<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (12. 6. 2021)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 374 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:41.06
2 368 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 1:53.46
3 375 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 1:54.18
4 344 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:57.31
5 378 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 2:02.66
6 355 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 PB 2:06.09
7 345 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:06.22
8 367 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:07.31
9 379 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 PB 2:07.62
10 176 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 2:08.28
11 385 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:09.38
12 356 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:13.93
13 354 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:19.30
Celkom 13 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 1:46.94
2 131 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 1:48.17
3 380 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 1:53.22
4 137 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 PB 1:54.39
5 132 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 1:58.34
6 136 Pašková ViktoriaPašková Viktoria 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 PB 1:59.58
7 357 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 2:01.07
8 350 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:02.02
9 134 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:03.64
10 124 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 PB 2:07.57
11 381 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 PB 2:11.97
12 100 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:13.70
13 399 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:18.68
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 370 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 PB 2:01.68
2 371 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 PB 2:02.23
3 387 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:03.27
4 125 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 2:05.61
5 386 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:08.01
6 346 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:10.47
7 135 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 2:11.32
8 362 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:11.66
9 389 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:11.99
10 382 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 2:14.56
11 133 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:16.84
12 388 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:21.97
13 369 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 PB 2:34.35
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 1:46.94
2 131 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 1:48.17
3 380 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 1:53.22
4 137 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 PB 1:54.39
5 132 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 1:58.34
6 136 Pašková ViktoriaPašková Viktoria 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 PB 1:59.58
7 357 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 2:01.07
8 370 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 PB 2:01.68
9 350 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:02.02
10 371 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 PB 2:02.23
11 387 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:03.27
12 134 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:03.64
13 125 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 2:05.61
14 124 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 PB 2:07.57
15 386 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:08.01
16 346 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:10.47
17 135 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 2:11.32
18 362 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:11.66
19 381 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 PB 2:11.97
20 389 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:11.99
21 100 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:13.70
22 382 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 2:14.56
23 133 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:16.84
24 399 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:18.68
25 388 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:21.97
26 369 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 PB 2:34.35

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 10:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 376 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 1:57.79
2 391 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 1:59.56
3 146 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:01.26
4 141 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.24
5 347 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 2:12.77
6 138 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:14.88
7 128 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:15.30
8 185 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 2:18.00
9 392 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:19.62
10 127 Laluch DominikLaluch Dominik 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:23.83
11 101 Vavro TadeášVavro Tadeáš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:23.89
12 340 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:24.31
Celkom 12 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG Nitra 1ŠK ŠOG Nitra 1 2 2:11.88
2 144 Hušková SoňaHušková Soňa 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 2:13.61
3 384 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:15.32
4 129 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:20.78
5 400 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 2:23.73
6 120 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:25.22
7 373 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 2:25.54
8 372 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:27.25
9 341 Krišková ViktoriaKrišková Viktoria 15 15 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:31.39
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 377 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:02.20
2 103 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:08.34
3 393 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:17.37
4 383 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 2:18.50
5 395 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:19.81
6 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 2:22.90
7 394 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:30.21
8 114 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:36.68
9 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 SB 2:37.55
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 377 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:02.20
2 103 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:08.34
3 142 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG Nitra 1ŠK ŠOG Nitra 1 2 2:11.88
4 144 Hušková SoňaHušková Soňa 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 2:13.61
5 384 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:15.32
6 393 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:17.37
7 383 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 2:18.50
8 395 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:19.81
9 129 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:20.78
10 139 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 2:22.90
11 400 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 2:23.73
12 120 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:25.22
13 373 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 2:25.54
14 372 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:27.25
15 394 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:30.21
16 341 Krišková ViktoriaKrišková Viktoria 15 15 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:31.39
17 114 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:36.68
18 140 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 SB 2:37.55