<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek

Trnava (19. - 20. 9. 2020)

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 20.9.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 SB 0:55.28 0.195
2 133 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 0:55.81 0.196
3 418 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:56.09 0.406
4 655 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 SB 0:57.09 0.183
5 551 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 0:58.94 0.274
59 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ 0.173
Poznámky:
dráha č. 3 DQ podľa 17.3.1 TP
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.9.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:58.44 0.216
2 256 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:59.06 0.182
3 589 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.98 0.226
4 587 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.97 0.222
5 5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:05.98 0.309
6 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:12.46 0.220
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 SB 0:55.28 0.195
2 133 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 0:55.81 0.196
3 418 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:56.09 0.406
4 655 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 SB 0:57.09 0.183
5 258 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:58.44 0.216
6 551 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 0:58.94 0.274
7 256 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:59.06 0.182
8 589 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.98 0.226
9 587 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.97 0.222
10 5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:05.98 0.309
11 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:12.46 0.220
59 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ 0.173