<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (1. 3. 2020)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.17 Q 0.154
2 208 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.33 q 0.176
3 225 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.38 0.161
4 226 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.42 0.193
5 94 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.48 0.166
6 206 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.70 0.173
7 151 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.75 0.183
8 229 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 07.93 0.181
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.14 Q 0.183
2 211 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.41 0.161
3= 182 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.50 0.137
3= 119 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.50 0.206
5 150 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 07.52 0.175
6 267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.69 0.149
7 252 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 07.80 0.165
181 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.23 Q 0.195
2 213 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.24 q 0.172
3 67 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 07.35 q 0.145
4 215 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.36 0.144
5 93 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.50 0.153
6 303 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.65 0.156
7 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.72 0.223
8 152 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.84 0.166
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.25 Q 0.155
2 43 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.25 q 0.131
3 309 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.48 0.172
4 50 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.52 0.161
5 308 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.53 0.152
6 74 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 07.65 0.146
7 66 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 07.66 0.199
8 131 Kojš TimotejKojš Timotej 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 07.80 0.158
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.14 Q 0.183
2 185 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.17 Q 0.154
3 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.23 Q 0.195
4 213 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.24 q 0.172
5 277 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.25 Q 0.155
5 43 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.25 q 0.131
7 208 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.33 q 0.176
8 67 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 07.35 q 0.145
9 215 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.36 0.144
10 225 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.38 0.161
11 211 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.41 0.161
12 226 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.42 0.193
13 94 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.48 0.166
13 309 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.48 0.172
15 182 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.50 0.137
15 119 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.50 0.206
15 93 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.50 0.153
18 150 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 07.52 0.175
18 50 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.52 0.161
20 308 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.53 0.152
21 303 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.65 0.156
21 74 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 07.65 0.146
23 66 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 07.66 0.199
24 267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.69 0.149
25 206 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.70 0.173
26 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.72 0.223
27 151 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.75 0.183
28 252 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 07.80 0.165
28 131 Kojš TimotejKojš Timotej 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 07.80 0.158
30 152 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.84 0.166
31 229 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 07.93 0.181
181 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.02 0.165
2 65 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.05 0.174
3 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.16 0.160
4 213 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.20 0.164
5 277 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.24 0.156
6 43 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.29 0.138
7 208 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.30 0.175
8 67 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 07.35 0.144
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.75 Q 0.215
2 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.21 q 0.170
3 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.25 0.285
4= 103 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.26 0.176
4= 53 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.26 0.168
6 294 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.32 0.160
7 40 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.61 0.451
149 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DQ -0.117
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.29 Q 0.327
2 11 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.37 0.503
3 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.41 0.144
4 261 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.44 0.184
5 193 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.50 0.145
6 289 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.56 0.253
7 189 Školiaková MirkaŠkoliaková Mirka 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.73 0.173
192 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DQ -0.170
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.07 Q 0.176
2 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.17 q 0.164
3 99 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.27 0.170
4 274 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.28 0.301
5 104 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.53 0.190
6 300 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.61 0.223
7 272 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.67 0.168
8 86 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.83 0.170
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.03 Q 0.193
2 256 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.20 q 0.162
3 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.25 q 0.190
4 284 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.34 0.163
5 80 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.51 0.152
6 297 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.65 0.546
7 218 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.83 0.169
114 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.75 Q 0.215
2 191 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.03 Q 0.193
3 285 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.07 Q 0.176
4 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.17 q 0.164
5 256 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.20 q 0.162
6 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.21 q 0.170
7 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.25 0.285
7 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.25 q 0.190
9 103 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.26 0.176
9 53 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.26 0.168
11 99 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.27 0.170
12 274 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.28 0.301
13 12 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.29 Q 0.327
14 294 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.32 0.160
15 284 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.34 0.163
16 11 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.37 0.503
17 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.41 0.144
18 261 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.44 0.184
19 193 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.50 0.145
20 80 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.51 0.152
21 104 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.53 0.190
22 289 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.56 0.253
23 40 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.61 0.451
23 300 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.61 0.223
25 297 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.65 0.546
26 272 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.67 0.168
27 189 Školiaková MirkaŠkoliaková Mirka 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.73 0.173
28 86 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.83 0.170
28 218 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.83 0.169
149 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DQ -0.117
192 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DQ -0.170
114 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.71 0.202
2 191 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02 0.177
3 285 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.04 0.159
4 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.14 0.159
5 256 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 08.24 0.151
6 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.24 0.157
7 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.29 0.174
8 12 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.33 0.448
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.162
2 65 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.63 0.202
111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DQ 0.189
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.83 0.177
2 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.00 0.162
3 215 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.97 0.180
4 119 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.08 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.19 0.168
2 277 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.36 0.175
3 43 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.39 0.151
4 66 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.29 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.56 0.184
2 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.03 0.180
3 225 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.25 0.163
4 55 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 24.73 0.168
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.09 0.172
2 263 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.64 0.211
3 94 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.90 0.150
4 32 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.98 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.12 0.209
2 206 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.98 0.156
3 151 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.01 0.188
4 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.28 0.189
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.162
2 65 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.63 0.202
3 213 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.83 0.177
4 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.00 0.162
5 35 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.19 0.168
6 277 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.36 0.175
7 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.56 0.184
8 215 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.97 0.180
9 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.03 0.180
10 309 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.09 0.172
11 116 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.12 0.209
12 225 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.25 0.163
13 43 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.39 0.151
14 263 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.64 0.211
15 55 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 24.73 0.168
16 94 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.90 0.150
17 32 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.98 0.182
17 206 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.98 0.156
19 151 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.01 0.188
20 119 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.08 0.232
21 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.28 0.189
22 66 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.29 0.207
111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DQ 0.189

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.40 0.189
2 220 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.41 0.258
3 285 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.149
4 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 28.76 0.148
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.35 0.165
2 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.64 0.193
3 40 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.22 0.198
4 118 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.34 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.23 0.218
2 256 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 27.60 0.210
3 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 29.00 0.367
11 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 27.70 0.360
2 294 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.22 0.178
3 41 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.33 0.198
4 274 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.49 0.269
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 27.38 0.165
2 71 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.43 0.188
3 284 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.58 0.188
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.86 0.220
2 193 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.09 0.146
3 203 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.82 0.195
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.40 0.189
2 191 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.35 0.165
3 220 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.41 0.258
4 285 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.149
5 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.23 0.218
6 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 27.38 0.165
7 256 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 27.60 0.210
8 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.64 0.193
9 300 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 27.70 0.360
10 81 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.86 0.220
11 193 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.09 0.146
12 40 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.22 0.198
12 294 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.22 0.178
14 41 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.33 0.198
15 118 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.34 0.265
16 71 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.43 0.188
17 274 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.49 0.269
18 284 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.58 0.188
19 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 28.76 0.148
20 203 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.82 0.195
21 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 29.00 0.367
11 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:51.08 0.184
2 35 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.20 0.173
3 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.28 0.261
4 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:59.62 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:50.36 0.201
2 56 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:50.41 0.185
3 239 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.73 0.239
4 47 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:58.69 0.143
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:53.12 0.238
2 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.73 0.236
3 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.68 0.190
4 251 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 0:56.33 0.259
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.57 0.184
2 96 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:55.74 0.176
3 26 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:57.55 0.158
211 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 0.198
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:55.25 0.206
2 154 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.31 0.160
3 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.23 0.190
216 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ 0.193
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:56.93 0.176
2 54 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:58.71 0.281
236 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:50.36 0.201
2 56 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:50.41 0.185
3 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:51.08 0.184
4 35 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.20 0.173
5 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:53.12 0.238
6 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.73 0.236
7 212 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.57 0.184
8 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.68 0.190
9 239 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.73 0.239
10 25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:55.25 0.206
11 96 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:55.74 0.176
12 154 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.31 0.160
13 251 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 0:56.33 0.259
14 68 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:56.93 0.176
15 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.23 0.190
16 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.28 0.261
17 26 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:57.55 0.158
18 47 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:58.69 0.143
19 54 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:58.71 0.281
20 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:59.62 0.199
211 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 0.198
216 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ 0.193
236 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.07 0.212
2 220 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.91 0.216
3 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.82 0.193
4 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:10.39 0.180
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.48 0.175
2 15 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:03.43 0.314
3 79 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:04.75 0.249
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:02.42 0.222
2 223 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.75 0.150
3 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.88 0.179
4 71 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:05.23 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.86 0.187
2 311 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:04.91 0.400
3 283 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.37 0.175
4 16 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:09.38 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:04.90 0.269
2 232 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.34 0.199
3 231 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:10.41 0.482
244 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ -0.195
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.01 0.188
2 121 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.57 0.392
3 10 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:13.10 0.232
164 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DQ -0.027
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.07 0.212
2 220 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.91 0.216
3 42 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.48 0.175
4 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:02.42 0.222
5 248 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.86 0.187
6 15 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:03.43 0.314
7 223 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.75 0.150
8 79 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:04.75 0.249
9 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.82 0.193
10 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.88 0.179
11 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:04.90 0.269
12 311 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:04.91 0.400
13 71 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:05.23 0.265
14 232 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.34 0.199
15 268 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.01 0.188
16 283 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.37 0.175
17 121 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.57 0.392
18 16 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:09.38 0.186
19 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:10.39 0.180
20 231 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:10.41 0.482
21 10 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:13.10 0.232
244 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ -0.195
164 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DQ -0.027

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 59 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:02.77
2 88 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:06.28
3 262 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.71
4 97 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:09.63
5 68 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.68
6 304 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:15.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:14.02
2 266 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:17.29
3 172 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 2:20.60
4 254 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:26.28
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:35.41
6 154 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 3:19.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:17.54
2 315 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:23.94
3 166 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:30.95
4 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:43.94
5 169 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:45.88
9 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 59 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:02.77
2 88 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:06.28
3 262 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.71
4 97 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:09.63
5 68 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.68
6 224 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:14.02
7 304 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:15.23
8 266 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:17.29
9 31 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:17.54
10 172 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 2:20.60
11 315 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:23.94
12 254 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:26.28
13 166 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:30.95
14 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:35.41
15 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:43.94
16 169 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:45.88
17 154 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 3:19.68
9 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:24.14
2 145 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:25.13
3 246 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:25.63
4 105 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:29.24
5 219 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:30.16
6 190 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:31.86
7 201 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:34.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 136 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:44.23
2 291 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:44.40
3 17 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:44.89
4 298 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:45.06
5 70 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:45.91
6 14 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:47.02
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:24.14
2 145 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:25.13
3 246 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:25.63
4 105 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:29.24
5 219 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:30.16
6 190 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:31.86
7 201 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:34.62
8 136 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:44.23
9 291 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:44.40
10 17 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:44.89
11 298 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:45.06
12 70 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:45.91
13 14 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:47.02

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 4:15.24
2 250 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:18.43
3 48 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:25.64
4 158 Šimek DávidŠimek Dávid 04 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 4:29.80
5 312 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:31.53
6 63 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:46.34
230 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 302 Adam SlavomírAdam Slavomír 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 4:40.97
2 235 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:45.16
3 168 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 4:48.99
4 90 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 4:54.64
5 34 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:00.73
6 64 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 5:15.60
7 33 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:48.85
61 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 4:15.24
2 250 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:18.43
3 48 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:25.64
4 158 Šimek DávidŠimek Dávid 04 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 4:29.80
5 312 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:31.53
6 302 Adam SlavomírAdam Slavomír 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 4:40.97
7 235 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:45.16
8 63 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:46.34
9 168 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 4:48.99
10 90 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 4:54.64
11 34 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:00.73
12 64 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 5:15.60
13 33 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:48.85
230 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 DNF
61 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 1.3.2020 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 5:10.04
2 51 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:10.30
3 163 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 5:11.84
4 156 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 5:14.78
5 270 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 5:19.26
6 287 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 5:29.43
7 78 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 5:49.77
8 110 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 6:35.75
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 1.3.2020 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 299 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09:41.98
2 313 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 09:49.75
3 209 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:19.28
4 167 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10:19.70
5 57 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 10:29.16
6 29 Rákoci SamuelRákoci Samuel 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10:36.43
7 253 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10:50.08
8 91 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11:07.36
9 22 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11:55.05
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 1.3.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 273 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10:40.79
2 233 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11:05.97
3 305 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11:47.12
4 107 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12:08.86
5 260 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14:02.95
6 160 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 15:03.15
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25 Q 0.181
2 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.32 Q 0.151
3 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.70 q 0.152
4 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.12 q 0.171
5 263 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.15 0.183
6 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.15 0.157
267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ -0.144
Poznámky:
1.dráha 267 Špacír Lucas - DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.57 Q 0.142
2 112 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.67 Q 0.209
3 116 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.71 q 0.178
4 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.80 q 0.173
5 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.64 0.176
6 259 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.66 0.162
7 295 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.50 0.341
8 6 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.31 0.174
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25 Q 0.181
2 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.32 Q 0.151
3 96 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.57 Q 0.142
4 112 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.67 Q 0.209
5 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.70 q 0.152
6 116 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.71 q 0.178
7 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.80 q 0.173
8 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.12 q 0.171
9 263 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.15 0.183
9 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.15 0.157
11 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.64 0.176
12 259 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.66 0.162
13 295 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.50 0.341
14 6 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.31 0.174
267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ -0.144

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.176
2 46 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.30 0.167
3 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.33 0.192
4 112 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.50 0.198
5 96 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.68 0.173
6 116 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.74 0.176
7 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 08.85 0.193
8 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.12 0.190
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.00 Q 0.173
2 248 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.29 q 0.209
3 275 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.92 0.179
4 99 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.00 0.197
5 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.33 0.156
6 139 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.46 0.210
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.03 Q 0.193
2 113 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.17 q 0.181
3 249 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.40 q 0.183
4 115 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.44 q 0.143
5 101 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.97 0.211
6 140 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.36 0.152
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.07 Q 0.162
2 69 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.51 q 0.330
3 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.66 0.184
4 130 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.00 0.398
5 148 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10.26 0.198
6 124 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.56 0.167
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.00 Q 0.173
2 42 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.03 Q 0.193
3 247 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.07 Q 0.162
4 113 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.17 q 0.181
5 248 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.29 q 0.209
6 249 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.40 q 0.183
7 115 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.44 q 0.143
8 69 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.51 q 0.330
9 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.66 0.184
10 275 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.92 0.179
11 101 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.97 0.211
12 99 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.00 0.197
12 130 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.00 0.398
14 148 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10.26 0.198
15 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.33 0.156
16 139 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.46 0.210
17 124 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.56 0.167
18 140 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.36 0.152

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.84 0.177
2 42 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.91 0.169
3 247 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.04 0.163
4 248 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.11 0.237
5 113 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.25 0.199
6 249 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.38 0.169
7 115 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.86 0.141
69 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 DNF 0.185
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 1.3.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160165170175180184188192195200
1 258 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 13 195 --oooxooxooxxx
2 89 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 14 188 -ooooooxxx
3 228 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 12 180 -oooxxoxxx
4 278 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 180 oooxoxxoxxx
5 178 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 9 175 oooxoxxx
6= 264 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 11 170 --oxxx
6= 173 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 6 170 oooxxx
8 214 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 170 ooxxoxxx
9 2 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 170 xooxxoxxx
10= 98 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 165 oxoxxx
10= 74 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 165 oxoxxx
12= 281 Majda GabrielMajda Gabriel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 160 oxxx
12= 314 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 160 oxxx
82 Balogh DenisBalogh Denis
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 NM xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 1.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155159163167170173
1 223 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 9 167 oooooxoxxoxxx
2 69 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 10 163 -oxoxxoxxoxoxxx
3 129 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 163 oooooxxoxxx
4= 217 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 155 -oooxxx
4= 276 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 155 --ooxxx
6 296 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 5 155 oooxxoxxx
7= 85 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 150 oooxxx
7= 310 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 6 150 oooxxx
9 255 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 4 150 ooxxoxxx
10 118 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 3 150 oxoxxoxxx
11 125 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 7 145 xooxxx
12 102 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 140 xoxxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 1.3.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260280300320340360370380
1 257 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 370 -xoxooooxoxxx
2 239 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 3 320 xxooooxxx
3 95 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 300 ooxoxxx
4 238 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 1 280 oxxoxxx
46 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 5 NM -----xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 1.3.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240260270280290300310320330340350360
1 117 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 290 ---o-o-o-xxx
2 205 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 260 -ooooxxx
3 53 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 8 260 --xxoxxooxxx
4 306 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 6 260 --oxoxoxxx
5 101 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 240 oooxoxxx
6 130 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 5 220 xoooxxx
7 127 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 200 ooxxx
8 52 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 2 180 oxxx
36 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 1.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 14 667 667662625667x647648
2 185 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 16 646 206568613613-622646
3 89 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 15 628 628627-628xxx
4 4 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 583 578573567578583562571
5 303 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 13 581 x581575581-x421
6 181 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 10 563 x563559563436xx
7 55 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 12 561 xx561561xx561
8 229 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 8 545 529401545545xx543
9 180 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 7 539 539x522539
10 238 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 3 524 524510500524
11 308 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 524 524388476524
12 295 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 4 508 508481462508
13 188 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 2 496 485496x496
14 182 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 6 484 x484x484
15 314 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 480 480457472480
16 6 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 449 x449413449
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 1.3.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 177 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 17 571 x513547547554571x
2 205 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 15 537 512x534534537xx
3 192 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 14 536 491535536536xxx
4 202 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 11 529 475486386486498501529
5 113 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 13 523 492523496523x515462
6 148 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 522 xx492492256500522
7 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 498 -479484484478487498
8 203 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 9 486 x486475486xx469
9 275 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 484 484476477484
10 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 476 429476476476
11 183 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 5 475 475467x475
12 149 Škapcová NinaŠkapcová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 474 474x463474
13 301 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 2 450 450x436450
14 176 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 8 431 426x431431
15 115 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 16 409 xx409409
16 14 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 374 x374x374
124 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 NM xxx0.0
Celkom 17 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 1.3.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 240 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 12.62 x12.1112.4812.48x12.6212.62
2 210 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 12.32 11.9411.91x11.9412.1712.32x
3 278 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 12.30 11.9911.5311.9911.9911.5912.3011.94
4 279 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 11.97 x11.9711.7611.97xx11.52
281 Majda GabrielMajda Gabriel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 NM xxx0.0xxx
180 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 NM xxx0.0xxx
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 1.3.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 247 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 6 11.61 11.2711.2911.4111.4111.4011.3411.61
2 19 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 8 11.58 11.3011.3511.5811.5811.4211.34x
3 249 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 11.41 10.9911.1210.7611.12x11.4111.20
4 286 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 11.30 10.8411.2311.2711.2711.3011.0811.08
5 20 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 09.81 x09.74x09.7409.7809.8109.62
6 271 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 09.53 09.53x09.1009.5309.4909.3609.30
165 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 2 NM xxx0.0r
164 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 NM xxx0.0r
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 1.3.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 144 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 14 14.71 14.1813.7714.0814.18x14.7113.47
2 147 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13 14.21 12.1914.2113.0714.21xx14.19
3 184 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 12 14.04 13.25x14.0414.0413.4413.4913.86
4 134 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 11 13.41 13.4112.1613.0013.4112.3912.9012.69
5 227 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10 13.08 11.3210.73x11.3212.1712.5113.08
6 60 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 9 11.44 11.4411.1111.4411.4411.1410.8110.69
7 128 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 8 10.83 10.1410.8310.0610.8309.8210.1109.40
8 243 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 6 10.40 10.2810.3409.8710.3410.4010.25x
9 245 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 7 10.24 09.7010.2410.2110.24
10 269 Csonka VanessaCsonka Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 10.04 10.0409.9309.6110.04
11 122 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 10.03 09.2510.0309.8110.03
12 159 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 09.97 08.5409.3209.9709.97
13 164 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 09.18 09.18x08.8209.18
14 37 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 08.89 08.5208.8908.4008.89
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 1.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 290 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 13 18.00 17.4314.6714.1617.4318.00x17.93
2 208 Fáber RenéFáber René
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 12 15.43 14.0514.6614.2514.6614.6015.4315.38
3 142 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 14.37 13.3712.70x13.37xx14.37
4 179 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 11 14.18 13.0813.45x13.4513.0213.8714.18
5 44 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 10 14.09 x14.02x14.0214.09x13.43
6 120 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 8 13.74 12.8012.4813.7413.7413.5113.1213.34
7 137 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 6 12.73 12.61x12.7312.7312.30x12.73
8 307 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 7 12.69 12.4412.6712.6912.69xxx
9 187 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 11.96 11.8211.9611.7111.96
10 27 Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 4 11.20 11.20x10.7011.20
11 143 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 10.04 09.2409.5710.0410.04
12 171 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 2 09.79 09.7409.3409.7909.79
13 62 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
04 04 1 09.63 09.63x09.2809.63
Celkom 13 pretekárov

4 x 200 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Rojka, Ostrovský, Špak, Kopček Rojka, Ostrovský, Špak, Kopček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:35.03 0.187
2 Barilla, Belluš, Vajda, Janáč Barilla, Belluš, Vajda, Janáč Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:46.56 0.169
89 Kročka, Blšták, Bartek, Henry Kročka, Blšták, Bartek, Henry AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.198
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Čery, Seko, Svoreň, Labuda Čery, Seko, Svoreň, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:35.98 0.141
2 25 Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:38.01 0.171
263 Juráček, Drobný, Cisár, Kostolný Juráček, Drobný, Cisár, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.202
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Bača, Dvoran, Hiadlovský, Grajcarík Bača, Dvoran, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:37.72 0.182
2 279 Haják, Váňa, Kalakay, Čerevka Haják, Váňa, Kalakay, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:38.08 0.192
3 153 Kislan, Basoš, Orlej, Basoš Kislan, Basoš, Orlej, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:40.58 0.214
4 Ferianc, Banetka, Petrezsél, Liptaj Ferianc, Banetka, Petrezsél, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:48.19 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Spišák, Vojtek, Fáber, Bartoníček Spišák, Vojtek, Fáber, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:40.26 0.228
2 23 Balogh, Samuel, Puha, Szarka Balogh, Samuel, Puha, Szarka Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:48.95 0.180
3 169 Kohút, Uhrík, Kubovich, Troiak Kohút, Uhrík, Kubovich, Troiak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:56.28 0.204
97 Kocian, Medovič, Karol, Hrubala Kocian, Medovič, Karol, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Rojka, Ostrovský, Špak, Kopček Rojka, Ostrovský, Špak, Kopček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:35.03 0.187
2 49 Čery, Seko, Svoreň, Labuda Čery, Seko, Svoreň, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:35.98 0.141
3 54 Bača, Dvoran, Hiadlovský, Grajcarík Bača, Dvoran, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:37.72 0.182
4 25 Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:38.01 0.171
5 279 Haják, Váňa, Kalakay, Čerevka Haják, Váňa, Kalakay, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:38.08 0.192
6 214 Spišák, Vojtek, Fáber, Bartoníček Spišák, Vojtek, Fáber, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:40.26 0.228
7 153 Kislan, Basoš, Orlej, Basoš Kislan, Basoš, Orlej, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:40.58 0.214
8 Barilla, Belluš, Vajda, Janáč Barilla, Belluš, Vajda, Janáč Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:46.56 0.169
9 Ferianc, Banetka, Petrezsél, Liptaj Ferianc, Banetka, Petrezsél, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:48.19 0.202
10 23 Balogh, Samuel, Puha, Szarka Balogh, Samuel, Puha, Szarka Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:48.95 0.180
11 169 Kohút, Uhrík, Kubovich, Troiak Kohút, Uhrík, Kubovich, Troiak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:56.28 0.204
89 Kročka, Blšták, Bartek, Henry Kročka, Blšták, Bartek, Henry AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.198
263 Juráček, Drobný, Cisár, Kostolný Juráček, Drobný, Cisár, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.202
97 Kocian, Medovič, Karol, Hrubala Kocian, Medovič, Karol, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

4 x 200 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Veselská, Čorejová, Ufnárová, Čederlová Veselská, Čorejová, Ufnárová, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:47.26 0.188
2 219 Kusyová, Klementisová, Tokárová, Švecová Kusyová, Klementisová, Tokárová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:48.25 0.173
3 285 Brachová, Devaldová, Rusnáková, Fotulová Brachová, Devaldová, Rusnáková, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:48.96 0.158
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Mišovičová, Nováková, Pomajbová, Ďurišová Mišovičová, Nováková, Pomajbová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:51.25 0.165
2 121 Janeková, Bohunická, Kukučková, Vargová Janeková, Bohunická, Kukučková, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:57.95 0.432
19 Grígelová, Šimeková, Brandisová, Morávková Grígelová, Šimeková, Brandisová, Morávková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DQ 0.183
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Ďurmeková, Vanovčanová, Plichtová, Pistovčáková Ďurmeková, Vanovčanová, Plichtová, Pistovčáková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:53.57 0.164
2 86 Petrovičová, Mišová, Blahová, Poláková Petrovičová, Mišová, Blahová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:56.30 0.160
3 272 Behúňová, Kandráčová, Tési, Jenčová Behúňová, Kandráčová, Tési, Jenčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:00.42 0.209
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:51.75 0.180
2 233 Čuvalová, Režnáková, Koptáková, Vašková Čuvalová, Režnáková, Koptáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:54.03 0.328
3 197 Feglová, Mikuličková, Cápayová, Vanovčanová Feglová, Mikuličková, Cápayová, Vanovčanová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:02.63 0.341
77 Wagnerová, Árendáš, Záhorcová, Masárová Wagnerová, Árendáš, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DQ 0.202
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Veselská, Čorejová, Ufnárová, Čederlová Veselská, Čorejová, Ufnárová, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:47.26 0.188
2 219 Kusyová, Klementisová, Tokárová, Švecová Kusyová, Klementisová, Tokárová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:48.25 0.173
3 285 Brachová, Devaldová, Rusnáková, Fotulová Brachová, Devaldová, Rusnáková, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:48.96 0.158
4 103 Mišovičová, Nováková, Pomajbová, Ďurišová Mišovičová, Nováková, Pomajbová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:51.25 0.165
5 196 Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:51.75 0.180
6 193 Ďurmeková, Vanovčanová, Plichtová, Pistovčáková Ďurmeková, Vanovčanová, Plichtová, Pistovčáková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:53.57 0.164
7 233 Čuvalová, Režnáková, Koptáková, Vašková Čuvalová, Režnáková, Koptáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:54.03 0.328
8 86 Petrovičová, Mišová, Blahová, Poláková Petrovičová, Mišová, Blahová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:56.30 0.160
9 121 Janeková, Bohunická, Kukučková, Vargová Janeková, Bohunická, Kukučková, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:57.95 0.432
10 272 Behúňová, Kandráčová, Tési, Jenčová Behúňová, Kandráčová, Tési, Jenčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:00.42 0.209
11 197 Feglová, Mikuličková, Cápayová, Vanovčanová Feglová, Mikuličková, Cápayová, Vanovčanová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:02.63 0.341
19 Grígelová, Šimeková, Brandisová, Morávková Grígelová, Šimeková, Brandisová, Morávková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DQ 0.183
77 Wagnerová, Árendáš, Záhorcová, Masárová Wagnerová, Árendáš, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DQ 0.202