<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (12. 6. 2021)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 PB 490 +1.3 m/s x 451  1,30 490  1,30 490 479  1,40 478  0,60 470  0,00
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 14 446 +0.9 m/s x 446  0,90 x 446 432  1,30 426  0,50 423  0,00
3 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 13 PB 438 +0.9 m/s 426  1,10 425  1,90 425  1,90 426 436  1,70 438  0,90 411  0,00
4 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 9 PB 414 +0.0 m/s 379  2,00 392  0,40 386  -0,50 392 396  1,10 394  3,40 414  0,00
5 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 12 PB 412 +0.1 m/s x 336  1,80 401  1,60 401 412  0,10 397  1,60 306  0,00
6 Petráš RolandPetráš Roland
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 5 PB 390 +0.6 m/s 386  1,20 390  0,60 376  0,70 390 360  0,30 384  2,10 372  0,00
7 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 11 388 +1.9 m/s 388  1,90 x x 388 r
8 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 1 387 +2.4 m/s 385 -0.5 m/s 387  2,40 345  1,10 385  -0,50 387
9 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 7 PB 384 +1.6 m/s 280  2,20 384  1,60 364  0,00 384
10 Kiss AlexKiss Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 4 PB 381 +1.6 m/s 361  1,40 331  1,30 381  1,60 381
11 Horváth AndrejHorváth Andrej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 3 PB 377 +0.0 m/s x 377  0,00 x 377
12 Beke ÁronBeke Áron
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 8 331 +0.1 m/s 303  1,80 x 331  0,10 331
13 Brizlák DenisBrizlák Denis
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 2 PB 325 +0.2 m/s x 325  0,20 311  1,80 325
Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 6 NM x x x -
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 26 PB 463 +0.1 m/s 458  -0,80 440  0,00 421  -0,10 458 450  0,40 436  -0,90 463  0,10
2 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 25 PB 431 +0.0 m/s 422  1,90 415  0,90 401  0,00 422 391  0,00 405  -0,50 431  0,00
3 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 24 PB 428 +0.0 m/s 428  0,00 x x 428 349  -1,60 x x
4 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 27 416 +0.0 m/s 416  0,00 380  -0,30 - 416 - - -
5 380 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 8 PB 388 +0.0 m/s 354  -1,10 388  0,00 382  0,30 388 330  1,90 367  -0,10 369  0,90
6 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 23 PB 385 +0.9 m/s 371  -0,10 367  1,10 356  -1,30 371 385  0,90 369  -1,20 382  -1,20
7 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 20 PB 382 +1.7 m/s 350  2,30 382  1,70 374  0,00 382 372  1,00 367  -1,30 372  -2,70
8 Sidorová NikitaSidorová Nikita
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 16 PB 366 +0.0 m/s 331  3,60 347  0,60 366  0,00 366 342  0,00 330  1,00 x
9 386 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 363 +0.0 m/s 361  0,40 356  1,00 363  0,00 363
10 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 22 PB 363 -0.8 m/s 315  0,00 x 363  -0,80 363
11 Gajová EllaGajová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 6 SB 354 -0.2 m/s x x 354  -0,20 354
12 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 14 PB 353 +0.9 m/s 330  1,60 353  0,90 x 353
13 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 10 PB 351 +1.0 m/s 349  -1,20 351  1,00 309  0,00 351
14 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 3 PB 350 +0.0 m/s 338  0,00 350  0,00 332  0,00 350
15 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 13 PB 343 +0.6 m/s 341  1,80 342  0,10 343  0,60 343
16 Sviteková TimeaSviteková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 19 PB 339 -1.8 m/s 339  -1,80 323  1,00 328  0,00 339
17 Repová AlexandraRepová Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 21 PB 336 +0.0 m/s x x 336  0,00 336
18 Klempová MelániaKlempová Melánia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 7 PB 333 +0.5 m/s 332  0,00 333  0,50 x 333
19 Kojšová AnnaKojšová Anna
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 9 PB 330 -0.2 m/s 330  -0,20 303  0,00 316  0,00 330
20 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 18 PB 327 +0.0 m/s 295  0,30 321  1,20 327  0,00 327
21 Pivková NinaPivková Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 15 PB 321 +2.0 m/s x 321  2,00 284  0,40 321
22 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 4 PB 320 +0.0 m/s 319  -1,70 320  0,00 320  0,10 320
23 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 17 318 +2.3 m/s 302 +0.8 m/s 318  2,30 302  0,80 293  -1,00 318
24 387 Čontofalská ElaČontofalská Ela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 308 +0.0 m/s x 308  0,00 x 308
25 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 PB 298 +0.0 m/s 278  1,10 298  0,00 x 298
26 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 5 SB 236 +0.0 m/s x 236  0,00 x 236
Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 12 NM x x x -
Celkom 27 pretekárov