<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (16. 2. 2020)

Skok do diaľky - Muži

(ne, 16.2.2020 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 4 678 645x664664x678x
2 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 3 637 x637x637618620623
3 Karabin PatrikKarabin Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
01 01 1 591 x555572572591550-
4 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 2 551 526542527542519551x
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 16.2.2020 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 8 626 xx622622606626x
2 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 600 579xx579600590598
3 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 567 520567537567-x514
4 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 6 557 xxx0.0557549x
5 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 1 530 xx502502530483-
6 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 5 522 499480522522x350-
7 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 3 519 x498490498519519x
8 58 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 488 488xx488xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 16.2.2020 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 8 559 x544544-559
2 34 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 499 495496496495499
3 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 490 485484485-490
4 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 486 460486486x486
5 6 Nyíri KristófNyíri Kristóf
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 479 447479479443461
6 33 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 470 465470470299449
7 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 448 410448448-410
8 51 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 1 413 378385385342413
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 16.2.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 13 485 474x474x485
2 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 11 461 404432432461x
3 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 12 456 435x435456x
4 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 9 435 435423435405430
5 Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 10 409 409x409380x
6 38 Kokinda SamuelKokinda Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 402 x402402376395
7 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 8 390 374376376389390
8 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 3 386 x369369386380
9 Kiss MarkoKiss Marko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 5 360 360340360
10 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 6 359 339359359
11 Dubecký MartinDubecký Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 1 341 x341341
12 88 Ptáček DouglasPtáček Douglas
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 4 325 325297325
Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 7 NM xx0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 16.2.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 1 541 541537x541xx532
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 16.2.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 4 533 513xx513x513533
2 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 3 475 471472x472454469475
3 Petrášová MiaPetrášová Mia
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 2 411 411410410411394399401
4 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
04 04 1 410 x328410410379377387
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 16.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 16 492 451x451x492
2 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 480 480x480470472
3 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 14 470 470464470457x
4 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 11 437 437424437426418
5 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 435 412435435425-
6 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 397 385394394345397
7 50 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 390 x390390386369
8 77 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 1 383 381366381383377
9 Vargová GabrielaVargová Gabriela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 6 364 x364364
10 Malecová ViktóriaMalecová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 351 338351351
11 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 2 340 340332340
12 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 323 298323323
Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 DNS 0.0
Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 12 NM xx0.0
Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 NM xx0.0
27 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 NM xx0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 16.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 19 453 417451451450453
2 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 18 429 397429429388x
3 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 17 427 427423427402398
4 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 10 411 397411411364373
5 99 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 388 329363363354388
6 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 1 385 383385385x354
7 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 376 368367368356376
8 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 13 351 327351351x329
9 97 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 12 341 341339341
10 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 9 332 332318332
11 Borošová AdelkaBorošová Adelka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 330 330306330
12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 11 326 315326326
13 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 14 324 324x324
14 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 7 319 317319319
15 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 8 319 319313319
16 20 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 6 313 279313313
17 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 267 261267267
Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 15 NM xx0.0
Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 NM xx0.0
Celkom 19 pretekárov