<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo SsAZ súťaže družstiev dorastu

Martin (5. 9. 2021)

Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 180

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 170
2 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 160
3 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 160

Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina PB 170

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 150
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 150
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 150

Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bajner MiroslavBajner Miroslav 57 57 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 320
2= Pažák PeterPažák Peter 57 57 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 300
2= Krška PeterKrška Peter 73 73 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 300

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 420

Skok o žrdi - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 240

Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 200

Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 594
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 522

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 673
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 568
3 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 558

Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 447

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 506
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 491
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 477

Trojskok - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.35

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 11.20
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.12

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.77
2 95 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.22
3 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.03

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.69
2 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 10.08
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 09.83

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 11.19
2 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina PB 07.53

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Malina PeterMalina Peter 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 11.92
2 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.44
3 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 11.08

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.94
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.84
3 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 09.62

Hod diskom 1 kg - Veteráni (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 30.87
2 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina PB 27.15

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 27.37
2 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 26.46
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 26.09

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 34.52
2 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 29.75
3 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 26.43

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 35.35
2 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 26.11
3 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 19.96

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.74
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.20
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 32.58

Hod kladivom 4 kg - Veteráni (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 34.18
2 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 31.68
3 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 24.31

Hod kladivom 6 kg - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.63
3 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.04

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 38.20
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 36.01
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 31.00

Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 31.14
2 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina PB 18.56

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.59
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 43.32
3 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 34.46

Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.94
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 33.00