<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek

Trnava (19. - 20. 9. 2020)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 19.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 448 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.38 Q 0.185
2 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.73 q 0.186
3 204 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 07.78 0.310
4 279 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 SB 07.94 0.206
5 206 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 08.01 0.223
6 118 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.28 0.196
7 117 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.50 0.223
311 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ 0.299
Poznámky:
6.dráha DQ podľa TP 16.8 nevhodné správanie počas štartu
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 19.9.2020 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.46 Q 0.165
2 348 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 SB 07.59 q 0.375
3 142 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.87 0.205
4 205 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 07.96 0.200
5 1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 07.98 0.180
6 93 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.01 0.224
7 245 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 SB 08.08 0.414
8 207 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.19 0.194
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 19.9.2020 - 11:10) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 315 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.52 Q 0.164
2 479 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.57 q 0.224
3 90 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 07.94 0.163
4 562 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.08 0.197
5 94 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.11 0.504
6 414 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.40 0.419
7 248 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.41 0.170
96 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 19.9.2020 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.44 Q 0.186
2 103 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.54 q 0.157
3 362 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 SB 07.74 0.160
4 466 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.10 0.182
5 463 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.15 0.191
6 412 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.17 0.153
7 563 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 08.23 0.171
8 308 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 08.29 0.173
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 448 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.38 Q 0.185
2 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.44 Q 0.186
3 341 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.46 Q 0.165
4 315 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.52 Q 0.164
5 103 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.54 q 0.157
6 479 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.57 q 0.224
7 348 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 SB 07.59 q 0.375
8 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.73 q 0.186
9 362 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 SB 07.74 0.160
10 204 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 07.78 0.310
11 142 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.87 0.205
12 279 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 SB 07.94 0.206
12 90 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 07.94 0.163
14 205 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 07.96 0.200
15 1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 07.98 0.180
16 206 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 08.01 0.223
16 93 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.01 0.224
18 245 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 SB 08.08 0.414
18 562 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.08 0.197
20 466 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.10 0.182
21 94 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.11 0.504
22 463 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.15 0.191
23 412 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.17 0.153
24 207 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.19 0.194
25 563 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 08.23 0.171
26 118 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.28 0.196
27 308 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 08.29 0.173
28 414 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.40 0.419
29 248 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.41 0.170
30 117 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.50 0.223
311 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ 0.299
96 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 14:00) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 448 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 07.31 0.200
2 103 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 07.42 0.145
3 341 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 SB 07.43 0.154
4 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.53 0.190
5 348 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 07.60 0.171
6 479 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.63 0.209
7 315 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.66 0.172
8 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.75 0.141
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 19.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 398 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.98 Q 0.200
2 196 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.34 0.264
3 544 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 SB 08.46 0.213
4 540 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.53 0.120
5 572 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 08.56 0.192
6 109 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.63 0.183
7 635 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 08.67 0.129
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 19.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 396 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.06 Q 0.166
2 333 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.19 q 0.165
3 376 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 08.22 q 0.335
4 614 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 08.45 0.247
5 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 08.52 0.262
6 670 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 08.58 0.558
7 286 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.62 0.396
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 19.9.2020 - 10:55) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 07.97 Q 0.188
2 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 08.01 q 0.206
3 640 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 SB 08.45 0.179
4 154 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 08.48 0.190
5 607 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.53 0.181
6 518 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.54 0.555
7 402 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.60 0.193
340 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DQ -0.060
Poznámky:
8. dráha DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 19.9.2020 - 10:55) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 08.11 Q 0.176
2 70 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.13 q 0.195
3 13 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.46 0.370
4 321 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.58 0.168
5 110 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.59 0.213
6 130 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.60 0.331
7 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 08.64 0.223
8 270 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.83 0.566
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 07.97 Q 0.188
2 398 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.98 Q 0.200
3 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 08.01 q 0.206
4 396 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.06 Q 0.166
5 53 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 08.11 Q 0.176
6 70 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.13 q 0.195
7 333 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.19 q 0.165
8 376 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 08.22 q 0.335
9 196 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.34 0.264
10 614 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 08.45 0.247
10 640 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 SB 08.45 0.179
12 544 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 SB 08.46 0.213
12 13 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.46 0.370
14 154 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 08.48 0.190
15 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 08.52 0.262
16 540 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.53 0.120
16 607 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.53 0.181
18 518 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.54 0.555
19 572 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 08.56 0.192
20 670 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 08.58 0.558
20 321 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.58 0.168
22 110 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.59 0.213
23 402 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.60 0.193
23 130 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.60 0.331
25 286 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.62 0.396
26 109 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.63 0.183
27 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 08.64 0.223
28 635 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 08.67 0.129
29 270 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.83 0.566
340 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DQ -0.060

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 13:55) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 398 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 07.81 0.159
2 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.07 0.347
3 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.07 0.178
4 70 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 08.09 0.160
5 396 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.17 0.232
6 53 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.21 0.170
7 333 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.33 0.166
8 376 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 08.35 0.162
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 19.9.2020 - 11:40) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.94 Q 0.188
2 553 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.41 q 0.177
3 185 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.52 q 0.165
4 643 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 SB 11.58 0.153
5 646 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 SB 11.64 0.179
6 470 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.72 0.212
7 310 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.97 0.188
8 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 12.52 0.173
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 19.9.2020 - 11:40) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 546 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.12 Q 0.181
2 488 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.40 q 0.178
3 483 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.64 0.180
4 313 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 11.72 0.185
5 424 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.81 0.181
6 309 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.92 0.551
7 561 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.08 0.143
8 105 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.46 0.183
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 19.9.2020 - 11:40) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 586 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.17 Q 0.170
2 420 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.36 q 0.178
3 662 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.57 0.176
4 60 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 11.64 0.185
5 143 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.86 0.168
6 291 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.03 0.215
7 287 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.12 0.175
8 612 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.58 0.225
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 19.9.2020 - 11:40) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 555 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.40 Q 0.187
2 390 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.61 0.172
3 384 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 11.65 0.180
4 533 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 11.86 0.185
5 134 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.95 0.163
6 550 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.06 0.187
7 556 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.26 0.173
8 62 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.40 0.170
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.94 Q 0.188
2 546 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.12 Q 0.181
3 586 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.17 Q 0.170
4 420 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.36 q 0.178
5 488 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.40 q 0.178
5 555 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.40 Q 0.187
7 553 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.41 q 0.177
8 185 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.52 q 0.165
9 662 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.57 0.176
10 643 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 SB 11.58 0.153
11 390 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.61 0.172
12 646 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 SB 11.64 0.179
12 483 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.64 0.180
12 60 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 11.64 0.185
15 384 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 11.65 0.180
16 470 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.72 0.212
16 313 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 11.72 0.185
18 424 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.81 0.181
19 143 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.86 0.168
19 533 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 11.86 0.185
21 309 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.92 0.551
22 134 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.95 0.163
23 310 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.97 0.188
24 291 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.03 0.215
25 550 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.06 0.187
26 561 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.08 0.143
27 287 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.12 0.175
28 556 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.26 0.173
29 62 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.40 0.170
30 105 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.46 0.183
31 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 12.52 0.173
32 612 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.58 0.225

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 14:10) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.01 0.168
2 546 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 11.09 0.149
3 586 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 11.10 0.176
4 555 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 11.33 0.169
5 420 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.43 0.193
6 488 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.62 0.161
7 553 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.63 0.157
8 185 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 11.84 0.177
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 19.9.2020 - 11:25) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.18 Q 0.202
2 397 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.02 q 0.259
3 150 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 13.29 0.218
4 617 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.56 0.556
5 569 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 13.73 0.140
6 122 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 SB 13.83 0.365
67 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.426
Poznámky:
Žltá karta podľa pravidla 18.5 Súťažných pravidiel
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 19.9.2020 - 11:25) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 497 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.13 Q 0.163
2 517 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.31 0.279
3 405 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.33 0.359
4 127 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.92 0.201
5 648 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.25 0.342
6 575 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 14.63 0.238
433 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 19.9.2020 - 11:25) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.93 Q 0.200
2 300 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.95 q 0.319
3 260 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 12.97 q 0.145
4 108 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.80 0.336
5 129 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.90 0.156
6 45 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.13 0.305
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 19.9.2020 - 11:25) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 492 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.66 Q 0.185
2 431 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.87 q 0.321
3 161 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.37 0.237
4 163 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.44 0.355
5 679 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 13.58 0.363
6 19 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.92 0.542
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.18 Q 0.202
2 492 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.66 Q 0.185
3 431 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.87 q 0.321
4 77 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.93 Q 0.200
5 300 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.95 q 0.319
6 260 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 12.97 q 0.145
7 397 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.02 q 0.259
8 497 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.13 Q 0.163
9 150 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 13.29 0.218
10 517 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.31 0.279
11 405 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.33 0.359
12 161 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.37 0.237
13 163 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.44 0.355
14 617 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.56 0.556
15 679 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 13.58 0.363
16 569 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 13.73 0.140
17 108 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.80 0.336
18 122 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 SB 13.83 0.365
19 129 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.90 0.156
20 127 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.92 0.201
20 19 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.92 0.542
22 45 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.13 0.305
23 648 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.25 0.342
24 575 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 14.63 0.238
67 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.426
433 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 14:05) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 11.96 0.167
2 492 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 12.54 0.363
3 77 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 SB 12.79 0.193
4 431 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.91 0.199
5 260 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 SB 12.95 0.208
6 397 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.05 0.278
7 497 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.19 0.180
300 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNF
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.9.2020 - 10:15) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 448 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.68 Q 0.209
2 184 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 18.25 q 0.183
3 33 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.55 0.219
4 442 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.77 0.208
5 36 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.89 0.254
6 245 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 SB 19.98 0.247
7 35 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.99 0.284
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.9.2020 - 10:15) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 17.58 Q 0.187
2 315 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 SB 17.88 q 0.258
3 93 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 18.54 0.247
4 279 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 SB 19.19 0.224
5 311 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.56 0.224
6 414 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 20.07 0.616
7 81 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.60 0.222
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.9.2020 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.91 Q 0.240
2 103 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 18.09 q 0.185
3 142 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 18.76 0.205
4 534 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.85 0.267
5 463 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 19.47 0.187
6 94 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 19.73 0.205
7 622 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 19.80 0.200
8 412 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.07 0.194
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.9.2020 - 10:15) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 489 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 17.60 Q 0.218
2 641 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 17.91 q 0.225
3 204 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 18.71 0.194
4 1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 18.75 0.209
5 76 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 SB 19.01 0.199
6 308 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 SB 20.00 0.217
7 248 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.35 0.234
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DQ 0.237
Poznámky:
dráha č.8 DQ podľa 17.3.1 TP
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 17.58 Q 0.187
2 489 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 17.60 Q 0.218
3 448 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.68 Q 0.209
4 315 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 SB 17.88 q 0.258
5 138 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.91 Q 0.240
5 641 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 17.91 q 0.225
7 103 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 18.09 q 0.185
8 184 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 18.25 q 0.183
9 93 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 18.54 0.247
10 33 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.55 0.219
11 204 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 18.71 0.194
12 1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 18.75 0.209
13 142 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 18.76 0.205
14 534 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.85 0.267
15 76 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 SB 19.01 0.199
16 279 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 SB 19.19 0.224
17 463 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 19.47 0.187
18 311 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.56 0.224
19 94 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 19.73 0.205
20 442 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.77 0.208
21 622 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 19.80 0.200
22 36 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.89 0.254
23 245 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 SB 19.98 0.247
24 308 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 SB 20.00 0.217
25 414 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 20.07 0.616
25 412 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.07 0.194
27 248 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.35 0.234
28 81 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.60 0.222
29 35 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.99 0.284
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DQ 0.237

150 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 20.9.2020 - 13:04) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 448 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 17.34 0.189
2 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 17.56 0.178
3 489 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 17.68 0.224
4 184 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 SB 17.88 0.214
5 138 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.93 0.161
6 103 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 SB 18.02 0.161
7 315 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.02 0.187
8 641 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 18.13 0.226
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.9.2020 - 10:00) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 398 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.15 Q 0.196
2 333 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.08 q 0.167
3 196 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 20.15 q 0.216
4 130 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 20.18 0.369
5 632 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 20.63 0.193
6 607 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 20.94 0.220
7 540 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.09 0.224
8 69 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 21.21 0.598
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.9.2020 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 396 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.87 Q 0.262
2 52 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.31 0.605
3 321 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 SB 20.35 0.230
4 518 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.60 0.201
5 681 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 20.61 0.280
6 614 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 20.89 0.283
7 275 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 20.96 0.380
8 671 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 21.21 0.180
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.9.2020 - 10:00) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.45 Q 0.198
2 401 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 19.83 q 0.377
3 110 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 20.18 0.239
4 572 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 20.67 0.161
5 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 20.70 0.176
6 109 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.86 0.238
7 402 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 20.92 0.373
8 14 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.04 0.269
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.9.2020 - 10:00) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 19.49 Q 0.184
2 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.64 q 0.200
3 376 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 20.38 0.324
4 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 20.79 0.371
5 13 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 20.80 0.209
6 286 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 20.93 0.425
7 15 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 21.11 0.294
8 430 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.94 0.180
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 398 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.15 Q 0.196
2 70 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.45 Q 0.198
3 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 19.49 Q 0.184
4 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.64 q 0.200
5 401 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 19.83 q 0.377
6 396 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.87 Q 0.262
7 333 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.08 q 0.167
8 196 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 20.15 q 0.216
9 130 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 20.18 0.369
9 110 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 20.18 0.239
11 52 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.31 0.605
12 321 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 SB 20.35 0.230
13 376 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 20.38 0.324
14 518 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.60 0.201
15 681 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 20.61 0.280
16 632 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 20.63 0.193
17 572 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 20.67 0.161
18 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 20.70 0.176
19 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 20.79 0.371
20 13 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 20.80 0.209
21 109 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.86 0.238
22 614 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 20.89 0.283
23 402 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 20.92 0.373
24 286 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 20.93 0.425
25 607 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 20.94 0.220
26 275 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 20.96 0.380
27 540 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.09 0.224
28 15 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 21.11 0.294
29 69 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 21.21 0.598
29 671 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 21.21 0.180
31 430 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.94 0.180
32 14 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.04 0.269

150 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 20.9.2020 - 13:00) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 398 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 18.77 0.165
2 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 19.25 0.176
3 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 19.29 0.197
4 70 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 19.44 0.200
5 396 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 19.65 0.169
6 401 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 20.08 0.333
7 196 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 20.23 0.227
8 333 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 20.30 0.165
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.9.2020 - 10:45) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.25 Q 0.197
2 483 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 SB 22.83 q 0.347
3 553 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.38 0.187
4 313 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.20 0.254
5 419 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.47 0.245
6 310 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.55 0.181
7 560 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.65 0.188
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.9.2020 - 10:45) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 546 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.45 Q 0.187
2 555 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.68 q 0.203
3 255 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 23.00 0.212
4 266 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.94 0.172
5 309 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.06 0.536
6 533 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 SB 24.10 0.195
7 556 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.45 0.251
Macák LukášMacák Lukáš 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.9.2020 - 10:45) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.76 Q 0.193
2 586 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.86 q 0.205
3 588 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.39 0.226
4 183 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 23.54 0.324
5 470 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.33 0.384
6 611 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 24.46 0.284
7 485 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.03 0.406
8 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 25.58 0.192
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.9.2020 - 10:45) official Vietor: -3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 547 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.80 Q 0.199
2 391 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.91 q 0.187
3 74 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 SB 22.94 0.208
4 312 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.42 0.210
5 384 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 24.45 0.230
6 143 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.50 0.165
7 550 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.88 0.202
8 34 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.03 0.373
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.25 Q 0.197
2 546 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.45 Q 0.187
3 555 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.68 q 0.203
4 179 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.76 Q 0.193
5 547 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.80 Q 0.199
6 483 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 SB 22.83 q 0.347
7 586 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.86 q 0.205
8 391 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.91 q 0.187
9 74 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 SB 22.94 0.208
10 255 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 23.00 0.212
11 553 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.38 0.187
12 588 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.39 0.226
13 183 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 23.54 0.324
14 266 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.94 0.172
15 309 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.06 0.536
16 533 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 SB 24.10 0.195
17 313 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.20 0.254
18 470 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.33 0.384
19 312 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.42 0.210
20 556 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.45 0.251
20 384 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 24.45 0.230
22 611 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 24.46 0.284
23 419 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.47 0.245
24 143 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.50 0.165
25 310 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.55 0.181
26 560 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.65 0.188
27 550 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.88 0.202
28 485 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.03 0.406
29 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 25.58 0.192
30 34 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.03 0.373
Macák LukášMacák Lukáš 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 20.9.2020 - 13:20) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 SB 21.41 0.188
2 546 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 22.02 0.178
3 555 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 22.48 0.182
4 391 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 22.63 0.183
5 179 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 SB 22.67 0.208
6 483 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 SB 22.77 0.305
7 547 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 22.78 0.253
8 586 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.88 0.175
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.9.2020 - 10:30) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.13 Q 0.319
2 497 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 26.39 Q 0.166
3 260 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.31 q 0.177
4 150 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 27.35 0.280
5 405 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 27.40 0.216
6 45 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.17 0.238
7 575 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 29.59 0.477
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.9.2020 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.89 Q 0.249
2 161 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.73 Q 0.192
3 517 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 27.44 0.395
4 163 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.84 0.184
5 19 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.88 0.549
6 569 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 28.15 0.390
7 600 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.81 0.412
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.9.2020 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 431 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.01 Q 0.360
2 492 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 SB 26.42 Q 0.195
3 397 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.94 q 0.233
4 647 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.75 0.382
5 201 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 SB 28.02 0.252
6 272 Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 32.77 0.409
7 273 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 33.75 0.246
300 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS 0.276
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.89 Q 0.249
2 431 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.01 Q 0.360
3 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.13 Q 0.319
4 497 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 26.39 Q 0.166
5 492 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 SB 26.42 Q 0.195
6 161 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.73 Q 0.192
7 397 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.94 q 0.233
8 260 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.31 q 0.177
9 150 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 27.35 0.280
10 405 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 27.40 0.216
11 517 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 27.44 0.395
12 647 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.75 0.382
13 163 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.84 0.184
14 19 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.88 0.549
15 201 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 SB 28.02 0.252
16 569 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 28.15 0.390
17 45 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.17 0.238
18 575 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 29.59 0.477
19 600 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.81 0.412
20 272 Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 32.77 0.409
21 273 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 33.75 0.246
300 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS 0.276

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 20.9.2020 - 13:15) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 24.10 0.233
2 406 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.70 0.194
3 431 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 25.98 0.327
4 492 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 SB 26.28 0.190
5 497 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.51 0.166
6 161 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 26.55 0.217
7 260 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 SB 26.95 0.234
8 397 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.23 0.258
Celkom 8 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 489 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 SB 37.08 0.201
2 138 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 37.28 0.222
3 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 37.51 0.210
4 184 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 37.75 0.175
5 348 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 SB 38.61 0.193
6 93 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 SB 38.63 0.203
7 90 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 38.77 0.161
8 27 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 38.80 0.182
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 39.09 0.500
2 343 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 SB 39.61 0.185
3 362 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 SB 39.69 0.199
4 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 39.97 0.203
5 37 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 40.30 0.199
6 243 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 SB 40.56 0.216
7 86 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 41.08 0.223
96 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 509 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 SB 39.99 0.175
2 562 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 40.13 0.206
3 76 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 SB 40.32 0.193
4 621 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 40.54 0.206
5 22 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 42.00 0.232
6 187 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 42.19 0.405
7 35 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 44.87 0.286
245 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 563 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 41.97 0.187
2 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 42.68 0.239
3 186 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 SB 42.87 0.205
4 104 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 43.55 0.387
5 10 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 43.62 0.376
6 411 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 43.65 0.229
39 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 489 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 SB 37.08 0.201
2 138 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 37.28 0.222
3 392 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 37.51 0.210
4 184 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 37.75 0.175
5 348 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 SB 38.61 0.193
6 93 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 SB 38.63 0.203
7 90 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 38.77 0.161
8 27 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 38.80 0.182
9 534 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 39.09 0.500
10 343 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 SB 39.61 0.185
11 362 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 SB 39.69 0.199
12 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 39.97 0.203
13 509 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 SB 39.99 0.175
14 562 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 40.13 0.206
15 37 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 40.30 0.199
16 76 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 SB 40.32 0.193
17 621 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 40.54 0.206
18 243 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 SB 40.56 0.216
19 86 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 41.08 0.223
20 563 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 41.97 0.187
21 22 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 42.00 0.232
22 187 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 42.19 0.405
23 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 42.68 0.239
24 186 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 SB 42.87 0.205
25 104 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 43.55 0.387
26 10 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 43.62 0.376
27 411 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 43.65 0.229
28 35 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 44.87 0.286
96 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
245 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNF
39 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.9.2020 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 40.78 0.189
2 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 41.24 0.193
3 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 41.30 0.188
4 477 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 41.68 0.138
5 401 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 42.50 0.189
6 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 42.54 0.192
7 408 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 43.42 0.158
8 407 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 44.80 0.176
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 19.9.2020 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 SB 43.23 0.400
2 130 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 43.58 0.197
3 52 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 SB 43.81 0.195
4 361 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 SB 43.90 0.342
5 342 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 44.32 0.390
6 681 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 44.92 0.456
7 111 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 45.56 0.223
8 607 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 47.16 0.223
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 19.9.2020 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 671 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 45.36 0.214
2 13 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 45.39 0.246
3 69 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 45.89 0.328
4 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 45.99 0.174
5 474 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 46.48 0.413
6 564 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 46.71 0.227
7 16 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.06 0.361
8 430 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 47.68 0.190
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 19.9.2020 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 46.15 0.350
2 659 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 SB 46.27 0.300
3 331 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 46.55 0.402
4 606 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 46.55 0.226
5 286 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 47.00 0.388
6 79 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 SB 47.42 0.220
7 14 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 47.56 0.361
8 627 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 48.02 0.294
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 40.78 0.189
2 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 41.24 0.193
3 591 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 41.30 0.188
4 477 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 41.68 0.138
5 401 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 42.50 0.189
6 48 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 42.54 0.192
7 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 SB 43.23 0.400
8 408 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 43.42 0.158
9 130 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 43.58 0.197
10 52 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 SB 43.81 0.195
11 361 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 SB 43.90 0.342
12 342 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 44.32 0.390
13 407 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 44.80 0.176
14 681 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 44.92 0.456
15 671 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 45.36 0.214
16 13 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 45.39 0.246
17 111 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 45.56 0.223
18 69 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 45.89 0.328
19 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 45.99 0.174
20 275 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 46.15 0.350
21 659 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 SB 46.27 0.300
22 474 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 46.48 0.413
23 331 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 46.55 0.402
23 606 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 46.55 0.226
25 564 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 46.71 0.227
26 286 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 47.00 0.388
27 16 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.06 0.361
28 607 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 47.16 0.223
29 79 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 SB 47.42 0.220
30 14 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 47.56 0.361
31 430 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 47.68 0.190
32 627 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 48.02 0.294

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 19.9.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.02 0.353
2 179 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 SB 0:49.06 0.179
3 391 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 0:49.54 0.178
4 547 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.07 0.362
5 180 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 0:51.46 0.195
6 312 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:52.20 0.253
7 611 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:52.86 0.322
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 19.9.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 0:50.62 0.223
2 588 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 0:51.47 0.312
3 296 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.94 0.185
4 363 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 SB 0:52.02 0.191
5 255 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 SB 0:52.60 0.180
6 560 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.09 0.203
7 278 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:53.74 0.224
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 19.9.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 SB 0:51.71 0.355
2 416 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:52.92 0.233
3 457 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 SB 0:53.22 0.247
4 458 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 SB 0:54.31 0.363
5 313 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:54.73 0.253
6 470 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 0:54.87 0.202
7 34 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:55.85 0.365
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 19.9.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 425 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 0:55.02 0.246
2 106 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 0:55.70 0.254
3 549 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:56.54 0.207
4 612 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:56.63 0.253
5 556 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.18 0.183
561 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF 0.222
Poznámky:
Špacír Lucas - žltá karta podľa pravidla 18.5 Súťažných pravidiel
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.02 0.353
2 179 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 SB 0:49.06 0.179
3 391 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 0:49.54 0.178
4 183 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 SB 0:50.62 0.223
5 547 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.07 0.362
6 180 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 0:51.46 0.195
7 588 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 0:51.47 0.312
8 84 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 SB 0:51.71 0.355
9 296 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.94 0.185
10 363 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 SB 0:52.02 0.191
11 312 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:52.20 0.253
12 255 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 SB 0:52.60 0.180
13 611 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:52.86 0.322
14 416 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:52.92 0.233
15 560 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.09 0.203
16 457 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 SB 0:53.22 0.247
17 278 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:53.74 0.224
18 458 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 SB 0:54.31 0.363
19 313 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:54.73 0.253
20 470 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 0:54.87 0.202
21 425 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 0:55.02 0.246
22 106 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 0:55.70 0.254
23 34 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:55.85 0.365
24 549 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:56.54 0.207
25 612 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:56.63 0.253
26 556 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.18 0.183
561 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF 0.222

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 19.9.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:57.34 0.181
2 439 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.59 0.236
3 115 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:58.37 0.247
4 434 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:58.95 0.563
5 49 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:00.46 0.320
6 50 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.84 0.260
7 501 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:02.31 0.206
8 120 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 1:02.86 0.378
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 19.9.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 SB 1:02.42 0.236
2 175 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 1:02.60 0.455
3 116 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:05.00 0.427
4 565 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:05.30 0.228
5 599 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.37 0.609
6 569 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:06.64 0.171
7 317 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 1:07.60 0.342
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:57.34 0.181
2 439 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.59 0.236
3 115 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:58.37 0.247
4 434 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:58.95 0.563
5 49 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:00.46 0.320
6 50 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.84 0.260
7 501 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:02.31 0.206
8 201 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 SB 1:02.42 0.236
9 175 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 1:02.60 0.455
10 120 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 1:02.86 0.378
11 116 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:05.00 0.427
12 565 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:05.30 0.228
13 599 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.37 0.609
14 569 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:06.64 0.171
15 317 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 1:07.60 0.342

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 20.9.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.89
2 359 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 SB 1:56.91
3 645 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:57.65
4 89 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 1:58.05
5 421 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.63
6 358 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:01.77
7 552 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:03.06
8 85 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:08.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.9.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 288 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:05.94
2 296 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:07.20
3 314 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:08.14
4 678 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:08.77
5 294 Strelec AndrejStrelec Andrej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:09.15
6 106 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:09.92
7 75 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:12.99
8 676 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:22.96
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.89
2 359 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 SB 1:56.91
3 645 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:57.65
4 89 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 1:58.05
5 421 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.63
6 358 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:01.77
7 552 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:03.06
8 288 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:05.94
9 296 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:07.20
10 314 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:08.14
11 678 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:08.77
12 85 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:08.80
13 294 Strelec AndrejStrelec Andrej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:09.15
14 106 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:09.92
15 75 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:12.99
16 676 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:22.96

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.9.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 90 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:04.92
2 382 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 2:06.92
3 91 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 2:08.44
4 27 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:13.51
5 205 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 SB 2:15.53
6 344 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 SB 2:16.03
7 146 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:18.18
8 511 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 2:19.89
9 86 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:21.96
665 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DQ
Poznámky:
č. 665 DQ podľa 17.3.2 TP
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.9.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 621 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 2:15.97
2 187 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 SB 2:21.05
3 343 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 SB 2:22.45
4 411 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 2:25.70
5 677 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:25.86
6 620 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:27.56
7 282 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 SB 2:27.93
8 353 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 2:29.16
9 345 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:31.71
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 90 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:04.92
2 382 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 2:06.92
3 91 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 2:08.44
4 27 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:13.51
5 205 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 SB 2:15.53
6 621 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 2:15.97
7 344 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 SB 2:16.03
8 146 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:18.18
9 511 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 2:19.89
10 187 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 SB 2:21.05
11 86 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:21.96
12 343 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 SB 2:22.45
13 411 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 2:25.70
14 677 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:25.86
15 620 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:27.56
16 282 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 SB 2:27.93
17 353 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 2:29.16
18 345 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:31.71
665 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DQ

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 20.9.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 115 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:16.32
2 302 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:18.87
3 50 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:20.97
4 432 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 2:25.56
5 501 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:25.63
6 320 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:26.25
7 683 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:26.38
8 472 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 2:29.97
9 325 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:31.39
10 304 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:31.77
11 682 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 SB 2:33.75
12 657 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:38.50
334 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.9.2020 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 319 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:22.50
2 95 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 2:22.82
3 66 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:23.85
4 338 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:26.60
5 684 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 SB 2:29.12
6 601 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:30.94
7 361 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 2:33.24
8 167 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:33.76
9 285 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:34.58
10 78 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:40.86
83 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.9.2020 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 154 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 2:28.86
2 113 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 2:33.26
3 375 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 2:36.99
4 98 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 2:37.00
5 386 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 2:37.21
6 337 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:43.11
7 224 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:44.82
8 619 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:44.95
9 218 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:45.11
10 169 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 2:45.21
11 346 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:46.29
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 319 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:22.50
2 95 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 2:22.82
3 66 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:23.85