12
4 97 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:02.47
5 116 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 1:03.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:05.45
2 284 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 1:13.97
3 255 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:14.61
4 96 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:15.49
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Šimunčić IdaŠimunčić Ida 96 96 CroatiaCroatia 3 0:59.90
2 187 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.42
3 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.12
4 97 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:02.47
5 116 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 1:03.34
6 134 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:05.45
7 284 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 1:13.97
8 255 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:14.61
9 96 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:15.49

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 266 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09:21.84
2 219 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 09:56.92
223 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
Celkom 3 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 185 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11:51.17
2 246 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12:53.07
3 109 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Mendelova univerzita v BrněMendelova univerzita v Brně 2 14:15.07
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 8.5.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 185 190 195 200 205 208
1 235 Zeman TomášZeman Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 3 205 - - - - o o o o xxx
2 232 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 2 200 - - o - o o xxo r
3 218 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 190 xo o xo o o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 8.5.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 145 150 155 160 165 168 171 174 177 180 183 186 189 192 195 198
1 202 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 6 165 o - - o o o o xxx
2 258 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 165 o - o o o o o xxx
3 135 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 160 o - o o xo o xxx
4 257 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 155 o - o o o xxx
5 251 Králiková RomanaKráliková Romana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 1 SB 150 o - o o xxx
179 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 DNS
Poznámky/pokusy:
" Rozoskakovanie 168 166 164 Bošková x x x Tichá x x o
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 8.5.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 201 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 7 715 -0.9 m/s x 703  0,30 546  0,50 703 x 715  -0,90 x
2 148 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 6 653 +0.0 m/s x 653  0,00 x 653 643  1,50 651  0,00 x
3 168 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 4 570 +0.0 m/s 543  0,30 548  -0,40 551  1,10 551 552  1,10 570  0,00 560  -1,00
4 204 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 558 +0.0 m/s 535  0,00 558  0,00 - 558
5 230 Špacír LucasŠpacír Lucas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 PB 554 +0.0 m/s 554  0,00 530  -0,30 - 554
6 131 Zorvan JozefZorvan Jozef
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
98 98 2 PB 516 +0.0 m/s x 516  0,00 x 516
7 210 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 3 SB 427 -0.9 m/s 418  0,00 x x 418 394  0,00 425  -0,30 427  -0,90
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 8.5.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 137 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 6 599 +0.0 m/s 425  1,50 599  0,00 587  0,80 599 583  0,60 412  1,40 -
2 257 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 531 +0.0 m/s 531  0,00 x x 531 x - -
3 182 Haviarová VeronikaHaviarová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 3 SB 499 +1.5 m/s 494  1,60 499  1,50 470  0,50 499 x 486  0,10 455  1,00
4 95 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 469 +1.9 m/s x x 469  1,90 469 x x 459  1,00
5 181 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 2 446 +0.1 m/s 426  0,00 442  0,00 443  0,60 443 430  2,00 430  0,70 446  0,10
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 148 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 2 14.24 +1.6 m/s 14.12  2,00 14.24  1,60 x 14.24 x 13.90  1,40 14.14  0,00
2 201 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 13.91 +0.0 m/s 13.56  1,50 13.54  1,60 13.62  1,50 13.62 13.81  0,30 13.88  1,10 13.91  0,00
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 241 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 4 12.64 +1.9 m/s 12.29  1,50 12.49  1,30 12.28  0,80 12.49 12.64  1,90 x 12.50  0,80
2 262 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 11.73 +0.0 m/s 11.11  1,00 10.96  1,30 11.41  0,50 11.41 11.15  1,00 11.56  0,00 11.73  0,00
3 135 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 1 11.54 +0.5 m/s 10.83  0,00 11.13  2,00 11.49  1,00 11.49 x 11.54  0,50 11.50  0,00
4 137 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 3 11.09 +1.1 m/s 10.81  1,70 10.66  0,90 x 10.81 10.95  0,70 11.09  1,10 -
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 154 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 SB 12.61 12.17 12.21 11.81 12.21 11.94 11.80 12.61
2 243 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 11.95 11.24 11.86 x 11.86 11.31 11.21 11.95
3 246 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 1 PB 09.13 07.33 07.49 - 7.49 07.82 09.13 08.89
4 132 Kuchárová MartinaKuchárová Martina
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
98 98 2 PB 07.98 06.77 06.98 07.88 7.88 07.98 07.97 07.95
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 234 Vida RomanVida Roman
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
69 69 1 12.99 12.34 12.99 12.57 12.99 12.61 x 12.92
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 8.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 167 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 6 16.49 16.22 x 16.07 16.22 16.49 x -
2 99 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 5 15.15 14.82 15.15 x 15.15 14.65 14.42 14.64
3 144 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 12.01 12.01 11.78 x 12.01 11.09 x 11.31
4 143 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 3 11.12 10.29 11.12 x 11.12 x 10.47 10.72
5 131 Zorvan JozefZorvan Jozef
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
98 98 1 PB 10.66 10.05 09.12 10.66 10.66 10.34 10.20 09.95
6 225 Pauer AdriánPauer Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 2 09.32 07.95 09.32 x 9.32 x x x
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 8.5.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 243 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 PB 47.02 x 45.75 47.02 47.02 45.88 45.35 x
2 139 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
99 99 4 40.01 39.73 36.82 38.63 39.73 37.72 38.04 40.01
3 178 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 PB 34.27 27.98 29.98 34.27 34.27 26.90 x 29.28
4 172 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 27.23 24.90 25.61 25.83 25.83 26.06 27.23 26.03
5 236 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 1 PB 15.76 15.13 14.10 15.76 15.76
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 8.5.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 133 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
96 96 10 SB 75.01 0.0
2 146 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 11 73.05 0.0
3 173 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 9 66.78 0.0
4 213 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 8 59.39 0.0
5 150 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 7 PB 50.60 0.0
6 207 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 PB 48.97 0.0
7 147 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 SB 48.12 0.0
8 171 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 4 38.68 0.0
9 169 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 38.59 0.0
10 144 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 PB 33.22 0.0
11 131 Zorvan JozefZorvan Jozef
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
98 98 2 PB 32.51 0.0
Celkom 11 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Houndjo, Sedlák, Nehyba, Nehyba Houndjo, Sedlák, Nehyba, Nehyba Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:47.03
2 156 Köteles, Dubček, Fritzman, Procházka Köteles, Dubček, Fritzman, Procházka AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:49.84
Mitašík, Revaj, Melo, Borovka Mitašík, Revaj, Melo, Borovka UK BratislavaUK Bratislava 4 DNF
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Kánássyová, Gorelová, Špitková, Garčárová Kánássyová, Gorelová, Špitková, Garčárová UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 0:54.72
2 104 Čimborová, Šoltysová, Jašurková, Bartková Čimborová, Šoltysová, Jašurková, Bartková FTVŠ UK KomenskéhoFTVŠ UK Komenského 3 0:55.33
Celkom 2 pretekári