<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (1. 9. 2020)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ut, 1.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 100 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 8 11.07 11.07 x 10.80 11.07 11.01 - -
2 101 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 PB 10.17 09.22 09.89 09.76 9.89 09.14 09.85 10.17
3 346 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 6 09.89 09.54 09.69 09.44 9.69 09.43 08.84 09.89
4 184 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 09.62 09.53 09.33 09.62 9.62 08.95 09.12 08.87
5 187 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 5 09.61 x 09.41 09.33 9.41 09.61 09.48 09.13
6 148 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 09.43 08.99 x 09.43 9.43 09.20 09.28 08.95
7 97 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 08.14 07.58 07.60 07.38 7.60 08.14 07.65 08.08
8 258 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 1 07.67 07.47 07.67 07.54 7.67 07.42 07.18 -
226 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 DNS
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ut, 1.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 287 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 14 12.25 12.25 11.94 11.71 12.25 11.86 12.24 12.15
2 105 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 09.31 x x 07.07 7.07 08.89 09.18 09.31
3 337 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 09.28 08.92 09.28 08.68 9.28 08.37 09.15 08.86
4 338 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 8 09.12 09.12 08.18 08.42 9.12 07.49 x 08.40
5 345 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 10 08.92 07.35 08.92 x 8.92 x 08.40 08.83
6 209 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 11 08.90 08.76 08.88 08.61 8.88 08.90 08.61 08.26
7 260 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 7 07.93 07.83 07.48 07.57 7.83 07.43 07.73 07.93
8 303 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 5 07.54 07.54 06.97 06.59 7.54 07.47 07.31 07.48
9 259 Vojteková NinaVojteková Nina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 1 PB 06.90 06.90 05.36 05.82 6.90
10 354 Hutyrová NatáliaHutyrová Natália
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
05 05 2 06.48 06.48 06.36 06.48 6.48
11 245 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 4 06.47 05.85 06.47 06.42 6.47
12 239 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 6 06.42 06.12 05.94 06.42 6.42
13 154 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 06.20 06.20 05.15 05.65 6.20
25 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 DNS
Celkom 14 pretekárov