<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (28. 8. 2021)

400 m - Muži (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:52.40 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:53.17 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:54.36 11.00
2 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.64 9.00
3 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:56.35 8.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 0:56.43 7.00
5 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:58.70 6.00
6 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 1:06.37 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:04.60 7.00
2 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 1:05.26 5.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:02.18 11.00
MS Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 1:03.56
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:06.82 8.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:08.48 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:03.94 9.00
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:08.26 7.00
MS Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:08.36
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:17.15 5.00
5 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:17.23 4.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:02.18 11.00
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 1:03.56
3 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:03.94 9.00
4 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:06.82 8.00
5 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:08.26 7.00
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:08.36
7 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:08.48 6.00
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:17.15 5.00
9 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:17.23 4.00