<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (1. 9. 2020)

Skok do diaľky - Juniori

(ut, 1.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 568 +1.5 m/s 566  2,20 x x 566 556 568  1,50 -
2 10 Janíček ErikJaníček Erik
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 PB 459 +1.8 m/s x x 459  1,80 459 x 419  1,50 433  1,10
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ut, 1.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 107 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 PB 653 +1.9 m/s 653  1,90 x x 653 649  1,80 637  2,70 -
2 251 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 7 583 +1.2 m/s 573  1,20 583  1,20 572  1,10 583 578  1,80 566  1,90 574  2,00
3 253 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 570 +1.2 m/s x 570  1,20 567  1,50 570 560  1,80 556  1,20 547  2,20
4 278 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 529 +1.8 m/s x 529  1,80 468  1,10 529 478  1,20 446  1,10 -
5 68 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 5 528 +1.1 m/s x 528  1,10 x 528
6 295 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 1 476 +2.0 m/s 476  2,00 x 462  2,20 476
7 291 Čmelka MarkoČmelka Marko
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 2 372 +1.1 m/s 372  1,10 363  1,50 x 372
357 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ut, 1.9.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 321 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 571 +2.6 m/s 558  3,50 571  2,60 566  3,00 571 - - -
2 252 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 6 523 +3.0 m/s 498  3,20 523  3,00 432  3,00 523 490  3,30 487  2,90 482  2,70
3 261 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 8 520 +5.0 m/s 515 +1.9 m/s 520  5,00 x 505  3,10 520 491  1,90 515  1,90 506  4,80
4 17 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 472 +2.4 m/s 447 +2.0 m/s 472  3,50 453  3,30 450  3,10 472 420  1,80 472  2,40 447  2,00
5 215 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 5 450 +2.3 m/s 428 +1.7 m/s 428  1,70 445  3,00 450  2,30 450 397  3,60 406  3,70 444  2,50
6 230 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 4 448 +3.8 m/s 417 +1.7 m/s x 420  3,80 417  1,70 420 448  3,80 435  3,70 x
7 75 Toma TomášToma Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 3 402 +2.5 m/s x 400  2,70 402  2,50 402
8 353 Janiga MartinJaniga Martin
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
07 07 2 390 +2.4 m/s 387  3,10 390  2,40 x 390
69 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 1 DNS - - - - - -
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ut, 1.9.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 136 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 416 +2.4 m/s 317 +1.8 m/s x 352  3,30 317  1,80 352 416  2,40 390  2,30 -
344 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 2 DNS x r
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ut, 1.9.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 11 554 +3.0 m/s 548 +1.5 m/s 548  1,50 535  1,50 541  2,80 548 554  3,00 - -
2 336 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 541 +3.0 m/s 508 +1.3 m/s 508  1,30 483  2,70 541  3,00 541 - - -
3 171 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 9 458 +3.2 m/s 447 +1.7 m/s 458  3,20 453  2,40 396  2,20 458 447  1,70 x x
4 152 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 455 +2.7 m/s 445 +1.3 m/s 426  1,50 455  2,70 x 455 433  1,70 440  3,50 445  1,30
5 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 450 +3.7 m/s 435 +2.0 m/s 421  -3,40 435  2,00 450  3,70 450 427  2,40 408  1,90 445  2,70
6 262 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 8 447 +1.4 m/s x x 424  3,10 424 x 406  2,20 447  1,40
7 257 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 4 PB 430 +1.7 m/s 430  1,80 420  2,20 430  1,70 430 423  2,50 418  1,20 422  1,40
8 243 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 2 339 +2.9 m/s 313 +1.8 m/s x x 339  2,90 339 322  2,80 x 313  1,80
9 240 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 1 323 +2.2 m/s 323  2,20 x - 323 - - -
202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 3 DNS
263 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 5 DNS x x x
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ut, 1.9.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 170 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 17 523 +2.8 m/s 517 +1.7 m/s 500  2,00 510  2,30 x 510 507  2,50 523  2,80 517  1,70
2 172 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 488 +3.7 m/s 480 +1.1 m/s 467  1,60 480  1,10 461  1,50 480 488  3,70 487  2,10 453  2,30
3 169 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 PB 440 +1.5 m/s 419  1,30 430  1,80 426  1,70 430 430  2,30 440  1,50 x
4 77 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 12 435 +2.6 m/s 426 +1.0 m/s 410  1,70 426  1,00 414  2,00 426 435  2,60 425  2,10 432  2,30
5 85 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 8 PB 433 +1.6 m/s 423  1,80 433  1,60 423  2,50 433 419  1,70 421  2,10 420  3,70
6 159 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 PB 430 424  1,50 421  2,20 x 424 423 430 x
7 89 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 9 430 +2.7 m/s 420  2,10 412  3,40 x 420 430  2,70 410  2,10 x
8 29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 422 +2.0 m/s x 400  2,10 387  1,80 400 391  2,20 396  1,90 422  2,00
9 76 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 11 PB 394 +1.7 m/s 394  1,70 380  1,00 372  2,00 394
10 147 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 10 386 +2.2 m/s 383  3,10 383  2,10 386  2,20 386
11 79 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 6 PB 367 +1.3 m/s 367  1,30 x 365  1,00 367
12 78 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 355 +2.7 m/s 335 +1.4 m/s 355  2,70 335  1,40 348  2,80 355
13 137 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 337 +3.4 m/s x 337  3,40 310  2,90 337
14 242 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 5 327 +2.7 m/s 322  2,50 327  2,70 x 327
15 355 Kosíková AnetaKosíková Aneta
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
06 06 3 311 +2.4 m/s 306 +1.9 m/s 311  2,40 302  1,80 306  1,90 311
256 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 16 DNS - - -
73 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 13 DNS
133 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 14 NM x x x -
Celkom 18 pretekárov