<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (1. 3. 2020)

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25 Q 0.181
2 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.32 Q 0.151
3 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.70 q 0.152
4 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.12 q 0.171
5 263 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.15 0.183
6 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.15 0.157
267 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ -0.144
Poznámky:
1.dráha 267 Špacír Lucas - DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Kročka MarekKročka Marek 030723 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.57 Q 0.142
2 112 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.67 Q 0.209
3 116 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.71 q 0.178
4 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.80 q 0.173
5 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.64 0.176
6 259 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.66 0.162
7 295 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.50 0.341
8 6 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.31 0.174
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25 Q 0.181
2 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.32 Q 0.151
3 96 Kročka MarekKročka Marek 030723 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.57 Q 0.142
4 112 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.67 Q 0.209
5 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.70 q 0.152
6 116 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.71 q 0.178
7 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.80 q 0.173
8 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.12 q 0.171
9 263 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.15 0.183
9 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.15 0.157
11 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.64 0.176
12 259 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.66 0.162
13 295 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.50 0.341
14 6 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.31 0.174
267 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ -0.144

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.176
2 46 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.30 0.167
3 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.33 0.192
4 112 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.50 0.198
5 96 Kročka MarekKročka Marek 030723 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.68 0.173
6 116 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.74 0.176
7 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 08.85 0.193
8 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.12 0.190
Celkom 8 pretekárov