<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo SsAZ súťaže družstiev dorastu

Martin (5. 9. 2021)

100 m - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 10:30) official Vietor: +4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.50
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.96 11.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.15 9.00
4 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.49 8.00
MS Topoľan ŠimonTopoľan Šimon 00 00 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.61
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.33 QA
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.76 QA
3 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.20 QA
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.21 qA
5 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.50 qB
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.85 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.48 QA
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.73 QA
3 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.98 QA
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.12 qA
5 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.23 qB
6 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.28 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.33 QA
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.48 QA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.73 QA
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.76 QA
5 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.98 QA
6 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.12 qA
7 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.20 QA
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.21 qA
9 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.23 qB
10 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.50 qB
11 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.85 qB
12 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.28 qB

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.22 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.55 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.65 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.82 7.00
5 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.07 6.00
6 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.22 5.00
7 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.28 4.00
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.45 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 12.13 2.00
2 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.57 1.00
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.80
4 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.21
Celkom 4 pretekári

100 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:40) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.55 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.88 9.00
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.33 8.00
4 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.60 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 11:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.22 11.00
2 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.29 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.40 8.00
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.50 7.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 13.53 6.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 13.56 5.00
7 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.57 4.00
8 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.91 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 5.9.2021 - 11:35) official Vietor: +4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 13.71 2.00
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.80 1.00
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 13.83
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 14.00
5 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 14.10
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.39
Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.20 QA
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 13.62 QA
3 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 13.73 qB
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.28 qB
5 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 15.64
6 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.78
MS 12 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 15.88
8 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 17.54
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:40) unofficial Vietor: +3.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.41 QA
2 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.43 QA
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.57 qA
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.67 qA
5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.76 qB
6 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 13.78 qB
7 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.18
8 80 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.35
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.9.2021 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.53 QA
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.64 QA
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.67 qA
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.16 qB
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 14.26 qB
6 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.27 qB
7 87 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.62
8 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 15.67
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.20 QA
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.53 QA
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 13.62 QA
7 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.64 QA
8 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.67 qA
10 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 13.73 qB
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.16 qB
14 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 14.26 qB
15 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.27 qB
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.28 qB
17 87 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.62
20 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 15.64
21 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 15.67
22 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.78
23 12 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 15.88
24 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 17.54