<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo SsAZ súťaže družstiev dorastu

Martin (5. 9. 2021)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 19 38.20 36.00 35.70 36.39 36.39 x 38.20 x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 36.01 34.25 x 32.66 34.25 36.01 x x 9.00
3 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 11 PB 31.00 26.73 26.65 29.09 29.09 31.00 29.60 24.37 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 17 29.04 21.38 27.91 29.04 29.04 24.89 28.72 26.87 7.00
5 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 PB 26.40 25.06 22.55 21.27 25.06 26.40 24.58 26.22 6.00
6 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 15 PB 25.56 24.48 25.53 24.42 25.53 23.28 25.56 x 5.00
7 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 14 24.56 22.39 22.58 24.18 24.18 24.56 24.17 22.17 4.00
8 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10 23.88 20.01 23.88 21.67 23.88 22.21 21.23 19.49 3.00
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 PB 20.59 16.69 20.59 16.01 20.59 2.00
10 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 9 20.51 x 20.51 17.77 20.51 1.00
11 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 13 19.49 x x 19.49 19.49
12 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 8 18.30 16.55 18.30 16.43 18.30
13 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 PB 18.20 13.92 18.20 16.61 18.20
14 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 4 PB 16.74 16.74 15.78 16.73 16.74
15 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 16.51 16.31 13.03 16.51 16.51
16 Červeňová NinaČerveňová Nina
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 PB 16.09 14.78 16.09 10.83 16.09
17 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 7 15.90 15.90 15.80 14.90 15.90
18 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 6 15.28 x x 15.28 15.28
Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 DNS
Celkom 19 pretekárov