<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (28. 8. 2021)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 345 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:41.20 11.00
MS 346 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:44.14
3 347 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 1:50.64 9.00
4 348 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 1:51.28 8.00
5 351 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:51.71 7.00
6 399 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 1:54.95 6.00
7 350 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 1:55.10 5.00
8 356 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 1:55.52 4.00
9 353 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 1:56.62 3.00
10 352 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:01.01 2.00
11 357 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 PB 2:05.18 1.00
12 354 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 2:10.11
Celkom 12 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:56.37
2 365 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 1:56.85 8.00
3 370 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 PB 2:00.65 7.00
4 359 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:07.19 3.00
5 358 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:09.56 2.00
6 362 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:12.34
7 360 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:13.81
8 363 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:21.05
9 368 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:25.87
10 367 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:26.70
11 369 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:27.59
12 371 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:27.66
13 366 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:28.40
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:50.94
2 379 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 1:54.22 11.00
3 376 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:54.26 9.00
4 383 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:01.91 6.00
5 381 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 2:02.28 5.00
6 378 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:02.28 4.00
7 380 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:10.28 1.00
8 382 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11 2:16.74
9 374 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:18.35
10 372 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:33.71
11 373 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:43.92
12 375 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:48.06
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 377 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:50.94
2 379 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 1:54.22 11.00
3 376 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:54.26 9.00
4 361 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:56.37
5 365 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 1:56.85 8.00
6 370 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 PB 2:00.65 7.00
7 383 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:01.91 6.00
8 381 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 2:02.28 5.00
8 378 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:02.28 4.00
10 359 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:07.19 3.00
11 358 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:09.56 2.00
12 380 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:10.28 1.00
13 362 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:12.34
14 360 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:13.81
15 382 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11 2:16.74
16 374 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:18.35
17 363 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:21.05
18 368 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:25.87
19 367 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:26.70
20 369 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:27.59
21 371 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:27.66
22 366 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:28.40
23 372 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:33.71
24 373 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:43.92
25 375 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:48.06