<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (28. 8. 2021)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16.36
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16.97
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.23

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 15.85

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.22

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11:45.29
2 32 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 12:27.49
3 78 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 12:36.71

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 17:00.01
2 147 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18:12.22
3 146 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 19:52.62

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ďuriš, Bošanský, Kriška, Bakay Ďuriš, Bošanský, Kriška, Bakay AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35.85
2 353 Beke, Hencz, Laho, Šafranko Beke, Hencz, Laho, Šafranko Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37.99
3 Pecho, Lukáč, Kadlec, Ondrejka Pecho, Lukáč, Kadlec, Ondrejka Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 39.75

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šedlbauerová, Papánková, Kocianová, Príkazská Šedlbauerová, Papánková, Kocianová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 36.15
2 Knotková, Poláčková, Zíšková, Zavadilová Knotková, Poláčková, Zíšková, Zavadilová ŠK JablonicaŠK Jablonica 36.28
3 Štefánková, Halabrínová, Marcinátová, Hlaváčová Štefánková, Halabrínová, Marcinátová, Hlaváčová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 37.56

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Harantová, Ševčíková, Kajanovičová, Králová Harantová, Ševčíková, Kajanovičová, Králová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 34.22
2 Halienková, Tóthová, Poláková, Dániel Halienková, Tóthová, Poláková, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.96
3 Maláčová, Hudecová, Šupicová, Stoklasová Maláčová, Hudecová, Šupicová, Stoklasová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 41.18

4 x 100 m kluby - Dorastenci (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 388 Hrubala, Remiš, Pecko, Hrubala Hrubala, Remiš, Pecko, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 49.29

4 x 100 m kluby - Dorastenky (sobota, 28.8.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Záborská, Valachová, Orelová, Hrnčiarová Záborská, Valachová, Orelová, Hrnčiarová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 53.07
2 Gučková, Petrovičová, Mišová, Poláková Gučková, Petrovičová, Mišová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 53.96
3 Kulichová, Urminská, Gašpárková, Mlíchová Kulichová, Urminská, Gašpárková, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 54.64