<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo SsAZ súťaže družstiev dorastu

Martin (5. 9. 2021)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 2 594 +3.1 m/s 589 +2.0 m/s 594  3,10 513  1,10 589  2,00 594 582  3,40 x 538  1,50 11.00
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 1 522 +2.8 m/s 498 +1.8 m/s 358  3,00 477  3,60 516  3,70 516 486  4,70 498  1,80 522  2,80 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 5.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 10 673 +1.4 m/s 671  2,30 650  1,20 673  1,40 673 655  3,00 657  3,20 646  4,00 11.00
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 568 +1.8 m/s x x 568  1,80 568 x x 563  3,00 9.00
3 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 PB 558 +1.6 m/s 558  1,60 547  3,00 x 558 517  1,80 545  1,90 515  3,00 8.00
4 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 8 PB 543 +1.5 m/s x 543  1,50 x 543 526  1,90 525  3,00 528  2,30 7.00
5 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 1 PB 537 +1.6 m/s 519  3,00 x 514  1,50 519 531  1,40 537  1,60 483  2,30 6.00
6 Kiselev VasilyKiselev Vasily
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 11 PB 528 +1.9 m/s 504  2,30 510  2,00 528  1,90 528 460  2,30 501  1,90 441  1,50 5.00
7 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 7 PB 527 +1.6 m/s 473  1,80 494  2,10 512  1,30 512 488  1,40 527  1,60 489  2,50 4.00
8 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 502 +2.4 m/s 474 +1.9 m/s 485  2,30 481  2,50 481  2,50 485 502  2,40 449  1,70 474  1,90 3.00
9 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 PB 472 +1.9 m/s 458  2,00 460  2,00 472  1,90 472 2.00
10 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 5 PB 460 +1.4 m/s 382  2,30 365  1,40 460  1,40 460 1.00
11 Turčan LukášTurčan Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
06 06 4 PB 451 +2.0 m/s x 420  1,50 451  2,00 451
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 447 +2.2 m/s 425 +1.3 m/s 425  1,30 435  2,90 447  2,20 447 - - - 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 20 506 +3.1 m/s 494 +1.9 m/s 467  1,90 494  1,90 229  2,50 494 506  3,10 479  1,80 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 18 491 +1.6 m/s 491  1,60 484  1,30 479  1,90 491 x 489  2,60 9.00
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 477 +2.6 m/s 474 +1.5 m/s 474  1,50 450  2,20 446  1,40 474 477  2,60 429  2,80 8.00
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 9 476 +2.3 m/s 467  2,30 476  2,30 445  2,30 476 417  2,50 x 7.00
5 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 464 +2.3 m/s 464  2,30 434  3,20 x 464 458  2,40 x 6.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 12 PB 459 +1.5 m/s 459  1,50 425  3,20 443  2,00 459 435  3,00 x 5.00
7 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 455 +1.2 m/s 455  2,20 403  1,60 455  1,20 455 448  2,30 - 4.00
8 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 14 453 +2.5 m/s 450 +1.9 m/s 443  1,30 450  1,90 453  2,50 453 447  1,80 x 3.00
9 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 13 445 +2.5 m/s 442 +1.3 m/s 442  1,30 445  2,50 445 2.00
10 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 PB 443 +2.0 m/s 443  2,00 432  1,90 443 1.00
11 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 7 436 +1.2 m/s 436  1,20 x 436
12 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 17 432 +2.3 m/s 412 +1.2 m/s 432  2,30 412  1,20 432
13 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 19 423 +1.9 m/s 423  1,90 408  1,60 423
14 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 5 PB 410 +2.0 m/s 410  2,00 405  1,20 410
15 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 389 +2.3 m/s 355  3,20 389  2,30 389
16 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 373 +2.0 m/s 373  2,00 370  1,90 373
Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 2 DNS
Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 15 NM x x -
Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 NM x x -
Kičinová TamaraKičinová Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 4 NM x x -
Celkom 20 pretekárov