<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (12. 6. 2021)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 11 PB 46.01 0.0
2 345 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 10 PB 45.57 0.0
3 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 PB 45.18 0.0
4 137 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 12 43.66 0.0
5 Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 9 39.10 0.0
6= Petráš RolandPetráš Roland
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 7 33.12 0.0
6= Takáč BenjamínTakáč Benjamín
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 PB 33.12 0.0
8 Stašák MarekStašák Marek
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 6 PB 31.12 0.0
9 378 Jančo RomanoJančo Romano
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 2 PB 29.22 0.0
10 385 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 27.60 0.0
11 379 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 3 PB 26.44 0.0
12 Makkoš LukášMakkoš Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 PB 18.38 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 124 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 16 38.59 0.0
2 370 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 14 PB 31.16 0.0
3= Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 13 28.51 0.0
3= Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 15 28.51 0.0
5 387 Čontofalská ElaČontofalská Ela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 27.12 0.0
6 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 12 PB 27.02 0.0
7 Sidorová NikitaSidorová Nikita
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 PB 25.04 0.0
8 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 PB 24.83 0.0
9 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 11 PB 23.80 0.0
10 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 PB 22.11 0.0
11 Pivková NinaPivková Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 2 PB 21.49 0.0
12 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 9 19.32 0.0
13 Domoráková NinaDomoráková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 10 18.82 0.0
14 369 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 8 PB 18.54 0.0
15 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 14.86 0.0
16 Čerešňová SimonaČerešňová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 6 14.73 0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Moravčík MatúšMoravčík Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 5 PB 40.02 0.0
2 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 12 PB 35.83 0.0
3 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 22 34.80 0.0
4 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 34.44 0.0
5 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 23 33.07 0.0
6 Nagy SamuelNagy Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 6 PB 30.18 0.0
7 Nedas TomášNedas Tomáš
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 7 PB 28.80 0.0
8 358 Slávik EliášSlávik Eliáš
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
11 11 11 PB 28.59 0.0
9 347 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 4 PB 23.95 0.0
10 392 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 17 PB 23.90 0.0
11 Hvozdík JurajHvozdík Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 2 PB 23.60 0.0
12 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 19 22.37 0.0
13 Komora AdamKomora Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 3 PB 21.96 0.0
14 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
12 12 9 PB 21.08 0.0
15 Olšovský DominikOlšovský Dominik
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 14 PB 20.02 0.0
16 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 20 19.97 0.0
17 Užák DavidUžák David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 13 PB 19.74 0.0
18 Brežný MichalBrežný Michal
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 18 19.64 0.0
19 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 10 PB 19.41 0.0
20 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 15 PB 19.37 0.0
21 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 8 PB 19.07 0.0
22 Galánek OliverGalánek Oliver
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 1 PB 17.99 0.0
23 Macák ArturMacák Artur
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 16 16.87 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 14 PB 36.59 0.0
2 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 13 34.60 0.0
3 Dugová SimonaDugová Simona
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
10 10 12 PB 30.41 0.0
4 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 10 PB 26.80 0.0
5 Horná SimonaHorná Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
11 11 2 PB 24.16 0.0
6 Horečná NatáliaHorečná Natália
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 1 PB 22.87 0.0
7 Galánková NikolaGalánková Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 9 PB 20.10 0.0
8 Chudá TerezaChudá Tereza
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 3 PB 19.79 0.0
9 Záhorská SimonaZáhorská Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 6 PB 19.38 0.0
10 Ranostajová NicolRanostajová Nicol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 11 18.59 0.0
11 Ščúryová SimonaŠčúryová Simona
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 PB 17.23 0.0
12 Šimončičová NelaŠimončičová Nela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 7 PB 15.86 0.0
13 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 4 PB 14.41 0.0
14 361 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 8 12.78 0.0
Celkom 14 pretekárov