<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (28. 8. 2021)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:33.33 7.00
2 386 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:34.59 5.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 171 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 4:14.31 11.00
2 185 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 4:33.37 9.00
3 176 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:40.46 8.00
4 226 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:48.14 7.00
5 247 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 4:50.01 6.00
6 248 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 5:03.37 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 310 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 5:00.00 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 303 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 5:38.39
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 304 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:37.64 11.00
2 305 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 6:02.08 9.00
MS 307 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:05.78
4 308 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 6:12.40 8.00
5 306 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 6:25.04 7.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 28.8.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 316 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 5:57.55 11.00
2 314 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 6:03.04 9.00
3 313 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 6:03.14 8.00
4 327 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 6:04.34 7.00
5 325 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 6:15.51 6.00
6 320 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 6:20.20 5.00
7 315 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 6:30.69 4.00
8 319 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 6:34.61 3.00
9 323 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 6:35.83 2.00
10 324 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 6:38.49 1.00
11 321 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 6:51.10
12 322 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10 7:02.10
13 326 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 14 7:10.47
Celkom 13 pretekárov