<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (28. 8. 2021)

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:47.23 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:48.84 9.00
3 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 0:49.09 8.00
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:49.24 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:47.65
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:49.52 6.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:51.10 5.00
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:56.42 4.00
5 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 0:59.93 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:47.23 11.00
2 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:47.65
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:48.84 9.00
4 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 0:49.09 8.00
5 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:49.24 7.00
6 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:49.52 6.00
7 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:51.10 5.00
8 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:56.42 4.00
9 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 0:59.93 3.00