<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (28. 8. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 28.8.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 10.92 10.59 10.18 10.79 10.79 10.46 10.40 10.92 11.00
2 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 6 09.51 08.36 08.57 07.66 8.57 08.81 09.51 08.73 9.00
3 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 PB 09.47 08.92 09.06 08.66 9.06 08.44 09.47 08.90 8.00
4 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 PB 09.07 08.45 08.14 08.80 8.80 09.07 08.67 08.42 7.00
5 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 1 PB 07.59 x 06.57 06.73 6.73 06.33 07.36 07.59 6.00
6 348 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 2 PB 06.45 05.06 06.45 x 6.45 05.77 06.23 06.35 5.00
7 Šinkovič RichardŠinkovič Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 3 PB 05.97 05.64 05.97 05.47 5.97 x 04.92 05.61 4.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 28.8.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 13 10.98 10.20 10.20 10.27 10.27 09.64 10.98 10.80 11.00
2 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 10 PB 10.72 x 10.72 10.47 10.72 09.65 10.10 09.57 9.00
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 6 PB 10.59 09.52 09.52 10.59 10.59 09.36 10.26 09.92 8.00
4 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 PB 10.49 08.34 10.49 - 10.49 10.09 - 09.97 7.00
5 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 9 10.28 09.66 09.69 09.65 9.69 10.28 10.09 08.80 6.00
6 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 11 10.14 10.14 x 09.16 10.14 10.01 09.51 09.52 5.00
7 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 12 08.93 08.93 x x 8.93 x x x 4.00
8 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 5 08.87 x 08.58 08.87 8.87 08.84 08.19 07.85 3.00
9 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 08.62 07.59 08.54 08.62 8.62 2.00
10 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 08.16 08.07 08.16 x 8.16 1.00
11 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 PB 07.76 07.76 07.27 07.44 7.76
12 Izakovičová AlžbetaIzakovičová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 PB 06.73 06.27 06.09 06.73 6.73
13 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 00.00 -
Celkom 13 pretekárov