<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (28. 8. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.11 11.00
2 345 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.50 8.00
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.52 7.00
4 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.56 6.00
5 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.61 5.00
6 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.90 2.00
7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 08.90 1.00
8 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.71 4.00
MS 346 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.96
3 348 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.97
4 351 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.19
5 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.21
6 353 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.37
7 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.51
8 356 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.74
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.73
2 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.73
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.77
4 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.92
5 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.22
6 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.23
7 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.40
8 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.84 3.00
2 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
3 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.43
4 355 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.80
5 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.20
6 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 12.36
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.51
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 08.30 9.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.97
3 347 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.03
4 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.81
5 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 10.14
6 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 10.78
7 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.79
8 Kuva JozefKuva Jozef 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.09
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.11 11.00
2 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 08.30 9.00
3 345 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.50 8.00
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.52 7.00
5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.56 6.00
6 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.61 5.00
7 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.71 4.00
8 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.84 3.00
9 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.90 2.00
9 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 08.90 1.00
9 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.90
12 346 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.96
13 348 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.97
13 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.97
15 347 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.03
16 351 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.19
17 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.21
18 353 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.37
19 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.51
20 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.73
20 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.73
22 356 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.74
23 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.77
24 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.81
25 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.92
26 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
27 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 10.14
28 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.22
29 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.23
30 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.40
31 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.43
32 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 10.78
33 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.79
34 355 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.80
35 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.92
36 Kuva JozefKuva Jozef 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.09
37 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.20
38 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 12.36
39 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.51

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.65
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.66 11.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.93 9.00
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.97 8.00
5 376 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.99 7.00
6 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.22 2.00
7 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.25 1.00
8 381 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.00 6.00
2 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.14 4.00
3 378 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.17 3.00
4 379 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.29
5 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.36
6 368 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.41
7 358 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.50
8 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 09.12 5.00
2 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 09.26
3 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.42
4 327 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.43
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.55
6 380 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.70
7 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.84
8 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 09.45
2 359 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.54
3 320 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60
4 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.88
5 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.93
6 370 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.93
7 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.15
8 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.31
2 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.53
3 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 09.82
4 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 09.82
5 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.84
6 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.85
7 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.86
8 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 369 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.81
2 371 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.95
3 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.96
4 363 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.96
5 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.04
6 382 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.05
7 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.16
8 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 323 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.79
2 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.24
3 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.38
4 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.46
5 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.48
6 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.59
7 373 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.69
8 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 10.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.09
2 366 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.30
3 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.66
4 375 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.75
5 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.76
6 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.03
7 367 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.17
8 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.93
2 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.43
3 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 10.10
4 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 10.13
5 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.64
6 108 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.06
7 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.25
8 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (so, 28.8.2021 - 11:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.63
2 Augustínová TerezaAugustínová Tereza 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.09
3 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.13
4 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.31
5 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.67
6 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 12.94
7 Šimlovičová SabinaŠimlovičová Sabina 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 13.92
Kunová MáriaKunová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.65
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.66 11.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.93 9.00
3 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.93
5 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.97 8.00
6 376 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.99 7.00
7 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.00 6.00
8 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 09.12 5.00
9 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.14 4.00
10 378 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.17 3.00
11 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.22 2.00
12 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.25 1.00
13 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 09.26
14 379 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.29
15 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.31
16 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.36
17 381 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.39
18 368 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.41
19 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.42
20 327 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.43
20 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.43
22 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 09.45
23 358 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.50
24 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.51
25 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.53
26 359 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.54
27 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.55
28 320 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60
29 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.63
30 380 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.70
31 323 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.79
32 369 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.81
33 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 09.82
33 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 09.82
35 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.84
35 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.84
37 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.85
38 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.86
39 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.88
40 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.89
41 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.93
41 370 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.93
43 371 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.95
44 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.96
44 363 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.96
46 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.04
47 382 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.05
48 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.09
48 Augustínová TerezaAugustínová Tereza 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.09
50 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 10.10
51 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.13
51 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 10.13
51 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.13
54 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.15
55 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.16
56 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.17
57 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.24
58 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.26
59 366 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.30
60 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.31
61 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.38
62 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.46
63 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.48
64 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.59
65 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.64
66 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.66
67 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.67
68 373 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.69
69 375 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.75
70 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.76
71 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 10.94
72 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.03
73 108 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.06
74 367 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.17
75 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.25
76 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.33
77 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.62
78 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 12.94
79 Šimlovičová SabinaŠimlovičová Sabina 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 13.92
Kunová MáriaKunová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 10:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.99 7.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.67 5.00
3 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.88 4.00
4 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.89 3.00
5 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 12.11 2.00
6 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.24 1.00
7 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.28
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 10:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.75 11.00
MS Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 12.10
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.15 8.00
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.18 7.00
5 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.19 6.00
6 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 12.53 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 10:45) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.97 9.00
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 12.24 5.00
3 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 12.56 3.00
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.56 2.00
5 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.91 1.00
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.98
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.8.2021 - 10:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 12.36 4.00
2 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.77
3 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 13.31
4 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 13.37
5 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.15
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.75 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.97 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 12.10
4 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.15 8.00
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.18 7.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.19 6.00
7 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 12.24 5.00
8 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 12.36 4.00
9 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 12.53 4.00
10 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 12.56 3.00
10 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.56 2.00
12 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.77
13 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.91 1.00
14 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.98
15 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 13.31
16 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 13.37
17 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.15

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Heikkinen Tiia AlinaHeikkinen Tiia Alina 97 97 FinlandFinland 8 13.79
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 10:55) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.77 7.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.32 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.57 4.00
4 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.68 3.00
5 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 14.05 2.00
6 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.16 1.00
Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 10:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.88 9.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.07 7.00
3 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.10 6.00
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.36
MS Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.52
6 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.80
MS Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.33 2.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.35 1.00
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 13.40
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.95
5 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.49
6 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.91
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.25
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.8.2021 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 13.12 5.00
2 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 3.00
3 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.45
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.60
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.72
6 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.30
7 Billiková BarboraBilliková Barbora 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 28.8.2021 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 12.82 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.89 8.00
3 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 13.14 4.00
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 13.63
5 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 13.97
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 14.06
7 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 14.81
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 12.82 11.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.88 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.89 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.07 7.00
5 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.10 6.00
6 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 13.12 5.00
7 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 13.14 4.00
8 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 3.00
9 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.33 2.00
10 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.35 1.00
11 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.36
12 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 13.40
13 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.52
14 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 13.63
15 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.80
15 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.80
17 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.95
18 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 13.97
19 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 14.06
20 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.45
21 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.49
22 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.60
23 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.72
24 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 14.81
25 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.91
26 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.25
27 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.30
28 Billiková BarboraBilliková Barbora 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.91

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 14:35) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.51 11.00
2 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.00 9.00
3 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 22.41 8.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 22.58 7.00
5 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.44 6.00
6 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 24.73 3.00
7 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 28.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 14:35) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 24.01
2 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.34 2.00
3 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.72 1.00
4 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.12
5 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.66
6 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 29.11
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 32.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.8.2021 - 14:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 23.59 5.00
2 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.71 4.00
3 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.81
4 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.09
5 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.14
6 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.07
7 Kuva JozefKuva Jozef 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 28.16
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.51 11.00
2 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.00 9.00
3 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 22.41 8.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 22.58 7.00
5 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.44 6.00
6 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 23.59 5.00
7 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 24.01
8 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.71 4.00
9 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 24.73 3.00
10 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.34 2.00
11 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.72 1.00
12 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.81
13 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.09
14 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.12
15 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.14
16 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.07
17 Kuva JozefKuva Jozef 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 28.16
18 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 28.50
19 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.66
20 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 29.11
21 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 32.39

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 14:45) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 21.68 11.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 21.90 9.00
3 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.30 7.00
4 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.70 5.00
5 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.85 1.00
6 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.35
7 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 25.30
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 14:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 22.66 6.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.21 4.00
3 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.09
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 24.24
5 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.35
6 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.38
7 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 24.94
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.8.2021 - 14:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 24.41
2 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.67
3 321 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 25.34
4 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 25.37
5 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 25.45
6 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 26.02
7 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 27.34
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 28.8.2021 - 14:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.34
2 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.57
3 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 26.25
4 324 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.66
5 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.18
6 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 27.33
7 372 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 28.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 28.8.2021 - 14:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.24 8.00
2 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.70 3.00
3 Augustínová TerezaAugustínová Tereza 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.95
4 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 26.13
5 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 27.37
6 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.78
7 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.04
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 28.8.2021 - 14:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.76 2.00
2 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.19
3 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.83
4 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.86
5 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 25.67
6 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.47
7 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 28.8.2021 - 14:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 21.60
MS 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 24.46
3 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.51
4 108 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 28.73
5 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 31.42
Kunová MáriaKunová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNF
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 21.60
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 21.68 11.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 21.90 9.00
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.24 8.00
5 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.30 7.00
6 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 22.66 6.00
7 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.70 5.00
8 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.21 4.00
9 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.70 3.00
10 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.76 2.00
11 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.85 1.00
12 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.09
13 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.19
14 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 24.24
15 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.34
16 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.35
16 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.35
18 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.38
19 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 24.41
20 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 24.46
21 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.67
22 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.83
23 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.86
24 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 24.94
25 Augustínová TerezaAugustínová Tereza 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.95
26 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 25.30
27 321 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 25.34
28 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 25.37
29 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 25.45
30 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.57
31 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 25.67
32 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 26.02
33 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 26.13
34 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 26.25
35 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.51
36 324 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.66
37 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.18
38 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 27.33
39 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 27.34
40 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 27.37
41 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.47
42 108 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 28.73
43 372 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 28.76
44 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.78
45 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.81
46 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.04
47 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 31.42
Kunová MáriaKunová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNF

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 14:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.20
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.41 7.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.57 5.00
3 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.60 4.00
4 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.09 3.00
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.49 2.00
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 24.73 1.00
Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.41 7.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.57 5.00
3 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.60 4.00
4 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.09 3.00
5 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.49 2.00
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 24.73 1.00
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 14:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.19 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.71 9.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.96 8.00
4 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.36 6.00
5 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.47 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 14:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.25 7.00
2 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.79 5.00
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.87 4.00
4 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.59 2.00
5 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.06 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.19 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.71 9.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.96 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.25 7.00
5 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.36 6.00
6 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.79 5.00
7 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.87 4.00
8 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.47 3.00
9 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.59 2.00
10 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.06 1.00

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Heikkinen Tiia AlinaHeikkinen Tiia Alina 97 97 FinlandFinland 8 28.60
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.13 7.00
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.76 5.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 14:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.11 7.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 27.10 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.04 4.00
4 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.72 3.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.36 11.00
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 27.01 9.00
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.31 8.00
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 27.52 7.00
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.90 6.00
6 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 28.05 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 14:20) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 29.00 4.00
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.31 3.00
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.91 2.00
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.39 1.00
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.36 11.00
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 27.01 9.00
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.31 8.00
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 27.52 7.00
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.90 6.00
6 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 28.05 5.00
7 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 29.00 4.00
8 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.31 3.00
9 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.91 2.00
10 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.39 1.00
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:52.40 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:53.17 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:54.36 11.00
2 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.64 9.00
3 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:56.35 8.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 0:56.43 7.00
5 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:58.70 6.00
6 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 1:06.37 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:04.60 7.00
2 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 1:05.26 5.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:02.18 11.00
MS Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 1:03.56
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:06.82 8.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:08.48 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:03.94 9.00
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:08.26 7.00
MS Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:08.36
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:17.15 5.00
5 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:17.23 4.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:02.18 11.00
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 1:03.56
3 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:03.94 9.00
4 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:06.82 8.00
5 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:08.26 7.00
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:08.36
7 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:08.48 6.00
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:17.15 5.00
9 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:17.23 4.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 345 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:41.20 11.00
MS 346 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:44.14
3 347 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 1:50.64 9.00
4 348 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 1:51.28 8.00
5 351 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:51.71 7.00
6 399 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 1:54.95 6.00
7 350 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 1:55.10 5.00
8 356 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 1:55.52 4.00
9 353 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 1:56.62 3.00
10 352 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:01.01 2.00
11 357 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 PB 2:05.18 1.00
12 354 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 2:10.11
Celkom 12 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:56.37
2 365 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 1:56.85 8.00
3 370 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 PB 2:00.65 7.00
4 359 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:07.19 3.00
5 358 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:09.56 2.00
6 362 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:12.34
7 360 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:13.81
8 363 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:21.05
9 368 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:25.87
10 367 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:26.70
11 369 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:27.59
12 371 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:27.66
13 366 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:28.40
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:50.94
2 379 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 1:54.22 11.00
3 376 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:54.26 9.00
4 383 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:01.91 6.00
5 381 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 2:02.28 5.00
6 378 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:02.28 4.00
7 380 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:10.28 1.00
8 382 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11 2:16.74
9 374 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:18.35
10 372 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:33.71
11 373 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:43.92
12 375 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:48.06
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:50.94
2 379 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 1:54.22 11.00
3 376 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:54.26 9.00
4 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:56.37
5 365 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 1:56.85 8.00
6 370 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 PB 2:00.65 7.00
7 383 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:01.91 6.00
8 381 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 2:02.28 5.00
8 378 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:02.28 4.00
10 359 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:07.19 3.00
11 358 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:09.56 2.00
12 380 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:10.28 1.00
13 362 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:12.34
14 360 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:13.81
15 382 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11 2:16.74
16 374 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:18.35
17 363 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:21.05
18 368 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:25.87
19 367 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:26.70
20 369 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:27.59
21 371 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:27.66
22 366 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:28.40
23 372 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:33.71
24 373 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:43.92
25 375 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:48.06

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 328 Junas DušanJunas Dušan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:13.35
Celkom 1 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
329 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 330 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:02.71 11.00
MS 331 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:07.31
3 336 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 2:10.92 9.00
4 332 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 2:12.74 8.00
5 335 Trubíni MartinTrubíni Martin 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:13.48 7.00
6 400 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:14.88 6.00
7 333 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:15.62 5.00
8 334 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:15.97 4.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 337 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:25.67
MS 338 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:32.01
MS 339 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:35.09
4 340 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:38.47 11.00
5 343 Csámpayová ViktóriaCsámpayová Viktória 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:49.58 9.00
6 342 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 3:03.30 8.00
7 344 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 3:09.97 7.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:33.33 7.00
2 386 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:34.59 5.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 171 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 4:14.31 11.00
2 185 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 4:33.37 9.00
3 176 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:40.46 8.00
4 226 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:48.14 7.00
5 247 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 4:50.01 6.00
6 248 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 5:03.37 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 310 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 5:00.00 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 303 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 5:38.39
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 304 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:37.64 11.00
2 305 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 6:02.08 9.00
MS 307 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:05.78
4 308 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 6:12.40 8.00
5 306 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 6:25.04 7.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 316 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 5:57.55 11.00
2 314 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 6:03.04 9.00
3 313 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 6:03.14 8.00
4 327 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 6:04.34 7.00
5 325 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 6:15.51 6.00
6 320 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 6:20.20 5.00
7 315 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 6:30.69 4.00
8 319 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 6:34.61 3.00
9 323 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 6:35.83 2.00
10 324 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 6:38.49 1.00
11 321 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 6:51.10
12 322 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10 7:02.10
13 326 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 14 7:10.47
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 384 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09:31.71
Celkom 1 pretekári

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 386 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09:42.96
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 387 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10:28.51 11.00
388 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
390 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 10:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.61 11.00
2 345 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.68 9.00
MS 346 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.80
4 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.92 8.00
5 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.61 6.00
6 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.81 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 10:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.36 7.00
2 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.88 4.00
3 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.21 3.00
4 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 12.87 2.00
5 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.74 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.61