<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (12. 6. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 09:30) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.10
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.38
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.46
4 374 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.49
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 08.56
6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 09:30) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 375 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.98
2 355 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.05
3 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.24
4 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.43
5 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.57
6 379 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 09:30) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.49
2 354 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.73
3 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.94
4 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.27
5 378 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 09:30) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 09.83
2 Danko DominikDanko Dominik 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.88
3 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.90
4 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.69
5 396 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 12.6.2021 - 09:30) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Takáč BenjamínTakáč Benjamín 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.10
2 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.49
3 Horváth AndrejHorváth Andrej 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.86
4 Brizlák DenisBrizlák Denis 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.37
5 356 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.62
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.10
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.38
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.46
4 374 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.49
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 08.56
6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.93
7 375 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.98
8 355 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.05
9 Takáč BenjamínTakáč Benjamín 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.10
10 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.24
11 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.43
12 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.49
12 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.49
14 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.57
15 379 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.66
16 354 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.73
17 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 09.83
18 Horváth AndrejHorváth Andrej 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.86
19 Danko DominikDanko Dominik 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.88
20 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.90
21 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.94
22 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.27
23 378 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.33
24 Brizlák DenisBrizlák Denis 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.37
25 356 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.62
26 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.69
27 396 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.68

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.68
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 08.85
3 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.00
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.09
5 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.10
6 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.98
2 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.02
3 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.10
4 380 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.11
5 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.17
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.15
2 Jaššová IvanaJaššová Ivana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.22
3 125 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.33
4 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.40
5 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.66
6 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 357 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.45
2 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.54
3 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.71
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.74
5 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.90
6 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.72
2 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.83
3 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.98
4 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 10.04
5 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.09
6 133 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 386 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.70
2 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.94
3 397 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.15
4 382 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.39
5 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.91
Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.50
2 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.78
3 381 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 09.97
4 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.01
5 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.09
6 362 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 10.28
2 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 10.45
3 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.65
4 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.89
5 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.95
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janigová KatarínaJanigová Katarína 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.87
2 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.11
3 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75
4 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.76
5 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.17
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.56
2 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.48
3 360 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 10.49
4 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.52
5 Uhrinová NinaUhrinová Nina 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.04
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (so, 12.6.2021 - 09:40) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 09.46
2 135 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 09.66
3 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.11
4 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.17
5 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.31
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.68
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 08.85
3 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.98
4 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.00
5 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.02
6 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.09
7 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.10
7 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.10
9 380 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.11
10 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.15
11 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.17
12 Jaššová IvanaJaššová Ivana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.22
13 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.23
14 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.25
15 125 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.33
16 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.40
17 357 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.45
18 359 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 09.46
19 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.50
20 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.54
21 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.56
22 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.66
22 135 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 09.66
24 386 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.70
25 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.71
26 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.72
27 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.74
28 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.75
29 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.78
30 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.83
31 Janigová KatarínaJanigová Katarína 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.87
32 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.90
33 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.92
34 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.94
35 381 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 09.97
36 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.98
37 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.01
38 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 10.04
39 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.09
39 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.09
41 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.11
41 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.11
43 397 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.15
44 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.17
45 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 10.28
46 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.31
47 133 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.33
48 382 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.39
49 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 10.45
50 362 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.48
50 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.48
52 360 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 10.49
53 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.52
54 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.65
55 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75
56 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.76
57 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.89
58 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.91
59 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.95
60 Uhrinová NinaUhrinová Nina 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.04
61 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.17
Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 09:50) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.75
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 08.79
3 391 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.26
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.50
5 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 09.52
6 138 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 09:50) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.08
2 Foltín MilanFoltín Milan 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.37
3 8 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.59
4 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.61
5 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.64
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 09:50) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 352 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.60
2 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.66
3 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.98
4 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 10.07
5 351 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.20
6 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 09:50) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 353 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.14
2 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.31
3 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 10.48
4 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.82
5 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.99
6 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 12.6.2021 - 09:50) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.74
2 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.06
3 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.28
4 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 11.28
5 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
6 Šurina AlexŠurina Alex 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 12.6.2021 - 09:50) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.08
2 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.18
3 Kukliš TomášKukliš Tomáš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.47
4 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.85
5 101 Vavro TadeášVavro Tadeáš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.10
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 12.6.2021 - 09:50) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 376 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.75
2 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.44
3 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.06
4 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.29
5 127 Laluch DominikLaluch Dominik 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.75
1 376 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.75
3 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 08.79
4 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.08
5 391 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.26
6 Foltín MilanFoltín Milan 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.37
7 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.44
8 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.50
9 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 09.52
10 8 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.59
11 352 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.60
12 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.61
13 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.64
14 138 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.66
14 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.66
16 146 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.74
17 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.82
18 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.98
19 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.06
20 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 10.07
21 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.08
22 353 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.14
23 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.18
24 351 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.20
25 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.29
25 127 Laluch DominikLaluch Dominik 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.29
27 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.31
28 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.42
29 Kukliš TomášKukliš Tomáš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.47
30 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 10.48
31 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.82
32 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.85
33 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.99
34 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.06
35 101 Vavro TadeášVavro Tadeáš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.10
36 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.28
36 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 11.28
38 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
39 Šurina AlexŠurina Alex 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.54
40 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.66

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.15
2 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.17
3 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 09.19
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.46
5 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.63
6 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.43
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.45
3 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.50
4 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.67
5 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.79
6 58 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 09.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.68
2 372 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.80
3 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.81
4 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 10.03
5 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.16
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.13
2 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.21
3 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.33
4 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.43
5 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.46
6 383 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.87
2 393 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.91
3 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.29
4 32 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.34
5 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.44
6 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.05
2 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.42
3 395 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.46
4 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.77
5 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.79
6 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 394 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.13
2 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 10.31
3 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.41
4 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.48
5 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.51
6 114 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valek Sara AlicaValek Sara Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.78
2 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.03
3 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 11.13
4 Dzalyjová LujzaDzalyjová Lujza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.23
5 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 11.70
6 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.97
2 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.55
3 129 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.64
4 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.21
5 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.09
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.20
2 384 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.62
3 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.41
4 Bakošová AnetaBakošová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.61
5 Šabíková ElaŠabíková Ela 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horečná NatáliaHorečná Natália 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.24
2 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.30
3 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.89
4 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.47
5 Šabíková EnnaŠabíková Enna 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.64
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.15
2 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.17
3 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 09.19
4 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.43
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.45
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.46
7 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.50
8 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.63
9 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.67
10 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.68
11 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.79
12 372 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.80
13 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.81
13 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.81
15 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.87
16 393 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.91
17 58 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 09.93
18 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.97
19 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 10.03
20 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.05
21 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.13
21 394 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.13
23 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.16
24 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.20
25 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.21
26 Horečná NatáliaHorečná Natália 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.24
27 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.29
28 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.30
29 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 10.31
30 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.33
31 32 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.34
32 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.41
33 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.42
34 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.43
35 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.44
36 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.46
36 395 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.46
38 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.47
39 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.48
40 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.51
40 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.51
42 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.55
43 384 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.62
44 129 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.64
45 383 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.65
46 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.77
47 Valek Sara AlicaValek Sara Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.78
48 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.79
49 114 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.84
50 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.89
51 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.95
52 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.03
53 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 11.13
54 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.21
55 Dzalyjová LujzaDzalyjová Lujza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.23
56 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.41
57 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.47
58 Bakošová AnetaBakošová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.61
59 Šabíková ElaŠabíková Ela 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.63
60 Šabíková EnnaŠabíková Enna 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.64
61 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 11.70
62 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.09
63 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.31

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 11:50) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 20.81
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 20.85
3 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 23.34
4 367 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.74
5 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.80
6 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 11:50) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 22.40
2 368 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 22.42
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 23.39
4 Danko DominikDanko Dominik 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.77
5 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 20.81
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 20.85
3 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 22.40
4 368 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 22.42
5 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 23.34
6 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 23.39
7 367 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.74
8 Danko DominikDanko Dominik 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.77
9 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.80
10 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.09
11 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.59

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 12:05) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.67
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.62
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 21.66
4 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 22.47
5 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.79
6 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 22.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 12:05) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 21.78
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.42
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.45
4 131 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 22.46
5 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 22.48
6 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 22.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 12:05) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 23.23
2 371 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 23.59
3 132 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 23.68
4 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.70
5 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 23.90
6 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 24.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 12:05) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 23.59
2 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 24.72
3 100 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.99
4 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 25.01
5 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.11
6 Janigová KatarínaJanigová Katarína 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 25.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 12.6.2021 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.23
2 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.76
3 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 26.38
4 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 27.60
5 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 28.51
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 12.6.2021 - 12:05) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 21.97
2 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.85
3 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 24.21
4 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 26.62
5 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 26.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 12.6.2021 - 12:05) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jaššová IvanaJaššová Ivana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 22.86
2 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 23.96
3 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.27
4 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.15
5 399 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.64
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.67
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.62
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 21.66
4 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 21.78
5 137 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 21.97
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.42
7 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.45
8 131 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 22.46
9 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 22.47
10 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 22.48
11 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 22.56
12 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.79
13 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 22.85
13 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.85
15 Jaššová IvanaJaššová Ivana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 22.86
16 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 23.23
17 371 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 23.59
17 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 23.59
19 132 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 23.68
20 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.70
21 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 23.90
22 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 23.96
23 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 24.02
24 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 24.21
25 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.23
26 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 24.72
27 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.76
28 100 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.99
29 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 25.01
30 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.11
31 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.27
32 Janigová KatarínaJanigová Katarína 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 25.82
33 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.15
34 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 26.38
35 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 26.62
36 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 26.87
37 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 27.60
38 399 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.64
39 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 28.51

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 12:20) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.23
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 22.05
3 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.74
4 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.77
5 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 23.90
6 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 26.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 12:20) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.67
2 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 25.60
3 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 27.59
4 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 27.68
5 Užák DavidUžák David 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.46
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 12:20) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.66
2 Foltín MilanFoltín Milan 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 23.48
3 138 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 24.25
4 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 25.83
5 Galánek OliverGalánek Oliver 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.23
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 22.05
3 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.66
4 Foltín MilanFoltín Milan 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 23.48
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.74
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.77
7 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 23.90
8 138 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 24.25
9 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.67
10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 25.60
11 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 25.83
12 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 26.77
13 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 27.59
14 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 27.68
15 Galánek OliverGalánek Oliver 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.00
16 Užák DavidUžák David 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.46

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 12:35) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 22.11
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 22.49
3 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.97
4 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 23.13
5 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 23.83
Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 12:35) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 23.05
2 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 24.25
3 373 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.59
4 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 24.65
5 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 26.14
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 12:35) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 25.33
2 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 25.41
3 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 25.72
4 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.85
5 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 26.72
6 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 27.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 12:35) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 25.32
2 Valek Sara AlicaValek Sara Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.80
3 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 27.31
4 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 27.78
5 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 27.89
6 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 28.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 12.6.2021 - 12:35) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 23.31
2 366 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.68
3 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 25.02
4 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 26.27
5 400 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 29.12
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 12.6.2021 - 12:35) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.70
2 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 26.78
3 Ščúryová SimonaŠčúryová Simona 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 28.06
4 Šabíková EnnaŠabíková Enna 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 30.04
5 Šabíková ElaŠabíková Ela 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 30.97
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 12.6.2021 - 12:35) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 24.04
2 120 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.14
3 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 27.37
4 Dzalyjová LujzaDzalyjová Lujza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.96
5 Bakošová AnetaBakošová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.55
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 22.11
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 22.49
3 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.97
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 23.05
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 23.13
6 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 23.31
7 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 23.83
8 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 24.04
9 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 24.25
10 373 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.59
11 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 24.65
12 366 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.68
13 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.70
14 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 25.02
15 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 25.32
16 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 25.33
17 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 25.41
18 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 25.72
19 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.85
20 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 26.14
20 120 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.14
22 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 26.27
23 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.41
24 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 26.72
25 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 26.78
26 Valek Sara AlicaValek Sara Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.80
27 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 27.31
28 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 27.37
29 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 27.76
30 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 27.78
31 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 27.89
32 Dzalyjová LujzaDzalyjová Lujza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.96
33 Ščúryová SimonaŠčúryová Simona 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 28.06
34 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 28.42
35 Bakošová AnetaBakošová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.55
36 400 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 29.12
37 Šabíková EnnaŠabíková Enna 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 30.04
38 Šabíková ElaŠabíková Ela 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 30.97
Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 374 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:41.06
2 368 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 1:53.46
3 375 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 1:54.18
4 344 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:57.31
5 378 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 2:02.66
6 355 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 PB 2:06.09
7 345 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:06.22
8 367 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:07.31
9 379 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 PB 2:07.62
10 176 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 2:08.28
11 385 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:09.38
12 356 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:13.93
13 354 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:19.30
Celkom 13 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 1:46.94
2 131 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 1:48.17
3 380 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 1:53.22
4 137 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 PB 1:54.39
5 132 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 1:58.34
6 136 Pašková ViktoriaPašková Viktoria 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 PB 1:59.58
7 357 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 2:01.07
8 350 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:02.02
9 134 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:03.64
10 124 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 PB 2:07.57
11 381 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 PB 2:11.97
12 100 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:13.70
13 399 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:18.68
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 370 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 PB 2:01.68
2 371 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 PB 2:02.23
3 387 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:03.27
4 125 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 2:05.61
5 386 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:08.01
6 346 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:10.47
7 135 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 2:11.32
8 362 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:11.66
9 389 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:11.99
10 382 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 2:14.56
11 133 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:16.84
12 388 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:21.97
13 369 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 PB 2:34.35
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 1:46.94
2 131 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 1:48.17
3 380 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 1:53.22
4 137 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 PB 1:54.39
5 132 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 1:58.34
6 136 Pašková ViktoriaPašková Viktoria 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 PB 1:59.58
7 357 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 2:01.07
8 370 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 PB 2:01.68
9 350 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:02.02
10 371 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 PB 2:02.23
11 387 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:03.27
12 134 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:03.64
13 125 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 2:05.61
14 124 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 PB 2:07.57
15 386 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:08.01
16 346 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:10.47
17 135 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 2:11.32
18 362 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:11.66
19 381 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 PB 2:11.97
20 389 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:11.99
21 100 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:13.70
22 382 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 2:14.56
23 133 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:16.84
24 399 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:18.68
25 388 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:21.97
26 369 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 PB 2:34.35

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 10:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 376 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 1:57.79
2 391 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 1:59.56
3 146 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:01.26
4 141 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.24
5 347 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 2:12.77
6 138 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:14.88
7 128 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:15.30
8 185 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 2:18.00
9 392 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:19.62
10 127 Laluch DominikLaluch Dominik 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:23.83
11 101 Vavro TadeášVavro Tadeáš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:23.89
12 340 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:24.31
Celkom 12 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG Nitra 1ŠK ŠOG Nitra 1 2 2:11.88
2 144 Hušková SoňaHušková Soňa 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 2:13.61
3 384 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:15.32
4 129 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:20.78
5 400 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 2:23.73
6 120 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:25.22
7 373 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 2:25.54
8 372 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:27.25
9 341 Krišková ViktoriaKrišková Viktoria 15 15 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:31.39
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 377 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:02.20
2 103 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:08.34
3 393 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:17.37
4 383 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 2:18.50
5 395 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:19.81
6 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 2:22.90
7 394 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:30.21
8 114 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:36.68
9 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 SB 2:37.55
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 377 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:02.20
2 103 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:08.34
3 142 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG Nitra 1ŠK ŠOG Nitra 1 2 2:11.88
4 144 Hušková SoňaHušková Soňa 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 2:13.61
5 384 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:15.32
6 393 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:17.37
7 383 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 2:18.50
8 395 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:19.81
9 129 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:20.78
10 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 2:22.90
11 400 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 2:23.73
12 120 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:25.22
13 373 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 2:25.54
14 372 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:27.25
15 394 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:30.21
16 341 Krišková ViktoriaKrišková Viktoria 15 15 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:31.39
17 114 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:36.68
18 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 SB 2:37.55

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 10:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 3:27.11
2 358 Slávik EliášSlávik Eliáš 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 9 3:40.45
3 8 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:40.48
4 162 Haberern DanielHaberern Daniel 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:49.68
5 352 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 3:56.95
6 342 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 3:58.70
7 349 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 4:33.83
8 353 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 4:36.08
9 351 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 4:36.78
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 10:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 343 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 3:52.90
2 58 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 3:55.86
3 32 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:00.93
4 361 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 4:08.92
5 366 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:10.97
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 137 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:21.19
2 122 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 5:48.14
3 121 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 5:48.21
4 143 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 5:59.28
5 396 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 6:29.86
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 365 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 5:52.86
2 359 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 5:53.04
3 364 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 5:57.54
4 397 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 6:41.58
5 360 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 7:33.78
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.90
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.18
3 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.92
4 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 PB 12.28
5 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.40
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 09:05) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.25
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.35
3 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 11.84
4 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.08
5 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.11