<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (16. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.16 Q 0.209
2 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.43 Q 0.279
3 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.54 q 0.199
4 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.59 0.153
5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.76 0.204
6 14 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.05 0.191
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.32 Q 0.197
2 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 07.40 Q 0.142
3 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.47 q 0.181
4 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.54 q 0.199
5 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.54 q 0.202
6 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.92 0.155
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.16 Q 0.209
2 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.32 Q 0.197
3 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 07.40 Q 0.142
4 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.43 Q 0.279
5 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.47 q 0.181
6 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.54 q 0.199
6 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.54 q 0.199
6 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.54 q 0.202
9 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.59 0.153
10 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.76 0.204
11 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.92 0.155
12 14 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.05 0.191

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.07 0.156
2 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.33 0.214
3 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.38 0.204
4 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.40 0.155
5 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.50 0.187
6 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.53 0.188
7 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 07.54 0.210
Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.33 Q 0.182
2 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.49 q 0.147
3 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.86 0.207
4 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.87 0.149
5 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.12 0.140
6 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.35 0.207
Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.42 Q 0.187
2 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.67 q 0.196
3 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.70 q 0.189
4 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.98 0.158
5 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.04 0.226
6 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.34 0.245
7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.35 0.206
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.53 Q 0.168
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.63 q 0.169
3 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.69 q 0.346
4 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 07.98 0.168
5 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.11 0.157
6 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.20 0.261
7 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.58 0.158
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.33 Q 0.182
2 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.42 Q 0.187
3 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.49 q 0.147
4 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.53 Q 0.168
5 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.63 q 0.169
6 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.67 q 0.196
7 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.69 q 0.346
8 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.70 q 0.189
9 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.86 0.207
10 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.87 0.149
11 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.98 0.158
11 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 07.98 0.168
13 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.04 0.226
14 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.11 0.157
15 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.12 0.140
16 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.20 0.261
17 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.34 0.245
18 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.35 0.207
18 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.35 0.206
20 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.58 0.158
Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.30 0.176
2 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.34 0.176
3 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.56 0.151
4 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.70 0.186
5 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.71 0.233
6 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.73 0.318
7 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 07.83 0.191
Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.79 Q 0.174
2 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.03 Q 0.226
3 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16 q 0.203
4 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.16 q 0.162
5 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28 q 0.185
6 47 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.78 0.361
7 53 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.29 0.169
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.85 Q 0.168
2 28 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 07.87 Q 0.149
3 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.06 q 0.219
4 6 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.30 0.155
5 91 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.82 0.190
6 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.94 0.169
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.79 Q 0.174
2 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.85 Q 0.168
3 28 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 07.87 Q 0.149
4 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.03 Q 0.226
5 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.06 q 0.219
6 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16 q 0.203
6 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.16 q 0.162
8 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28 q 0.185
9 6 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.30 0.155
10 47 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.78 0.361
11 91 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.82 0.190
12 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.94 0.169
13 53 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.29 0.169

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.72 0.320
2 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 07.83 0.150
3 28 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.94 0.160
4 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.06 0.366
5 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.09 0.224
6 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.14 0.191
7 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.15 0.148
8 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.18 0.205
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 Q
2 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.40 Q
3 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.71 q
4 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.90 q
5 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.51
6 25 Migas AntonMigas Anton 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.56
7 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 09.97
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.21 Q
2 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.48 Q
3 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.66 q
4 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.67 q
5 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.03
6 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.14
7 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.75
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 Q
2 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.21 Q
3 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.40 Q
4 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.48 Q
5 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.66 q
6 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.67 q
7 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.71 q
8 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.90 q
9 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.03
10 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.14
11 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.51
12 25 Migas AntonMigas Anton 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.56
13 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.75
14 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 09.97

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.13
2 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.26
3 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.41
4 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.48
5 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 08.66
6 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.72
7 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.75
8 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.89
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.00 0.186
2 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 08.23 0.450
3 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.66 0.149
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.73 0.380
Feďová AndreaFeďová Andrea 98 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 DNS
Hamráková KarolínaHamráková Karolína 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ -0.198
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 6 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.96 0.165
2 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 08.20 0.137
3 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.66 0.157
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.68 0.162
5 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.77 0.157
6 Feďová AndreaFeďová Andrea 98 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 08.81 0.174
Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.14 Q 0.188
2 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.57 Q 0.236
3 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.73 q 0.171
4 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.75 q 0.257
5 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.89 0.184
6 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.90 0.439
7 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.50 0.388
8 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.81 0.170
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 Q 0.186
2 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.42 Q 0.170
3 36 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.70 q 0.209
4 Petrášová MiaPetrášová Mia 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.71 q 0.156
5 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.45 0.181
6 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.65 0.198
7 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.67 0.208
Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.14 Q 0.188
2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 Q 0.186
3 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.42 Q 0.170
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.57 Q 0.236
5 36 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.70 q 0.209
6 Petrášová MiaPetrášová Mia 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.71 q 0.156
7 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.73 q 0.171
8 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.75 q 0.257
9 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.89 0.184
10 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.90 0.439
11 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.45 0.181
12 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.50 0.388
13 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.65 0.198
14 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.67 0.208
15 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.81 0.170
Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.13 0.184
2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.23 0.122
3 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.48 0.156
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.57 0.214
5 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.67 0.227
6 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.72 0.153
7 36 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.81 0.301
8 Petrášová MiaPetrášová Mia 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.84 0.453
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.58 Q 0.171
2 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 q 0.231
3 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.67 q 0.197
4 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.72 q 0.171
5 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.201
6 10 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.15 0.168
7 77 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.49 0.412
Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.10 Q 0.204
2 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.74 0.174
3 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.78 0.157
4 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.87 0.178
5 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.12 0.200
6 30 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.17 0.177
7 64 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.41 0.599
8 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.56 0.410
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.2.2020 - 10:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.13 Q 0.171
2 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.54 q 0.149
3 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.59 q 0.315
4 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.29 0.180
5 50 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.61 0.203
6 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.55 0.320
76 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF 0.195
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.10 Q 0.204
2 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.13 Q 0.171
3 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.54 q 0.149
4 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.58 Q 0.171
5 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.59 q 0.315
6 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 q 0.231
7 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.67 q 0.197
8 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.72 q 0.171
9 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.74 0.174
10 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.78 0.157
11 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.87 0.178
12 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.201
13 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.12 0.200
14 10 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.15 0.168
15 30 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.17 0.177
16 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.29 0.180
17 64 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.41 0.599
18 77 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.49 0.412
19 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.56 0.410
20 50 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.61 0.203
21 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.55 0.320
Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS
76 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF 0.195

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.14 0.174
2 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.15 0.190
3 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.48 0.225
4 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.57 0.186
5 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.69 0.164
6 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.80 0.364
7 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.92 0.240
Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ -0.186
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.57 Q
2 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.85 q
3 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.98 q
4 95 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.39
5 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.61
6 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.61
7 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
8 Stričiková TimeaStričiková Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.51
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.62 Q
2 40 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.81 q
3 42 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.20
4 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.65
5 18 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.70
6 59 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.88
7 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.17
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.2.2020 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.71 Q
2 52 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.88 q
3 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.95 q
4 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65
5 22 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.12
6 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.19
7 Činčárová TimeaČinčárová Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.08
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.57 Q
2 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.62 Q
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.71 Q
4 40 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.81 q
5 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.85 q
6 52 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.88 q
7 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.95 q
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.98 q
9 42 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.20
10 95 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.39
11 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.61
11 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.61
13 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.65
13 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65
15 18 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.70
16 59 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.88
17 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
18 22 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.12
19 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.17
20 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.19
21 Stričiková TimeaStričiková Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.51
22 Činčárová TimeaČinčárová Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.08

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.60
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.62
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.68
4 40 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.80
5 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.92
6 52 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.94
7 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.95
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.06
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 09:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.21 Q
2 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.29 Q
3 83 Ambrózy ŠimonAmbrózy Šimon 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 09.64 q
4 39 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.78 q
5 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.04 q
6 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.72
7 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.91
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 09:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.36 Q
2 82 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 09.45 Q
3 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.60 q
4 84 Šichta JánŠichta Ján 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 10.05
5 17 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.12
6 9 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.70
7 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.76
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.21 Q
2 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.29 Q
3 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.36 Q
4 82 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 09.45 Q
5 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.60 q
6 83 Ambrózy ŠimonAmbrózy Šimon 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 09.64 q
7 39 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.78 q
8 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.04 q
9 84 Šichta JánŠichta Ján 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 10.05
10 17 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.12
11 9 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.70
12 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.72
13 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.76
14 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.91

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 6 09.16
2 16 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.16
3 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.31
4 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.33
5 83 Ambrózy ŠimonAmbrózy Šimon 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 09.57
6 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.73
7 39 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.77
8 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.08
Poznámky:
6. dráha - 9,154 4. dráha - 9,158
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 09:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.08 Q
2 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.78 Q
3 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.28 q
4 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.84 q
5 86 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.88 q
MS Pekárovicsová LenkaPekárovicsová Lenka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12.55
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 09:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.32 Q
2 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.75 Q
3 37 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 q
4 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.97
5 Hvizdošová GalinaHvizdošová Galina 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.72
6 Psotová BarboraPsotová Barbora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.19
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.08 Q
2 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.32 Q
3 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.75 Q
4 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.78 Q
5 37 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 q
6 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.28 q
7 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.84 q
8 86 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.88 q
9 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.97
10 Pekárovicsová LenkaPekárovicsová Lenka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12.55
11 Hvizdošová GalinaHvizdošová Galina 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.72
12 Psotová BarboraPsotová Barbora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.19

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.02
2 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.51
3 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.73
4 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.82
5 37 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.11
6 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.29
7 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.74
8 86 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 10.78
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 18.48
2 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 19.28
3 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 19.55
4 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.82
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.77
2 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.54
3 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.58
Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 20.20
2 47 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.61
3 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 22.45
4 51 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.25
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 18.48
2 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 19.28
3 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 19.55
4 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.77
5 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.82
6 94 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 20.20
7 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.54
8 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.58
9 47 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.61
10 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 22.45
11 51 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.25
Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DQ

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 20.62
2 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 20.84
3 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.16
4 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 21.26
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 22.53
2 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 23.00
3 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.97
4 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 24.08
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.75
2 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.52
3 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 25.12
4 Baláž MichalBaláž Michal 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.57
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.82
2 148 Gmiterko JozefGmiterko Jozef 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.92
3 25 Migas AntonMigas Anton 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 24.04
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 20.62
2 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.75
3 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 20.84
4 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.16
5 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 21.26
6 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.82
7 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 22.53
8 148 Gmiterko JozefGmiterko Jozef 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.92
9 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 23.00
10 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.52
11 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.97
12 25 Migas AntonMigas Anton 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 24.04
13 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 24.08
14 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 25.12
15 Baláž MichalBaláž Michal 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.57

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.62
2 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.89
3 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 22.30
4 76 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.36
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.86
2 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.91
3 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.47
4 10 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 22.64
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.32
2 11 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.34
3 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 22.65
4 68 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.73
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.2.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.81
2 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.27
3 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.43
4 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.65
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 16.2.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.02
2 64 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.71
3 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.36
4 77 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.93
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.62
2 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.89
3 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.86
4 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.91
5 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.02
6 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 22.30
7 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.32
8 11 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.34
9 76 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.36
10 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.47
11 10 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 22.64
12 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 22.65
13 64 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.71
14 68 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.73
15 31 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.81
16 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.27
17 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.36
18 77 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.93
19 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.43
20 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.65

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.16
2 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.73
3 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.86
4 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.95
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.28
2 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.61
3 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 23.84
4 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.53
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 24.58
2 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 24.94
3 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.59
4 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.62
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.97
2 40 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.98
3 99 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.58
4 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 26.16
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 16.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 25.02
2 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 25.05
3 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 25.71
4 59 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.42
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.16
2 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.73
3 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.86
4 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.95
5 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.97
6 40 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.98
7 99 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.58
8 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.28
9 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.61
10 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 23.84
11 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.53
12 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 24.58
13 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 24.94
14 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 25.02
15 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 25.05
16 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.59
17 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.62
18 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 25.71
19 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 26.16
20 59 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.42

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.59
2 15 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 24.57
3 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.01
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 25.34
2 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.25
3 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.46
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.48
2 84 Šichta JánŠichta Ján 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 25.68
3 146 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.35
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 16.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.21
2 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.84
3 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 26.86
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.21
2 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.59
3 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.48
4 15 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 24.57
5 17 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 25.34
6 84 Šichta JánŠichta Ján 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 25.68
7 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.01
8 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.25
9 146 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.35
10 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.84
11 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 26.86
12 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.46

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.29
2 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.34
3 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.62
4 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.91
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.08
2 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 25.66
3 Bretzová TamaraBretzová Tamara 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.29
4 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.80
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.53
2 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 28.56
3 Hvizdošová GalinaHvizdošová Galina 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 34.39
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.29
2 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.34
3 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.53
4 147 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.08
5 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.62
6 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 25.66
7 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.91
8 Bretzová TamaraBretzová Tamara 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.29
9 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 28.56
10 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.80
11 Hvizdošová GalinaHvizdošová Galina 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 34.39

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.41 0.210
2 92 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.86 0.170
3 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.93 0.187
4 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.58 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.11 0.193
2 57 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.62 0.208
3 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 25.03 0.172
4 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.21 0.183
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.41 0.210
2 92 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.86 0.170
3 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.93 0.187
4 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.11 0.193
5 57 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.62 0.208
6 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 25.03 0.172
7 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.58 0.191
8 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.21 0.183

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.87 0.176
2 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.74 0.183
3 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 24.58 0.166
4 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.72 0.538
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.75 0.182
2 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.79 0.220
3 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.222
4 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 28.20 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.03 0.208
2 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 27.65 0.249
3 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.54 0.274
4 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 28.96 0.594
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 26.50 0.179
2 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 27.50 0.146
3 74 Lokšík JánLokšík Ján 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.64 0.209
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.87 0.176
2 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.74 0.183
3 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 24.58 0.166
4 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.72 0.538
5 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.75 0.182
6 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.79 0.220
7 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.03 0.208
8 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 26.50 0.179
9 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.222
10 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 27.50 0.146
11 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 27.65 0.249
12 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 28.20 0.174
13 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.54 0.274
14 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 28.96 0.594
15 74 Lokšík JánLokšík Ján 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.64 0.209

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.85 0.166
2 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 27.39 0.159
3 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 28.79 0.182
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 29.04 0.161
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.00 0.177
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.85 0.166
2 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 27.39 0.159
3 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 28.79 0.182
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 29.04 0.161
5 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.00 0.177

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.19 0.155
2 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 27.71 0.220
3 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.92 0.217
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
2 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 29.69 0.222
3 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.45 0.173
4 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 32.35 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 31.18 0.566
2 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 32.38 0.194
3 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 32.81 0.329
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.19 0.155
2 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 27.71 0.220
3 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
4 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 29.69 0.222
5 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.92 0.217
6 81 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 31.18 0.566
7 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.45 0.173
8 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 32.35 0.191
9 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 32.38 0.194
10 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 32.81 0.329

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 38.61 0.157
2 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 42.16 0.274
3 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 42.68 0.265
4 46 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 42.68 0.254
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 44.29 0.216
2 91 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 45.64 0.218
3 13 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 48.47 0.196
4 51 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 49.56 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 41.41 0.244
2 34 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 44.17 0.217
3 35 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 45.75 0.255
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 38.61 0.157
2 94 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 41.41 0.244
3 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 42.16 0.274
4 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 42.68 0.265
4 46 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 42.68 0.254
6 34 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 44.17 0.217
7 33 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 44.29 0.216
8 91 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 45.64 0.218
9 35 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 45.75 0.255
10 13 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 48.47 0.196
11 51 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 49.56 0.191

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.24 0.196
2 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.50 0.228
3 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 46.44 0.293
4 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 51.24 0.343
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 48.29 0.348
2 10 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 50.05 0.194
30 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 48.01 0.176
2 11 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 51.05 0.285
3 49 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 52.51 0.326
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.23 0.194
2 31 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.95 0.213
3 55 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.26 0.303
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.23 0.194
2 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.24 0.196
3 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.50 0.228
4 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 46.44 0.293
5 8 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 48.01 0.176
6 68 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 48.29 0.348
7 31 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.95 0.213
8 10 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 50.05 0.194
9 11 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 51.05 0.285
10 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 51.24 0.343
11 55 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.26 0.303
12 49 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 52.51 0.326
30 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.98 0.213
2 92 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:54.39 0.186
3 57 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.70 0.184
4 101 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 0:55.37 0.207
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:54.85 0.229
2 73 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.58 0.159
3 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:58.14 0.229
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:57.42 0.190
2 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:59.35 0.315
3 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 1:02.37 0.340
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:54.85 0.229
2 58 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:57.42 0.190
3 73 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.58 0.159
4 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:58.14 0.229
5 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:59.35 0.315
6 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 1:02.37 0.340

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 1:08.46 0.175
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.55 0.179
2 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:08.92 0.243
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 1:52.19
2 44 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:52.22
3 38 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 1:54.01
4 43 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:54.46
5 148 Gmiterko JozefGmiterko Jozef 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:06.60
6 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:15.57
7 61 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:17.36
8 25 Migas AntonMigas Anton 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 2:18.85
9 100 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:19.81
10 88 Ptáček DouglasPtáček Douglas 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 10 2:29.21
Celkom 10 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:03.08
2 97 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:03.41
3 42 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.54
4 98 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:04.59
5 18 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:07.10
6 99 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:07.27
7 60 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:20.29
8 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 2:21.22
9 41 Haneková TímeaHaneková Tímea 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:29.89
10 22 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 2:37.47
11 20 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 3:05.61
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:12.71
2 15 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:12.76
3 16 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:12.84
4 83 Ambrózy ŠimonAmbrózy Šimon 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 2:15.49
5 84 Šichta JánŠichta Ján 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 8 2:29.86
6 146 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:36.12
7 17 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 2:40.01
8 87 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 2:53.12
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:16.32
2 147 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:20.08
3 86 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 2:43.22
Celkom 3 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 103 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:05.57
2 4 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 2:06.61
3 14 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:07.12
4 3 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 2:07.66
5 101 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:24.27
6 75 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:38.57
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 102 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:16.31
2 105 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:18.76
3 104 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:20.33
4 73 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:31.13
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:17.32
2 91 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 2:33.21
3 35 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:46.74
4 13 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:50.45
5 45 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 3:07.65
6 119 Kontra MarkoKontra Marko 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 3:31.57
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:30.14
2 81 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 2:44.90
3 36 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:46.10
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 69 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:28.89
2 64 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:33.04
MS 113 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 2:34.39
4 62 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:36.93
5 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:47.87
6 55 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:04.83
MS 112 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 3:09.52
8 26 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 3:18.28
9 63 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:32.20
10 27 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 3:40.38
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 08:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Kočiš HugoKočiš Hugo 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 3:59.30
2 82 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 4:25.36
3 9 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 4:41.77
Celkom 3 pretekári

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 16.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 107 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:03.36
2 109 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:04.39
3 111 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 4:07.44
4 14 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 4:14.20
5 108 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:16.89
6 3 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 4:18.58
7 2 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 4:28.99
8 75 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 5:06.85
110 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Celkom 9 pretekárov