<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek

Trnava (19. - 20. 9. 2020)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 19.9.2020 - 10:20) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 641 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 SB 13.46 Q 0.190
2 445 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 15.55 q 0.453
3 8 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.72 q 0.218
4 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 16.53 q 0.220
5 469 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 16.55 q 0.199
6 487 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 SB 17.91 0.270
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 19.9.2020 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 484 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 14.42 Q 0.228
2 3 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.68 q 0.345
3 1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.44 0.179
4 7 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.74 0.192
5 11 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 20.25 0.246
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DQ 0.203
Poznámky:
6. dráha DQ zhodenie prekážky rukou. TP 22.6.2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 19.9.2020 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 462 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 SB 14.66 Q 0.183
2 536 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 17.11 0.348
3 202 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 17.66 0.204
4 268 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 SB 18.73 0.203
580 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ -0.064
450 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DQ 0.184
Poznámky:
4. dráha DQ podľa pravidla 16.8 6. dráha DQ zhodenie prekážky rukou TP 22.6.2
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 641 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 SB 13.46 Q 0.190
2 484 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 14.42 Q 0.228
3 462 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 SB 14.66 Q 0.183
4 3 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.68 q 0.345
5 445 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 15.55 q 0.453
6 8 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.72 q 0.218
7 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 16.53 q 0.220
8 469 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 16.55 q 0.199
9 536 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 17.11 0.348
10 1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.44 0.179
11 202 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 17.66 0.204
12 487 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 SB 17.91 0.270
13 268 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 SB 18.73 0.203
14 7 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.74 0.192
15 11 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 20.25 0.246
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DQ 0.203
580 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ -0.064
450 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DQ 0.184

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 12:05) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 641 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 SB 13.46 0.190
2 3 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 13.98 0.177
3 484 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.47 0.204
4 462 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.06 0.157
5 8 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.86 0.498
6 469 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 16.79 0.156
7 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.06 0.243
445 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNF 0.438
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.06 Q 0.181
2 595 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.34 Q 0.598
3 594 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.42 Q 0.438
4 603 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.10 q 0.181
5 227 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.26 q 0.371
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 435 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.42 Q 0.344
2 67 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.57 Q 0.424
182 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNF q 0.171
433 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.180
Poznámky:
Molnárová postup do Finále na základe rozhodnutia vedúceho rozhodcu behov podľa P 17.2.2 Technických pravidiel
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.06 Q 0.181
2 595 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.34 Q 0.598
3 594 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.42 Q 0.438
3 435 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.42 Q 0.344
5 67 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.57 Q 0.424
6 603 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.10 q 0.181
7 227 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.26 q 0.371
182 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNF q 0.171
433 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.180

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 12:15) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 429 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.13 0.201
2 595 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 15.09 0.172
3 435 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 15.26 0.363
4 594 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 15.40 0.492
5 67 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 15.62 0.189
6 603 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 16.06 0.178
7 182 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 16.78 0.168
227 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNF 0.135
Celkom 8 pretekárov