<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (1. 9. 2020)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 1.9.2020 - 11:05) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.96 Q
2 212 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 07.97 q
3 268 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 07.98 q
4 293 Pomichal DominikPomichal Dominik 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.11 q
5 299 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 PB 08.50
6 75 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.73
7 123 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.42
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ut, 1.9.2020 - 11:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.75 Q
2 290 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 07.91 q
3 70 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.14 q
4 230 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.24
5 17 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.66
6 81 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.70
7 353 Janiga MartinJaniga Martin 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 08.83
8 326 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 09.35
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ut, 1.9.2020 - 11:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.25 Q
2 234 Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 08.34
3 379 Balogh TobiasBalogh Tobias 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.52
4 15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.60
5 214 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.69
6 5 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.98
7 322 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 09.06
82 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.75 Q
2 290 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 07.91 q
3 18 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.96 Q
4 212 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 07.97 q
5 268 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 07.98 q
6 293 Pomichal DominikPomichal Dominik 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.11 q
7 70 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.14 q
8 230 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.24
9 4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.25 Q
10 234 Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 08.34
11 299 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 PB 08.50
12 379 Balogh TobiasBalogh Tobias 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.52
13 15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.60
14 17 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.66
15 214 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.69
16 81 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.70
17 75 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.73
18 353 Janiga MartinJaniga Martin 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 08.83
19 5 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.98
20 322 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 09.06
21 326 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 09.35
22 123 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.42
82 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ut, 1.9.2020 - 12:15) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 07.69
2 290 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.94
3 212 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 07.99
4 268 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.00
5 18 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.08
6 293 Pomichal DominikPomichal Dominik 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.12
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
70 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 1.9.2020 - 11:15) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.01 Q
2 249 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 08.65 q
3 94 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.78
4 159 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.86
5 29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
6 95 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.07
7 131 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.44
8 86 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.92
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ut, 1.9.2020 - 11:15) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.40 Q
2 307 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.77 q
3 158 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.79
4 312 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.81
5 244 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.19
6 232 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.22
7 27 Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.56
8 51 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.02
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ut, 1.9.2020 - 11:15) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.58 Q
2 297 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.76 q
3 210 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 08.92
4 26 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.99
5 355 Kosíková AnetaKosíková Aneta 06 06 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 09.19
6 285 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.35
7 78 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.46
8 241 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.00
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ut, 1.9.2020 - 11:15) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.46 Q
2 77 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.84
3 332 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.88
4 91 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.95
5 246 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.10
6 231 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.12
7 309 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.40
8 242 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.00
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ut, 1.9.2020 - 11:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.66 Q
2 221 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.79
3 76 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.93
4 335 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.95
5 87 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.25
6 79 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.35
7 55 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 09.51
8 32 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.07
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.01 Q
2 53 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.40 Q
3 103 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.46 Q
4 85 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.58 Q
5 249 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 08.65 q
6 314 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.66 Q
7 297 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.76 q
8 307 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.77 q
9 94 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.78
10 158 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.79
10 221 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.79
12 312 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.81
13 77 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.84
14 159 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.86
15 332 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.88
16 210 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 08.92
17 76 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.93
18 91 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.95
18 335 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.95
20 29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
21 26 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.99
22 95 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.07
23 246 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.10
24 231 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.12
25 244 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.19
25 355 Kosíková AnetaKosíková Aneta 06 06 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 09.19
27 232 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.22
28 87 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.25
29 285 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.35
29 79 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.35
31 309 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.40
32 131 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.44
33 78 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.46
34 55 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 09.51
35 27 Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.56
36 86 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.92
37 241 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.00
37 242 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.00
39 51 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.02
40 32 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.07

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ut, 1.9.2020 - 12:20) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.10
2 103 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 SB 08.44
3 53 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.50
4 314 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.67
5 85 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.71
6 307 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.82
7 297 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.87
8 249 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 08.88
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.21
2 305 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.71
3 356 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.31
4 10 Janíček ErikJaníček Erik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.29
5 237 Šefčík OliverŠefčík Oliver 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.41
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.71 Q
2 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.78 q
3 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.81 q
4 318 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.12
5 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.25
6 296 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 13.69
68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 11.35 Q
2 269 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 q
3 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 11.79 q
4 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.42
5 267 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 12.63
6 92 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 13.14
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.49 Q
2 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.02 q
3 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.08
4 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.77
5 360 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.94
278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 11.35 Q
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.49 Q
3 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.71 Q
4 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.78 q
4 269 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 q
6 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 11.79 q
7 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.81 q
8 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.02 q
9 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.08
10 318 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.12
11 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.25
12 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.42
13 267 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 12.63
14 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.77
15 360 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.94
16 92 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 13.14
17 296 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 13.69
68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 1.9.2020 - 12:05) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 SB 11.23
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.51
3 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 11.64
4 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.80
5 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 11.81
6 269 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.83
7 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.06
272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.79
2 98 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.84
3 280 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.83 Q
2 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.14 q
3 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.33 q
4 222 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 14.48
5 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.54
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.70 Q
2 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.79 q
3 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 13.80
4 262 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.84
5 99 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.37
6 243 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 17.67
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 12.47 Q
2 339 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.85 q
3 341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.16 q
4 96 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.63
5 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.80
6 202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.21
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 12.47 Q
2 331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.70 Q
3 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.79 q
4 71 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.83 Q
5 339 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.85 q
6 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.14 q
7 341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.16 q
8 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.33 q
9 96 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.63
10 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 13.80
10 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.80
12 262 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.84
13 99 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.37
14 222 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 14.48
15 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.54
16 243 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 17.67
17 202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.21

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ut, 1.9.2020 - 12:10) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.62
2 331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 12.65
3 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.87
4 71 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.96
5 339 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.97
6 341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.33
7 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.39
8 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.78
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:40) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.89
2 329 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.04
3 12 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.48
4 7 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.84
5 14 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.36
6 212 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 19.66
82 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:40) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 18.74
2 230 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 20.29
3 69 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 20.39
4 268 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.75
5 214 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 20.95
70 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 DNS
66 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 1.9.2020 - 14:40) official Vietor: +4.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 19.66
2 317 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 19.87
3 299 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 20.64
4 266 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.78
5 2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.12
6 298 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 21.64
7 353 Janiga MartinJaniga Martin 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 22.22
8 75 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.89
2 329 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.04
3 12 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.48
4 121 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 18.74
5 7 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.84
6 14 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.36
7 212 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 19.66
7 234 Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 19.66
9 317 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 19.87
10 230 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 20.29
11 69 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 20.39
12 299 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 20.64
13 268 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.75
14 266 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.78
15 214 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 20.95
16 2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.12
17 298 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 21.64
18 353 Janiga MartinJaniga Martin 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 22.22
19 75 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.00
82 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
70 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 DNS
66 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:50) official Vietor: +4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.16
2 36 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.19
3 35 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.85
4 103 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.10
5 53 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.78
6 314 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 20.85
7 221 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 20.92
8 89 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 21.25
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:50) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.80
2 63 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.86
3 54 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.70
4 310 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 21.76
5 312 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.93
6 232 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 21.96
7 95 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.22
8 133 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 1.9.2020 - 14:50) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.53
2 142 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.10
3 231 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 22.18
4 87 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.34
5 90 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 22.61
6 27 Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.73
7 285 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.97
79 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ut, 1.9.2020 - 14:50) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 22.08
2 55 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.00
3 137 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 23.11
4 303 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 PB 23.39
5 309 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 23.56
6 304 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.51
248 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
32 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ut, 1.9.2020 - 14:50) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.01
2 131 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.65
3 301 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.26
4 74 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 23.35
5 302 Lakyová LauraLakyová Laura 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 23.68
6 51 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.76
7 86 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 24.67
247 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.16
2 36 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.19
3 35 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.85
4 103 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.10
5 53 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.78
6 85 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.80
7 314 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 20.85
8 63 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.86
9 221 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 20.92
10 89 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 21.25
11 307 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.53
12 54 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.70
13 310 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 21.76
14 312 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.93
15 232 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 21.96
16 158 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.01
17 73 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 22.08
18 142 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.10
19 231 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 22.18
20 95 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.22
21 87 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.34
22 133 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.46
23 90 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 22.61
24 131 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.65
25 27 Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.73
26 285 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.97
27 55 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.00
28 137 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 23.11
29 301 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.26
30 74 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 23.35
31 303 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 PB 23.39
32 309 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 23.56
33 302 Lakyová LauraLakyová Laura 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 23.68
34 51 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.76
35 304 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.51
36 86 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 24.67
79 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
248 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
32 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
247 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 14:20) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.34
2 10 Janíček ErikJaníček Erik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.72
319 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:20) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.60
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.03
3 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.92
4 19 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.09
5 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 24.33
6 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60
7 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.67
8 278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:20) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.70
2 11 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.73
3 68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 24.94
4 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
5 114 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.37
6 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.68
7 120 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.82
8 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 26.01
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.60
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.03
3 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.92
4 19 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.09
5 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 24.33
6 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60
7 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.67
8 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.70
9 11 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.73
10 278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.90
11 68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 24.94
12 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
13 114 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.37
14 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.68
15 120 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.82
16 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 26.01

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:30) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.52
2 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.17
3 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.66
4 30 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.95
5 336 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.47
6 347 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.25
341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:30) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.54
2 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.63
3 56 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.08
4 152 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.24
5 308 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 29.31
6 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 32.72
202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNS
28 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.52
2 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.17
3 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.66
4 30 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.95
5 336 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.47
6 347 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.25
7 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.54
8 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.63
9 56 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.08
10 152 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.24
11 308 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 29.31
12 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 32.72
341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNS
28 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 38.38
2 111 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 39.86
3 12 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.37
4 14 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.60
5 124 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 44.10
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
66 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 42.54
2 69 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 43.52
3 81 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 45.32
4 2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 45.42
5 298 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 45.85
6 198 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 47.37
7 322 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 50.84
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 38.38
2 111 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 39.86
3 12 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.37
4 70 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 42.54
5 14 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.60
6 69 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 43.52
7 124 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 44.10
8 81 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 45.32
9 2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 45.42
10 298 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 45.85
11 198 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 47.37
12 322 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 50.84
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
66 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.01
2 35 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 44.79
3 89 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 46.61
4 63 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.35
5 332 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 47.70
6 73 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 PB 48.29
7 246 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 48.85
8 283 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 48.65
2 91 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 48.71
3 90 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 50.83
4 74 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 52.00
5 244 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 52.93
6 302 Lakyová LauraLakyová Laura 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 53.47
7 156 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 54.49
8 304 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 55.65
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.01
2 35 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 44.79
3 89 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 46.61
4 63 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.35
5 332 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 47.70
6 73 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 PB 48.29
7 249 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 48.65
8 91 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 48.71
9 246 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 48.85
10 283 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.02
11 90 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 50.83
12 74 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 52.00
13 244 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 52.93
14 302 Lakyová LauraLakyová Laura 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 53.47
15 156 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 54.49
16 304 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 55.65

400 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 327 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:51.95
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 0:55.34
2 305 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 0:56.29
3 9 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:57.34
4 161 Junas DušanJunas Dušan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 0:59.48
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 0:54.68
2 323 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:55.11
3 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.80
4 45 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:55.99
5 217 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 0:56.74
6 19 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:56.85
7 108 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.28
Celkom 7 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.22
2 139 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:04.25
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 1:01.54
2 347 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:03.19
3 289 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:05.39
4 167 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 SB 1:06.43
5 164 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:12.72
Celkom 5 pretekárov

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:13.20
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 306 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:06.95
2 118 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:08.43
3 279 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:12.93
4 50 Trubíni MartinTrubíni Martin 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:20.61
5 316 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:22.70
6 20 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:32.44
Celkom 6 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 2:10.56
2 110 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:13.31
3 125 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:17.04
4 126 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:22.54
5 317 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:24.83
6 266 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:33.49
7 215 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:36.03
8 300 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10 2:40.36
9 326 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:57.06
10 123 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 3:09.60
Celkom 10 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:34.45
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 308 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:39.07
2 167 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:41.91
3 61 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:42.12
4 219 Černeková KatarínaČerneková Katarína 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:53.45
5 164 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:54.78
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 220 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 2:31.63
2 333 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 2:31.64
3 72 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:41.66
4 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:43.82
5 182 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 2:44.24
6 88 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 SB 2:44.58
7 151 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:48.16
8 283 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:05.48
9 143 Mutná EmmaMutná Emma 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:07.30
10 149 Pribulová AnnaPribulová Anna 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 3:10.09
11 301 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 PB 3:14.52
175 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Čechvala JozefČechvala Jozef 92 92 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 5:09.91
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 161 Junas DušanJunas Dušan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 4:52.74
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 4:35.71
2 213 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 4:35.73
3 196 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 4:38.76
4 16 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:39.01
5 48 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 4:51.05
6 83 Šiatinský DominikŠiatinský Dominik 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 5:05.03
7 199 Novotný DenisNovotný Denis 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 5:06.53
325 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:07.37
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 185 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 5:40.19
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 5:01.68
2 150 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 6:22.09
3 160 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:23.35
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 7:16.71
2 351 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 8:04.39
3 80 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 8:54.28
Celkom 3 pretekári

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 192 Durec MartinDurec Martin 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 10:32.47
2 40 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10:42.44
3 211 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 11:35.34
4 227 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11:41.37
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 20.02
2 191 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.82
3 198 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.05
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:25) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 380 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 15.43
2 136 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.82
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:35) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.12
2 352 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.55
3 141 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 17.81
4 133 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.47
5 138 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.06
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:25) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.65
2 348 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 15.18
3 350 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.20
4 289 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.90
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 15.04
2 356 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 15.51
3 319 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 15.75
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 14.56
2 43 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 14.63
3 117 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.18
4 204 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 18.47
193 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:45.78
2 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 0:46.55
3 200 Janáček MichalJanáček Michal 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 1:01.83
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:50.86
2 60 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:52.04
3 141 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:53.65
4 26 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:57.38
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:58.76
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:56.06
2 43 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:58.93
3 117 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:00.53
4 49 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 1:05.35
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:06.61
2 318 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:06.71
3 204 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 1:09.78
4 20 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:13.88
193 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:56.06
2 43 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:58.93
3 117 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:00.53
4 49 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 1:05.35
5 316 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:06.61
6 318 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:06.71
7 204 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 1:09.78
8 20 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:13.88
193 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 DNS

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:07.56
2 349 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.42
3 157 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:13.93
Celkom 3 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 194 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 5:18.06
2 228 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 PB 5:19.43
3 5 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:27.63
4 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:48.46
Celkom 4 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 315 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 5:27.05
2 241 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 6:44.59
3 335 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 7:01.84
4 343 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 8:00.96
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 6:48.18
2 108 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 7:02.54
3 270 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 7:11.45
4 21 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 7:45.00
5 207 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 9:01.88
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 7:36.29
2 284 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 8:14.08
3 33 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 9:44.52
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ut, 1.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175180183186190
1 238 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 1 186 oo-xoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ut, 1.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189192195198201204207
1 236 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 2 175 o-oooxxoxxx
2 237 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 1 150 xo-xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ut, 1.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189192195198201
1 107 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 180 -----oo-xxx
2 119 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 170 o-oooxxx
3 253 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 165 ooooxxx
4 296 Tóth TomášTóth Tomáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 2 150 oxxx
5 277 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 150 xo-xxx
6 92 Balogh DenisBalogh Denis
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 000 xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ut, 1.9.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165168171174177180183186189
1 252 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 2 150 --o-o-xxx
2 379 Balogh TobiasBalogh Tobias
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 1 PB 140 o-oxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ut, 1.9.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181184187190
1 99 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 PB 150 oooooxxx
2 174 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 2 150 ooooxxoxx
3 282 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 145 --oxoxxx
289 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 NM --xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ut, 1.9.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155158161164167170173176179
1 186 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 155 ---ooo-o-xxx
2 132 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 140 xoooooxxx
3 177 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 135 -oooxxx
4 129 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 PB 130 xxooxoxxx
5 169 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 130 ooxxoxxx
6 176 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 2 130 oxoxxoxxx
7= 179 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 125 ooxxx
7= 166 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 125 ooxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ut, 1.9.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310320330340350360370380390400
41 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 NM
43 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 4 NM
323 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 3 NM
114 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 NM
Poznámky/pokusy:
" Pre dažď sa disciplína neukutočnila.
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ut, 1.9.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220230240250260270280290300310320330340350
18 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 NM
321 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 1 NM
Poznámky/pokusy:
" Pre dažď sa disciplína neukutočnila.
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ut, 1.9.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240260280290300310320330340350360370
330 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 NM
Poznámky/pokusy:
" Pre dažď sa disciplína neukutočnila.
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ut, 1.9.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240260280290300310320330340350360370
334 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 NM
187 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 NM
52 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 NM
134 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 NM
Poznámky/pokusy:
" Pre dažď sa disciplína neukutočnila.
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ut, 1.9.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200210220230240250260270280290300310320330340
186 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 NM
180 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 NM
62 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 NM
64 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 NM
54 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 NM
Poznámky/pokusy:
" Pre dažď sa disciplína neukutočnila.
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ut, 1.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 568 +1.5 m/s 566  +2.2xx566556568  +1.5-
2 10 Janíček ErikJaníček Erik
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 PB 459 +1.8 m/s xx459  +1.8459x419  +1.5433  +1.1
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ut, 1.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 107 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 PB 653 +1.9 m/s 653  +1.9xx653649  +1.8637  +2.7-
2 251 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 7 583 +1.2 m/s 573  +1.2583  +1.2572  +1.1583578  +1.8566  +1.9574  +2.0
3 253 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 570 +1.2 m/s x570  +1.2567  +1.5570560  +1.8556  +1.2547  +2.2
4 278 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 529 +1.8 m/s x529  +1.8468  +1.1529478  +1.2446  +1.1-
5 68 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 5 528 +1.1 m/s x528  +1.1x528
6 295 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 1 476 +2.0 m/s 476  +2.0x462  +2.2476
7 291 Čmelka MarkoČmelka Marko
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 2 372 +1.1 m/s 372  +1.1363  +1.5x372
357 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 6 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ut, 1.9.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 321 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 571 +2.6 m/s 558  +3.5571  +2.6566  +3.0571---
2 252 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 6 523 +3.0 m/s 498  +3.2523  +3.0432  +3.0523490  +3.3487  +2.9482  +2.7
3 261 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 8 520 +5.0 m/s 515 +1.9 m/s 520  +5.0x505  +3.1520491  +1.9515  +1.9506  +4.8
4 17 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 472 +2.4 m/s 447 +2.0 m/s 472  +3.5453  +3.3450  +3.1472420  +1.8472  +2.4447  +2.0
5 215 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 5 450 +2.3 m/s 428 +1.7 m/s 428  +1.7445  +3.0450  +2.3450397  +3.6406  +3.7444  +2.5
6 230 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 4 448 +3.8 m/s 417 +1.7 m/s x420  +3.8417  +1.7420448  +3.8435  +3.7x
7 75 Toma TomášToma Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 3 402 +2.5 m/s x400  +2.7402  +2.5402
8 353 Janiga MartinJaniga Martin
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
07 07 2 390 +2.4 m/s 387  +3.1390  +2.4x390
69 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 1 DNS ---0---
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ut, 1.9.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 136 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 416 +2.4 m/s 317 +1.8 m/s x352  +3.3317  +1.8352416  +2.4390  +2.3-
344 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 2 DNS xr0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ut, 1.9.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 11 554 +3.0 m/s 548 +1.5 m/s 548  +1.5535  +1.5541  +2.8548554  +3.0--
2 336 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 541 +3.0 m/s 508 +1.3 m/s 508  +1.3483  +2.7541  +3.0541---
3 171 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 9 458 +3.2 m/s 447 +1.7 m/s 458  +3.2453  +2.4396  +2.2458447  +1.7xx
4 152 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 455 +2.7 m/s 445 +1.3 m/s 426  +1.5455  +2.7x455433  +1.7440  +3.5445  +1.3
5 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 450 +3.7 m/s 435 +2.0 m/s 421  -3.4435  +2.0450  +3.7450427  +2.4408  +1.9445  +2.7
6 262 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 8 447 +1.4 m/s xx424  +3.1424x406  +2.2447  +1.4
7 257 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 4 PB 430 +1.7 m/s 430  +1.8420  +2.2430  +1.7430423  +2.5418  +1.2422  +1.4
8 243 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 2 339 +2.9 m/s 313 +1.8 m/s xx339  +2.9339322  +2.8x313  +1.8
9 240 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 1 323 +2.2 m/s 323  +2.2x-323---
202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 3 DNS xxx0.0
263 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 5 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ut, 1.9.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 170 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 17 523 +2.8 m/s 517 +1.7 m/s 500  +2.0510  +2.3x510507  +2.5523  +2.8517  +1.7
2 172 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 488 +3.7 m/s 480 +1.1 m/s 467  +1.6480  +1.1461  +1.5480488  +3.7487  +2.1453  +2.3
3 169 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 PB 440 +1.5 m/s 419  +1.3430  +1.8426  +1.7430430  +2.3440  +1.5x
4 77 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 12 435 +2.6 m/s 426 +1.0 m/s 410  +1.7426  +1.0414  +2.0426435  +2.6425  +2.1432  +2.3
5 85 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 8 PB 433 +1.6 m/s 423  +1.8433  +1.6423  +2.5433419  +1.7421  +2.1420  +3.7
6 159 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 PB 430 424  +1.5421  +2.2x424423430x
7 89 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 9 430 +2.7 m/s 420  +2.1412  +3.4x420430  +2.7410  +2.1x
8 29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 422 +2.0 m/s x400  +2.1387  +1.8400391  +2.2396  +1.9422  +2.0
9 76 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 11 PB 394 +1.7 m/s 394  +1.7380  +1.0372  +2.0394
10 147 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 10 386 +2.2 m/s 383  +3.1383  +2.1386  +2.2386
11 79 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 6 PB 367 +1.3 m/s 367  +1.3x365  +1.0367
12 78 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 355 +2.7 m/s 335 +1.4 m/s 355  +2.7335  +1.4348  +2.8355
13 137 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 337 +3.4 m/s x337  +3.4310  +2.9337
14 242 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 5 327 +2.7 m/s 322  +2.5327  +2.7x327
15 355 Kosíková AnetaKosíková Aneta
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
06 06 3 311 +2.4 m/s 306 +1.9 m/s 311  +2.4302  +1.8306  +1.9311
256 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 16 DNS ---0
73 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 13 DNS 0.0
133 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 14 NM xxx0.0
Celkom 18 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 324 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 12.50 +2.7 m/s 12.43 +1.3 m/s 12.43  +1.312.23  +4.912.50  +2.712.50---
2 253 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 12.07 +5.4 m/s 11.72  +3.711.47  +5.312.05  +4.812.0511.53  +4.912.07  +5.4x
3 251 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 11.74 +5.9 m/s 11.74  +5.911.15  +7.109.45  +4.511.7411.50  +6.111.63  +5.409.95  +4.9
277 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno