<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (1. 3. 2020)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:51.08 0.184
2 35 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.20 0.173
3 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.28 0.261
4 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:59.62 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:50.36 0.201
2 56 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:50.41 0.185
3 239 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.73 0.239
4 47 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:58.69 0.143
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:53.12 0.238
2 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.73 0.236
3 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.68 0.190
4 251 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 0:56.33 0.259
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.57 0.184
2 96 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:55.74 0.176
3 26 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:57.55 0.158
211 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 0.198
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:55.25 0.206
2 154 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.31 0.160
3 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.23 0.190
216 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ 0.193
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:56.93 0.176
2 54 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:58.71 0.281
236 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:50.36 0.201
2 56 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:50.41 0.185
3 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:51.08 0.184
4 35 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.20 0.173
5 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:53.12 0.238
6 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.73 0.236
7 212 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.57 0.184
8 141 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.68 0.190
9 239 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.73 0.239
10 25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:55.25 0.206
11 96 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:55.74 0.176
12 154 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.31 0.160
13 251 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 0:56.33 0.259
14 68 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:56.93 0.176
15 280 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.23 0.190
16 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.28 0.261
17 26 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:57.55 0.158
18 47 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:58.69 0.143
19 54 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:58.71 0.281
20 133 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:59.62 0.199
211 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 0.198
216 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ 0.193
236 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.07 0.212
2 220 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.91 0.216
3 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.82 0.193
4 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:10.39 0.180
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.48 0.175
2 15 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:03.43 0.314
3 79 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:04.75 0.249
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:02.42 0.222
2 223 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.75 0.150
3 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.88 0.179
4 71 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:05.23 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.86 0.187
2 311 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:04.91 0.400
3 283 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.37 0.175
4 16 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:09.38 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:04.90 0.269
2 232 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.34 0.199
3 231 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:10.41 0.482
244 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ -0.195
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.01 0.188
2 121 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.57 0.392
3 10 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:13.10 0.232
164 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DQ -0.027
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.07 0.212
2 220 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.91 0.216
3 42 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.48 0.175
4 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:02.42 0.222
5 248 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.86 0.187
6 15 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:03.43 0.314
7 223 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.75 0.150
8 79 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:04.75 0.249
9 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.82 0.193
10 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.88 0.179
11 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:04.90 0.269
12 311 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:04.91 0.400
13 71 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:05.23 0.265
14 232 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.34 0.199
15 268 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.01 0.188
16 283 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.37 0.175
17 121 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.57 0.392
18 16 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:09.38 0.186
19 21 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:10.39 0.180
20 231 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:10.41 0.482
21 10 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:13.10 0.232
244 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ -0.195
164 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DQ -0.027