<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek

Trnava (19. - 20. 9. 2020)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 19.9.2020 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 586 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 12 PB 690 +0.4 m/s x 690  0,40 x  0,50 690 x x  0,40 x
2 185 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 11 PB 664 +0.7 m/s 606  1,30 616  0,30 x 616 627  0,80 625  1,80 664  0,70
3 135 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 PB 654 +1.0 m/s x  0,80 610  0,90 644  1,30 644 505  0,40 635  1,00 654  1,00
4 482 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 9 PB 652 +0.5 m/s 606  0,80 647  1,40 616  0,70 647 638  1,00 652  0,50 645  1,40
5 662 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 4 PB 619 +0.9 m/s 619  0,90 x 584  0,60 619 570  0,50 599  1,70 x  0,60
6 291 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 PB 607 +0.6 m/s 594  1,00 599  0,50 607  0,60 607 583  0,10 x x  0,90
7 254 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 2 PB 605 +0.6 m/s 576  1,50 605  0,60 595  0,60 605 595  0,80 589  2,20 x
8 383 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 8 PB 583 +1.1 m/s x 583  1,10 x 583 460  0,40 x  2,10 -
9 424 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 PB 575 +0.3 m/s 571  1,50 575  0,30 552  0,80 575
10 395 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 1 PB 543 +0.1 m/s x  0,70 543  0,10 x  0,00 543
257 Noris TomášNoris Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 7 NM x x - -
72 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 3 NM x x  0,20 x -
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 19.9.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 19 PB 654 +1.3 m/s 630  1,50 605  1,90 630  1,00 630 x 639  1,00 654  1,30
2 315 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 18 PB 608 +1.3 m/s x 581  1,20 x 581 x 601  0,90 608  1,30
3 103 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 17 608 +2.3 m/s 562 +1.2 m/s x  0,50 x 608  2,30 608 x 562  1,20 519  1,00
4 484 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 16 PB 580 +0.6 m/s 580  0,60 571  -0,40 576  1,20 580 575  1,80 x 568  0,50
5 462 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 15 PB 568 +0.9 m/s x 558  0,40 549  -0,20 558 x 568  0,90 548  0,40
6 209 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 PB 553 +1.7 m/s 540  0,30 543  1,80 499  0,20 543 549  1,20 536  1,60 553  1,70
7 118 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 13 PB 550 +0.8 m/s 524  0,10 535  1,80 550  0,80 550 544  0,70 x 543  1,30
8 8 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 PB 547 +1.8 m/s 463  2,40 494  2,50 541  1,70 541 529  1,40 547  1,80 530  1,80
9 364 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 7 PB 537 +1.5 m/s 511  0,10 525  2,30 537  1,50 537
10 371 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 12 PB 532 +0.4 m/s 462  0,60 527  1,60 532  0,40 532
11 73 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 6 PB 508 +1.2 m/s 508  1,20 485  0,60 x  2,10 508
12 43 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 501 +2.4 m/s 498 +1.3 m/s 480  1,50 501  2,40 498  1,30 501
13 451 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 9 PB 497 +1.7 m/s 497  1,70 484  1,50 485  0,90 497
14 279 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 5 PB 488 +1.4 m/s 488  1,40 473  3,40 x 488
15 268 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 PB 484 +1.4 m/s x  0,90 484  1,40 469  1,30 484
16 2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 PB 484 +1.3 m/s 484  1,30 451  1,70 463  0,90 484
17 281 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 3 PB 431 +1.6 m/s 429  -0,10 431  1,60 427  1,20 431
18 117 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 4 PB 429 +0.1 m/s 429  0,10 408  1,00 x 429
19 308 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 1 PB 424 -0.2 m/s 424  -0,20 399  1,40 423  1,60 424
Poznámky/pokusy:
" Klas Matúš - žltá karta podľa pravidla 18.5 Súťažných pravidiel
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 19.9.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 374 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 16 568 +2.1 m/s 544 +1.8 m/s 550  2,60 x 544  1,80 550 568  2,10 x  0,90 x
2 603 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 PB 564 +0.8 m/s x 538  0,60 529  2,20 538 564  0,80 560  0,70 x  1,50
3 409 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 15 550 +2.5 m/s 549 +0.7 m/s 515  1,40 548  0,50 548  1,70 548 549  0,70 x 550  2,50
4 160 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 PB 546 +0.7 m/s 492  0,70 509  1,10 x 509 546  0,70 538  1,20 x
5 497 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 13 PB 524 +0.9 m/s 501  1,20 459  0,40 508  1,60 508 517  1,00 522  1,60 524  0,90
6 397 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 9 516 +2.5 m/s 509 +1.0 m/s x 509  1,00 x 509 467  0,70 516  2,50 506  0,90
7 405 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 11 PB 516 +1.9 m/s x 498  1,80 516  1,90 516 502  0,90 x  2,80 x  1,70
8 577 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 510 +2.3 m/s 499 +0.5 m/s 479  1,20 499  0,50 x 499 x 510  2,30 497  1,80
9 108 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 10 PB 496 +0.9 m/s 496  0,90 490  0,90 481  2,50 496
10 112 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 PB 484 +0.3 m/s 450  1,40 484  0,30 458  2,10 484
11 45 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 5 PB 455 +1.3 m/s 455  1,30 445  -0,50 452  1,60 455
12 170 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 PB 443 +1.2 m/s x  0,40 x 443  1,20 443
13 373 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 2 PB 430 +1.3 m/s 430  1,30 x 419  0,80 430
14 372 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 6 PB 426 +1.6 m/s 426  1,60 417  -0,10 x 426
15 370 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 4 PB 418 +0.3 m/s x  1,50 418  0,30 x 418
16 273 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 1 PB 368 +1.2 m/s 339  2,00 350  1,50 368  1,20 368
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 19.9.2020 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 189 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 19 PB 539 +0.8 m/s 520  -1,30 478  -0,20 486  0,20 520 - - 539  0,80
2 396 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 21 PB 530 +0.4 m/s 523  0,00 x 530  0,40 530 509  1,40 501  1,90 x  1,10
3 401 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 18 PB 527 +1.9 m/s 489  0,00 490  -0,10 x 490 x  0,80 x 527  1,90
4 408 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 20 PB 520 +0.6 m/s 473  -0,50 503  0,50 508  0,80 508 506  0,30 520  0,60 507  2,60
5 215 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 PB 500 +0.5 m/s 471  -1,10 x 500  0,50 500 x  1,10 x 486  0,40
6 216 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 17 PB 497 +1.2 m/s 429  -0,20 487  0,10 491  1,80 491 491  1,00 497  1,20 489  0,50
7 452 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 14 PB 491 +1.3 m/s 467  -0,50 475  0,70 491  1,30 491 469  1,20 488  0,80 459  1,20
8 614 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 15 PB 487 -0.6 m/s 487  -0,60 x x  0,70 487 475  -0,30 x  1,00 472  1,80
9 564 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 13 PB 467 +0.5 m/s 454  1,10 440  1,40 467  0,50 467
10 630 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 11 PB 466 +1.0 m/s 465  1,30 453  1,40 466  1,00 466
11 121 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 12 PB 464 +1.2 m/s 464  1,20 x  2,00 437  0,40 464
12 529 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 9 PB 460 +0.9 m/s 457  0,90 x 460  0,90 460
13 153 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 PB 444 +0.2 m/s 438  -0,30 441  1,20 444  0,20 444
14 275 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 PB 440 +0.2 m/s 434  1,70 440  0,20 432  1,00 440
15 636 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 6 PB 440 +1.0 m/s x 440  1,00 x 440
16 214 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 PB 431 +0.6 m/s 412  1,80 409  0,00 431  0,60 431
17 627 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 PB 411 -0.6 m/s 394  0,80 411  -0,60 380  -0,60 411
18 119 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 PB 402 +0.0 m/s x 398  -1,00 402  0,00 402
19 12 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 PB 401 +0.2 m/s x 400  -1,10 401  0,20 401
402 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 10 NM x x  1,20 x -
637 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 8 NM x  0,90 x x  0,30 -
Celkom 21 pretekárov