<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo SsAZ súťaže družstiev dorastu

Martin (5. 9. 2021)

Hod diskom 1 kg - Veteráni

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 1 PB 31.69 x x 31.13 31.13 31.34 x 31.69
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 PB 30.87 x 28.86 x 28.86 x x 30.87 11.00
2 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 2 PB 27.15 20.02 x 27.15 27.15 x 21.57 x 9.00
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 6 PB 27.37 23.03 22.10 27.37 27.37 24.23 21.59 21.33 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 26.46 24.43 24.32 25.86 25.86 26.46 x x 9.00
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 9 26.09 25.28 x x 25.28 x 26.09 x 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 25.60 25.38 24.88 25.60 25.60 x x x 7.00
5 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 5 PB 24.68 21.47 22.81 x 22.81 19.64 24.68 x 6.00
6 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 21.08 x x 17.74 17.74 21.08 18.75 x 5.00
7 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 19.01 16.89 17.26 19.01 19.01 16.34 17.58 x 4.00
8 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 4 17.82 17.82 x 14.84 17.82 15.75 16.76 x 3.00
9 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 2 15.38 14.71 14.05 15.38 15.38 2.00
10 Bušovská VanesaBušovská Vanesa
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 15.11 15.11 x x 15.11 1.00
Celkom 10 pretekárov