<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo SsAZ súťaže družstiev dorastu

Martin (5. 9. 2021)

100 m - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11.96
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.15

100 m - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11.22
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.55
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.65

100 m - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 12.13
2 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12.57
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13.80

100 m - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.55
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13.88
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 14.33

100 m - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13.22
2 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13.29
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13.40

100 m - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 13.71
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.80
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13.83

200 m - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

200 m - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš PB 28.28
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 28.88
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 29.65

400 m - Muži (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

400 m - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 54.28
2 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 55.42
3 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 55.68

800 m - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:58.56
2 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:11.75

800 m - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:07.47
2 15 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:08.80
3 64 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:09.97

800 m - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 58 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:38.90

800 m - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 73 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 2:22.67
2 18 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 2:23.11

3000 m - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:54.31

3000 m - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 15 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 12:14.79
2 32 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 12:31.73
3 9 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 12:58.08

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.97

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16.69
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 21.83
3 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.81

300 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 42.56

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 50.17
2 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 60.07
3 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 67.46

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 48.95

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 51.19
3 95 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 52.36

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:51.31
2 13 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:37.26
3 42 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:23.52

Chôdza dráha 3000 m - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 27 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18:44.34

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:34.99
2 12 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:43.34
3 68 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:43.51

4 x 100 m kluby - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lörinc, Michlík, Hudec, Bačík Lörinc, Michlík, Hudec, Bačík Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 48.71
2 Ambrózi, Jankovský, Janík, Jakuš Ambrózi, Jankovský, Janík, Jakuš BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 49.25

4 x 100 m kluby - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hudecová, Duháčková, Kaprálová, Simová Hudecová, Duháčková, Kaprálová, Simová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 53.83
2 Kostolná, Čanecká, Salášková, Švaňová Kostolná, Čanecká, Salášková, Švaňová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 54.31
3 Jakušová, Ballová, Moncoľová, Černáková Jakušová, Ballová, Moncoľová, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 56.06