<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (12. 6. 2021)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.90
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.18
3 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.92
4 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 PB 12.28
5 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.40
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 09:05) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.25
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.35
3 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 11.84
4 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.08
5 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 09:05) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 10.37
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.95
3 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 12.99
4 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 13.05
5 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 13.08
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 09:05) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.89
2 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.39
3 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 12.69
4 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.84
5 389 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.24
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.25
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.35
3 130 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 10.37
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 11.84
5 365 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.89
6 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.95
7 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.08
8 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.11
9 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.39
10 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 12.69
11 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.84
12 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 12.99
13 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 13.05
14 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 13.08
15 389 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.24

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 09:10) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.76
2 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 17.01
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 09:15) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.95
2 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.70
3 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.14
4 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.25
5 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 14.34
6 Blahová NellaBlahová Nella 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 14.41
Celkom 6 pretekárov