<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (12. 6. 2021)

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 7 PB 09.32 09.32 09.08 08.69 9.32 08.94 07.99 07.79
2 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 1 PB 08.90 08.19 08.30 08.89 8.89 08.68 08.70 08.90
3 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 PB 08.79 08.06 08.79 x 8.79 06.57 08.68 08.54
4 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 PB 07.70 07.36 07.60 07.70 7.70 07.17 07.23 07.46
5 Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 PB 07.59 07.59 07.09 07.58 7.59 07.30 06.89 07.19
6 Zríniová NinaZríniová Nina
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 2 PB 06.62 06.54 05.18 06.01 6.54 05.75 05.61 06.62
7 Gábová MartinaGábová Martina
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 5 PB 06.41 06.01 05.80 06.23 6.23 05.99 06.41 06.30
8 Maláčová RomanaMaláčová Romana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 3 PB 05.79 05.71 05.75 05.79 5.79 x 05.18 05.33
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 8 PB 09.14 07.86 08.51 08.86 8.86 09.14 08.05 x
2 Nedas TomášNedas Tomáš
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 3 PB 07.86 06.77 06.74 06.92 6.92 07.86 07.50 07.09
3 Šinkovič RichardŠinkovič Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 4 PB 07.75 06.84 06.57 06.55 6.84 07.75 07.60 06.77
4 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 7 PB 07.57 06.35 05.88 06.40 6.40 05.93 07.14 07.57
5 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 5 PB 06.24 05.85 06.24 05.93 6.24 05.99 05.51 05.28
6 Janec AlexJanec Alex
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 1 PB 05.74 05.47 05.74 05.12 5.74 04.26 05.11 05.32
7 Olšovský DominikOlšovský Dominik
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 6 PB 05.69 05.18 05.31 05.14 5.31 05.45 05.69 04.97
8 Kukliš TomášKukliš Tomáš
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 2 PB 05.57 05.57 05.46 04.70 5.57 04.66 04.66 05.53
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 5 PB 08.08 07.78 07.29 07.55 7.78 08.08 07.54 07.76
2 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 4 PB 06.28 06.28 06.28 04.90 6.28 04.80 06.20 06.07
3 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 3 PB 06.11 05.44 05.87 06.01 6.01 05.96 06.11 06.05
4 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 2 PB 06.01 04.40 05.78 05.37 5.78 06.01 05.40 04.57
5 Ranostajová NicolRanostajová Nicol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 1 PB 04.12 02.96 02.54 03.62 3.62 03.79 04.12 03.87
Celkom 5 pretekárov