<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo SsAZ súťaže družstiev dorastu

Martin (5. 9. 2021)

100 m - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 10:30) official Vietor: +4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.50
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.96 11.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.15 9.00
4 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.49 8.00
MS Topoľan ŠimonTopoľan Šimon 00 00 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.61
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.33 QA
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.76 QA
3 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.20 QA
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.21 qA
5 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.50 qB
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.85 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.48 QA
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.73 QA
3 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.98 QA
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.12 qA
5 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.23 qB
6 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.28 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.33 QA
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.48 QA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.73 QA
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.76 QA
5 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.98 QA
6 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.12 qA
7 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.20 QA
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.21 qA
9 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.23 qB
10 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.50 qB
11 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.85 qB
12 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.28 qB

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.22 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.55 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.65 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.82 7.00
5 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.07 6.00
6 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.22 5.00
7 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.28 4.00
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.45 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 12.13 2.00
2 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.57 1.00
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.80
4 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.21
Celkom 4 pretekári

100 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:40) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.55 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.88 9.00
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.33 8.00
4 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.60 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.20 QA
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 13.62 QA
3 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 13.73 qB
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.28 qB
5 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 15.64
6 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.78
MS 12 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 15.88
8 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 17.54
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:40) unofficial Vietor: +3.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.41 QA
2 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.43 QA
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.57 qA
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.67 qA
5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.76 qB
6 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 13.78 qB
7 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.18
8 80 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.35
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.9.2021 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.53 QA
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.64 QA
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.67 qA
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.16 qB
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 14.26 qB
6 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.27 qB
7 87 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.62
8 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 15.67
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.20 QA
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.53 QA
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 13.62 QA
7 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.64 QA
8 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.67 qA
10 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 13.73 qB
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.16 qB
14 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 14.26 qB
15 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.27 qB
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.28 qB
17 87 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.62
20 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 15.64
21 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 15.67
22 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.78
23 12 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 15.88
24 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 17.54

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 11:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.22 11.00
2 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.29 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.40 8.00
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.50 7.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 13.53 6.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 13.56 5.00
7 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.57 4.00
8 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.91 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 5.9.2021 - 11:35) official Vietor: +4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 13.71 2.00
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.80 1.00
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 13.83
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 14.00
5 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 14.10
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.39
Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.74
MS Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 23.02
MS Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.30
4 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 24.59 11.00
MS Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.79
6 9 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 PB 25.09 9.00
7 11 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 25.27 8.00
MS Topoľan ŠimonTopoľan Šimon 00 00 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.09
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.35 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.54 9.00
3 15 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.43 3.00
4 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 25.48 2.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 25.83
Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.19 8.00
2 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 24.64 6.00
3 34 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 25.64 1.00
4 13 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 25.80
5 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 28.08
6 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 28.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 24.48 7.00
2 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 24.73 5.00
3 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.42 4.00
4 98 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.95
5 95 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.34
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.35 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.54 9.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.19 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 24.48 7.00
5 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 24.64 6.00
6 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 24.73 5.00
7 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.42 4.00
8 15 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.43 3.00
9 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 25.48 2.00
10 34 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 25.64 1.00
11 13 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 25.80
12 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 25.83
13 98 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.95
14 95 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.34
15 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 28.08
16 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 28.66
Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS

200 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 28.28 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.88 9.00
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 29.65 8.00
Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.9.2021 - 13:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 27.43 11.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 27.91 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 28.09 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.29 7.00
5 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 30.18 2.00
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.9.2021 - 13:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 28.51 6.00
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.30 4.00
3 16 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 30.27 1.00
4 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.82
5 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 31.03
Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.9.2021 - 13:30) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 28.67 5.00
2 60 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 29.83 3.00
3 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.34
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 30.67
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 30.90
6 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 32.76
7 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 33.65
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 27.43 11.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 27.91 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 28.09 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.29 7.00
5 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 28.51 6.00
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 28.67 5.00
7 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.30 4.00
8 60 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 29.83 3.00
9 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 30.18 2.00
10 16 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 30.27 1.00
11 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.34
12 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 30.67
13 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.82
14 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 30.90
15 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 31.03
16 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 32.76
17 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 33.65
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNS
Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS

400 m - Muži

(ne, 5.9.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:52.92
MS Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:54.12
MS Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:54.32
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:54.28 11.00
2 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 0:55.42 9.00
3 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 0:55.68 8.00
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:56.34 7.00
5 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 1:01.29 6.00
6 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 1:02.11 5.00
7 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:06.59 4.00
8 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:26.18 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.9.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:03.28 11.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:04.22 8.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:04.27 7.00
4 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 1:06.54 6.00
5 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:09.49 5.00
6 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:12.12 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.9.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:04.03 9.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:11.11 4.00
3 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:12.75 2.00
4 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:13.09 1.00
5 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:25.34
87 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:03.28 11.00
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:04.03 9.00
3 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:04.22 8.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:04.27 7.00
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 1:06.54 6.00
6 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:09.49 5.00
7 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:11.11 4.00
8 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:12.12 3.00
9 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:12.75 2.00
10 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:13.09 1.00
11 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:25.34
87 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 DNS

800 m - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 1:58.56 11.00
2 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:11.75 9.00
11 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 DNF
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:07.47 11.00
2 15 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:08.80 9.00
3 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:09.97 8.00
4 95 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:10.72 7.00
5 98 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:10.73 6.00
6 13 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:11.99 5.00
7 70 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:18.55 4.00
8 68 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 PB 2:24.40 3.00
9 34 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 2:25.00 2.00
Celkom 9 pretekárov

800 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:38.90 11.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 73 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:22.67 11.00
2 18 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 2:23.11 9.00
MS 74 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:25.64
4 60 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:32.43 8.00
5 40 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:35.88 7.00
6 16 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:36.17 6.00
7 87 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:44.76 5.00
8 42 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 2:49.74 4.00
MS 12 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:54.07
10 96 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 3:00.85 3.00
11 80 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 3:02.85 2.00
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12:54.31 11.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 12:14.79 11.00
2 32 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 12:31.73 9.00
3 9 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 12:58.08 8.00
4 95 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13:17.58 7.00
5 11 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 14:41.88 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:25) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 16.24 11.00
2 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.60 9.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 18.81 8.00
4 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 18.84 7.00
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 18.95 6.00
6 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 21.29 5.00
Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 DNF
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 10:20) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.97 11.00
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 10:20) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 16.69 11.00
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 21.83 9.00
3 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 23.81 8.00
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:42.56 11.00
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:50.17 11.00
2 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:00.07 9.00
3 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:07.46 8.00
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 0:48.95 11.00
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:48.29
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 0:51.19 11.00
3 95 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:52.36 9.00
4 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 0:52.88 8.00
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 0:53.39 7.00
6 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 0:55.06 6.00
7 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 0:56.80 5.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 13:51.31 11.00
2 13 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15:37.26 9.00
3 42 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 16:23.52 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 18:44.34 11.00
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 70 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15:34.99 11.00
2 12 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 16:43.34 9.00
3 68 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 16:43.51 8.00
4 64 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18:51.26 7.00
5 88 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 SB 22:44.26 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175180185 Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 180 - - o o o xo xxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175 Body
1 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 170 - xo o xxo xxx 11.00
2 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 160 o xo xxx 9.00
3 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 160 o xxo xxx 8.00
4 Janík FilipJaník Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 1 PB 155 o xxx 7.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 155 xo xxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160166170175 Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 PB 170 - - - - o o o o xo xxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155 Body
1 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 150 - o xo o o xxx 11.00
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 9 150 - - o xo xo xxx 9.00
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 150 - o xo xxo xo xxx 8.00
4 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 6 145 - o o o xr 7.00
5 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 145 o o xo xo xxx 6.00
6 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 8 145 - - o xxo xxx 5.00
7 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 7 140 o o o xxx 4.00
8 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 140 o o xo xxx 3.00
9 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 1 130 xo xr 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280300320340 Body
1 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 1 PB 320 - - - - xo xo xxx 11.00
2= Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 3 PB 300 - - o o o xxx
2= Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
73 73 2 PB 300 - - - - o x- xx 9.00
4 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 PB 240 o o xxx 8.00
Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 5 NM - - - - - - xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 400420440 Body
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 420 o o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240250 Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 240 xo o xxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220 Body
1 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 200 o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 2 594 +3.1 m/s 589 +2.0 m/s 594  3,10 513  1,10 589  2,00 594 582  3,40 x 538  1,50 11.00
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 1 522 +2.8 m/s 498 +1.8 m/s 358  3,00 477  3,60 516  3,70 516 486  4,70 498  1,80 522  2,80 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 10 673 +1.4 m/s 671  2,30 650  1,20 673  1,40 673 655  3,00 657  3,20 646  4,00 11.00
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 568 +1.8 m/s x x 568  1,80 568 x x 563  3,00 9.00
3 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 PB 558 +1.6 m/s 558  1,60 547  3,00 x 558 517  1,80 545  1,90 515  3,00 8.00
4 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 8 PB 543 +1.5 m/s x 543  1,50 x 543 526  1,90 525  3,00 528  2,30 7.00
5 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 1 PB 537 +1.6 m/s 519  3,00 x 514  1,50 519 531  1,40 537  1,60 483  2,30 6.00
6 Kiselev VasilyKiselev Vasily
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 11 PB 528 +1.9 m/s 504  2,30 510  2,00 528  1,90 528 460  2,30 501  1,90 441  1,50 5.00
7 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 7 PB 527 +1.6 m/s 473  1,80 494  2,10 512  1,30 512 488  1,40 527  1,60 489  2,50 4.00
8 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 502 +2.4 m/s 474 +1.9 m/s 485  2,30 481  2,50 481  2,50 485 502  2,40 449  1,70 474  1,90 3.00
9 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 PB 472 +1.9 m/s 458  2,00 460  2,00 472  1,90 472 2.00
10 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 5 PB 460 +1.4 m/s 382  2,30 365  1,40 460  1,40 460 1.00
11 Turčan LukášTurčan Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
06 06 4 PB 451 +2.0 m/s x 420  1,50 451  2,00 451
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 447 +2.2 m/s 425 +1.3 m/s 425  1,30 435  2,90 447  2,20 447 - - - 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 20 506 +3.1 m/s 494 +1.9 m/s 467  1,90 494  1,90 229  2,50 494 506  3,10 479  1,80 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 18 491 +1.6 m/s 491  1,60 484  1,30 479  1,90 491 x 489  2,60 9.00
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 477 +2.6 m/s 474 +1.5 m/s 474  1,50 450  2,20 446  1,40 474 477  2,60 429  2,80 8.00
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 9 476 +2.3 m/s 467  2,30 476  2,30 445  2,30 476 417  2,50 x 7.00
5 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 464 +2.3 m/s 464  2,30 434  3,20 x 464 458  2,40 x 6.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 12 PB 459 +1.5 m/s 459  1,50 425  3,20 443  2,00 459 435  3,00 x 5.00
7 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 455 +1.2 m/s 455  2,20 403  1,60 455  1,20 455 448  2,30 - 4.00
8 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 14 453 +2.5 m/s 450 +1.9 m/s 443  1,30 450  1,90 453  2,50 453 447  1,80 x 3.00
9 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 13 445 +2.5 m/s 442 +1.3 m/s 442  1,30 445  2,50 445 2.00
10 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 PB 443 +2.0 m/s 443  2,00 432  1,90 443 1.00
11 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 7 436 +1.2 m/s 436  1,20 x 436
12 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 17 432 +2.3 m/s 412 +1.2 m/s 432  2,30 412  1,20 432
13 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 19 423 +1.9 m/s 423  1,90 408  1,60 423
14 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 5 PB 410 +2.0 m/s 410  2,00 405  1,20 410
15 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 389 +2.3 m/s 355  3,20 389  2,30 389
16 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 373 +2.0 m/s 373  2,00 370  1,90 373
Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 2 DNS
Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 15 NM x x -
Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 NM x x -
Kičinová TamaraKičinová Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 4 NM x x -
Celkom 20 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 12.35 +2.0 m/s x x x - 12.35  2,00 x x 11.00
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 PB 11.20 +1.9 m/s 10.56  1,90 10.67  2,30 10.72  2,20 10.72 10.72  3,00 11.20  1,90 10.97  1,50 11.00
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 10.12 +2.0 m/s 09.82  2,50 10.12  2,00 - 10.12 - - - 9.00
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 09.77 +2.4 m/s 09.69 +1.6 m/s 09.69  1,60 09.75  2,30 09.55  1,30 9.75 08.94  2,50 09.32  1,50 09.77  2,40 11.00
2 95 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 1 09.22 +2.6 m/s 09.01 +1.5 m/s 08.30  1,20 x 09.00  1,30 9.00 09.22  2,60 09.01  1,50 x 9.00
3 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 09.03 +1.8 m/s 08.70  1,50 x 08.87  1,60 8.87 x 09.03  1,80 08.92  1,70 8.00
4 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 PB 08.58 +1.4 m/s x x 08.49  1,40 8.49 08.30  1,50 08.44  2,40 08.58  1,40 7.00
Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 NM x x x - x x x
42 Dybalová NinaDybalová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 NM x x x - x x x
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 15 10.69 10.26 10.46 10.60 10.60 09.97 10.04 10.69 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 1 PB 10.08 09.62 - 09.18 9.62 08.99 x 10.08 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 14 PB 09.83 09.50 09.03 09.74 9.74 09.83 09.83 x 8.00
4 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 12 PB 09.78 08.68 08.34 08.53 8.68 08.34 09.78 08.77 7.00
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 10 SB 09.23 08.18 08.93 08.65 8.93 07.70 07.19 09.23 6.00
6 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 09.13 08.88 08.70 09.13 9.13 08.69 x x 5.00
7 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 08.92 08.92 08.70 07.92 8.92 08.50 x 08.51 4.00
8 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 PB 08.83 08.83 08.09 08.56 8.83 07.84 08.57 08.29 3.00
9 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 11 08.28 08.28 - 07.66 8.28 2.00
10 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 4 PB 07.80 07.80 - - 7.80 1.00
11 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 07.72 07.72 07.57 07.08 7.72
12 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 6 07.71 07.24 07.71 07.28 7.71
13 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 5 07.37 07.37 07.10 07.21 7.37
MS Vlčková ValériaVlčková Valéria
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 3 PB 06.36 - 06.20 06.36 6.36
15 Červeňová NinaČerveňová Nina
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 04.72 - - 04.72 4.72
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 PB 11.19 10.32 09.93 10.89 10.89 10.26 10.44 11.19 11.00
2 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 2 PB 07.53 06.70 - 06.94 6.94 07.02 06.89 07.53 9.00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 PB 11.92 09.90 11.17 11.74 11.74 x 11.77 11.92 11.00
2 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 5 11.44 10.70 x 11.44 11.44 x 11.33 x 9.00
3 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 11.08 10.24 10.46 x 10.46 10.89 x 11.08 8.00
4 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 PB 09.51 08.27 09.51 08.73 9.51 x x 08.69 7.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 09.05 x 07.67 08.10 8.10 09.05 07.66 08.18 6.00
6 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 PB 07.20 x x 07.20 7.20 x x x 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 3 10.94 10.28 10.38 10.90 10.90 x 10.30 10.94 11.00
2 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 4 10.84 x 10.09 10.59 10.59 10.68 10.59 10.84 9.00
3 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 PB 09.62 08.79 x 08.70 8.79 08.59 09.62 x 8.00
4 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 1 08.59 08.50 x x 8.50 x x 08.59 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Veteráni

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 1 PB 31.69 x x 31.13 31.13 31.34 x 31.69
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 PB 30.87 x 28.86 x 28.86 x x 30.87 11.00
2 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 2 PB 27.15 20.02 x 27.15 27.15 x 21.57 x 9.00
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 6 PB 27.37 23.03 22.10 27.37 27.37 24.23 21.59 21.33 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 26.46 24.43 24.32 25.86 25.86 26.46 x x 9.00
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 9 26.09 25.28 x x 25.28 x 26.09 x 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 25.60 25.38 24.88 25.60 25.60 x x x 7.00
5 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 5 PB 24.68 21.47 22.81 x 22.81 19.64 24.68 x 6.00
6 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 21.08 x x 17.74 17.74 21.08 18.75 x 5.00
7 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 19.01 16.89 17.26 19.01 19.01 16.34 17.58 x 4.00
8 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 4 17.82 17.82 x 14.84 17.82 15.75 16.76 x 3.00
9 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 2 15.38 14.71 14.05 15.38 15.38 2.00
10 Bušovská VanesaBušovská Vanesa
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 15.11 15.11 x x 15.11 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 6 PB 34.52 x 29.65 x 29.65 34.52 x x 11.00
2 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 SB 29.75 29.75 28.04 28.51 29.75 29.66 x x 9.00
3 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 26.43 23.00 x x 23.00 x x 26.43 8.00
4 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 7 24.91 x x 22.68 22.68 x 24.91 x 7.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 8 PB 24.31 x 24.31 22.30 24.31 22.78 23.96 x 6.00
6 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 4 21.61 20.38 21.61 20.60 21.61 x x x 5.00
7 34 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 19.33 15.47 x x 15.47 16.55 16.49 19.33 4.00
8 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 17.78 16.23 17.78 x 17.78 x x x 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 3 35.35 x x 29.47 29.47 33.80 32.63 35.35 11.00
2 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 26.11 x 26.11 x 26.11 x x x 9.00
3 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 1 19.96 16.56 17.58 19.96 19.96 x 16.86 18.37 8.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 37.74 37.74 x 37.32 37.74 36.73 36.29 36.23 11.00
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 37.20 x x 29.37 29.37 37.20 36.56 x 9.00
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 5 32.58 28.74 31.96 32.58 32.58 29.00 29.17 x 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 30.65 28.01 30.65 29.34 30.65 28.98 30.48 27.98 7.00
5 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 3 26.40 26.10 26.40 24.54 26.40 24.53 26.09 26.19 6.00
6 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 2 PB 25.46 23.18 24.31 24.55 24.55 25.46 23.18 x 5.00
7 88 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 20.71 20.25 x 19.32 20.25 x 20.71 19.86 4.00
Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 6 NM x x x - x x x
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Veteráni

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 1 PB 35.75 34.48 34.85 35.75 35.75 x 35.74 x
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 6 PB 34.18 34.17 33.26 34.18 34.18 32.55 x 33.36 11.00
2 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 PB 31.68 27.20 x x 27.20 27.05 x 31.68 9.00
3 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 24.31 x 21.29 24.31 24.31 24.18 23.80 22.92 8.00
4 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 PB 23.02 20.44 23.02 21.82 23.02 21.37 x 21.14 7.00
5 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 PB 20.87 20.87 x x 20.87 x x 18.62 6.00
6 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 SB 20.24 19.65 x x 19.65 x 19.40 20.24 5.00
7 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 8 PB 20.22 18.24 x 20.22 20.22 19.47 x 19.70 4.00
8 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 PB 16.19 13.60 x 16.19 16.19 15.92 15.47 14.25 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 1 PB 54.62 x 52.25 54.61 54.61 54.62 52.56 54.01
2 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 43.63 42.14 x 42.73 42.73 41.73 43.63 40.78 11.00
3 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 3 30.04 14.10 x x 14.10 26.60 x 30.04 9.00
4 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 2 23.90 22.35 21.18 x 22.35 x 22.42 23.90 8.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 19 38.20 36.00 35.70 36.39 36.39 x 38.20 x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 36.01 34.25 x 32.66 34.25 36.01 x x 9.00
3 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 11 PB 31.00 26.73 26.65 29.09 29.09 31.00 29.60 24.37 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 17 29.04 21.38 27.91 29.04 29.04 24.89 28.72 26.87 7.00
5 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 PB 26.40 25.06 22.55 21.27 25.06 26.40 24.58 26.22 6.00
6 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 15 PB 25.56 24.48 25.53 24.42 25.53 23.28 25.56 x 5.00
7 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 14 24.56 22.39 22.58 24.18 24.18 24.56 24.17 22.17 4.00
8 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10 23.88 20.01 23.88 21.67 23.88 22.21 21.23 19.49 3.00
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 PB 20.59 16.69 20.59 16.01 20.59 2.00
10 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 9 20.51 x 20.51 17.77 20.51 1.00
11 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 13 19.49 x x 19.49 19.49
12 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 8 18.30 16.55 18.30 16.43 18.30
13 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 PB 18.20 13.92 18.20 16.61 18.20
14 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 4 PB 16.74 16.74 15.78 16.73 16.74
15 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 16.51 16.31 13.03 16.51 16.51
16 Červeňová NinaČerveňová Nina
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 PB 16.09 14.78 16.09 10.83 16.09
17 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 7 15.90 15.90 15.80 14.90 15.90
18 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 6 15.28 x x 15.28 15.28
Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 DNS
Celkom 19 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 PB 31.14 28.43 26.64 31.14 31.14 27.76 - - 11.00
2 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 PB 18.56 18.56 18.54 17.84 18.56 17.93 17.33 16.83 9.00
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 10 57.59 54.75 51.92 50.63 54.75 54.06 55.76 57.59 11.00
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 9 PB 43.32 35.68 38.77 x 38.77 x 43.32 x 9.00
3 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 34.46 30.72 33.66 34.46 34.46 29.88 x x 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 34.44 33.49 33.74 33.06 33.74 18.29 34.44 31.18 7.00
5 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 4 PB 26.24 25.09 26.24 - 26.24 x x 26.07 6.00
6 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 PB 25.32 x 24.42 25.32 25.32 x x 16.56 5.00
7 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 24.55 x x 23.30 23.30 21.77 22.00 24.55 4.00
8 34 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 PB 19.88 18.14 19.88 19.35 19.88 17.82 x x 3.00
9 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 16.54 16.54 x 08.78 16.54 2.00
Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 8 DNS
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 39.94 39.94 - 34.62 39.94 - - - 11.00
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 1 PB 33.00 x 30.20 27.91 30.20 28.69 28.57 33.00 9.00
Celkom 2 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lörinc, Michlík, Hudec, Bačík Lörinc, Michlík, Hudec, Bačík Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:48.71 11.00
2 Ambrózi, Jankovský, Janík, Jakuš Ambrózi, Jankovský, Janík, Jakuš BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:49.25 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová, Duháčková, Kaprálová, Simová Hudecová, Duháčková, Kaprálová, Simová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:53.83 11.00
2 Kostolná, Čanecká, Salášková, Švaňová Kostolná, Čanecká, Salášková, Švaňová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 0:54.31 9.00
3 Jakušová, Ballová, Moncoľová, Černáková Jakušová, Ballová, Moncoľová, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 0:56.06 8.00
4 Trlíková, Gerátová, Janičkova, Lukašíková Trlíková, Gerátová, Janičkova, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 0:56.72 7.00
5 Aydin, Bieliková, Ďuranová, Marčišinová Aydin, Bieliková, Ďuranová, Marčišinová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:56.75 6.00
6 Janíková, Janíková, Danihliková, Majtánová Janíková, Janíková, Danihliková, Majtánová AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:57.36 5.00
7 Hudecová, Jonášová, Podmanická, Kubovčíková Hudecová, Jonášová, Podmanická, Kubovčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:01.41 4.00
8 Dybalová, Hovorková, Bukovanová, Krkošková Dybalová, Hovorková, Bukovanová, Krkošková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:04.76 3.00
Celkom 8 pretekárov