<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (12. 6. 2021)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gajda MichalGajda Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 15 PB 385 +0.0 m/s x 366  2,60 359  1,10 366 375  1,20 385  1,20 385  0,00
2 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 12 PB 382 +0.9 m/s 375  -1,00 355  1,10 382  0,90 382 337  1,20 351  1,00 368  1,30
3 Hájnik JurajHájnik Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 14 PB 379 +1.9 m/s 324  -1,10 x 379  1,90 379 374  1,20 378  1,30 364  1,30
4 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 6 PB 378 +0.9 m/s 378  0,90 351  0,00 350  1,00 378 327  0,90 349  1,90 313  -0,50
5 Janec AlexJanec Alex
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 10 PB 371 +0.0 m/s 356  -0,50 367  1,50 358  1,60 367 363  1,20 368  1,70 371  0,00
6 140 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 11 PB 370 +1.6 m/s 360  -0,20 370  1,60 361  1,50 370 353  1,00 356  0,10 363  0,00
7 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 2 PB 367 +1.2 m/s 360  1,00 342  1,00 337  0,30 360 328  1,80 354  1,60 367  1,20
8 Cibulka RichardCibulka Richard
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 13 PB 356 +0.8 m/s 345  -1,40 352  2,50 322  1,30 352 356  0,80 352  1,30 x
9 Hájnik SamuelHájnik Samuel
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 9 PB 337 -1.3 m/s 337  -1,30 309  0,00 298  0,50 337
10 Galánek OliverGalánek Oliver
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 1 PB 325 +2.0 m/s 288  1,00 325  2,00 287  1,30 325
11 349 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 315 +2.7 m/s 314 +0.0 m/s 315  2,70 308  1,30 314  0,00 315
12 340 Vailing TeodorVailing Teodor
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 8 288 +0.0 m/s 240  -0,50 243  -1,40 288  0,00 288
13 Kramár SimonKramár Simon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 3 PB 285 +1.3 m/s x 285  1,30 285  1,60 285
14 Kriško IvanKriško Ivan
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 7 257 +0.8 m/s 257  0,80 232  0,40 234  0,40 257
15 Šurina AlexŠurina Alex
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 4 PB 240 +1.1 m/s 207  0,10 234  1,30 240  1,10 240
Celkom 15 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Halásová NatáliaHalásová Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 29 412 +2.3 m/s 402 +1.1 m/s 364  0,90 383  -0,30 394  2,10 394 394  0,00 412  2,30 402  1,10
2 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 27 PB 407 +0.9 m/s 380  1,70 320  0,00 358  1,10 380 395  0,50 379  1,60 407  0,90
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 31 PB 401 +1.0 m/s 387  1,70 384  1,40 401  1,00 401 - - -
4 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 23 PB 383 +0.9 m/s 293  1,60 383  0,90 280  0,00 383 296  0,70 300  0,50 303  0,20
5 Tóthová LauraTóthová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 30 374 +0.0 m/s 293  1,50 349  -0,30 368  1,80 368 x 373  1,70 374  0,00
6 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 26 PB 374 +0.0 m/s 372  1,30 374  0,00 353  0,50 374 358  0,00 - -
7 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 24 PB 363 +1.0 m/s 357  1,60 355  0,00 358  -0,20 358 363  1,00 338  0,40 358  1,30
8 377 Segešová AgátaSegešová Agáta
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 7 PB 354 +1.1 m/s 354  1,10 335  0,30 349  0,00 354 342  0,00 353  -0,90 345  0,80
9 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 28 350 +1.2 m/s 350  1,20 348  -0,70 349  1,30 350
10 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 3 PB 350 +0.7 m/s 350  0,70 335  0,50 319  1,20 350
11 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 25 PB 350 +1.3 m/s 350  1,30 323  0,20 330  1,00 350
12 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 22 PB 337 +0.8 m/s 337  0,80 326  0,30 311  -0,20 337
13 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 10 PB 337 +1.7 m/s x x 337  1,70 337
14 394 Susková HanaSusková Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 9 PB 336 +1.1 m/s x 295  0,00 336  1,10 336
15 Foltínová NinaFoltínová Nina
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 20 PB 336 +1.7 m/s 336  1,70 x x 336
16 343 Tumová HanaTumová Hana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 15 PB 333 +1.5 m/s 333  1,50 319  1,20 313  0,00 333
17 Plevková ValentínaPlevková Valentína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 6 PB 327 +0.4 m/s 327  0,40 313  1,50 296  0,70 327
18 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 19 PB 327 +1.5 m/s 327  1,50 304  0,60 302  0,00 327
19 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 PB 326 +0.8 m/s 320  1,60 323  0,60 326  0,80 326
20 Tesárova SabínaTesárova Sabína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 16 PB 319 +0.8 m/s 319  1,20 319  0,80 295  1,10 319
21 393 Libich RomanaLibich Romana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 4 PB 319 +1.1 m/s x 319  1,10 292  -0,50 319
22 Avenová AlenaAvenová Alena
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
11 11 1 PB 315 +0.0 m/s 265  0,90 315  0,00 292  1,00 315
23 Gáliková LauraGáliková Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 14 PB 311 +1.2 m/s 311  1,20 311  1,50 310  0,30 311
24 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 13 SB 309 +0.3 m/s 282  1,10 300  1,20 309  0,30 309
25 Majerníková TamaraMajerníková Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 5 PB 307 +1.2 m/s 307  1,20 x x 307
26 103 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 12 PB 302 +0.0 m/s 298  0,00 302  0,00 291  0,00 302
27 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 18 301 +1.3 m/s 301  1,30 297  1,30 287  0,00 301
28 Valek Sara AlicaValek Sara Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 11 PB 297 +0.0 m/s 283  0,10 256  0,40 297  0,00 297
29 Masaryková MartinaMasaryková Martina
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 17 295 +1.2 m/s 295  1,20 279  1,00 287  0,70 295
30 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 2 PB 271 +2.0 m/s 271  2,00 262  0,00 227  1,00 271
31 Stupar AleksandraStupar Aleksandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 8 PB 200 +0.5 m/s 200  0,50 162  2,00 193  -0,20 200
Celkom 31 pretekárov