<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo Zimný pohár žiactva AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

300 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 52.48
2 481 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 58.47
3 241 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 61.43
4 253 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 61.67
5 242 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 63.35
392 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
269 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 53.71
2 293 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 57.33
3 266 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 59.65
4 258 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 59.70
5 292 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 67.12
6 217 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 70.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 61.80
2 239 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 62.00
3 479 Kováč JakubKováč Jakub 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 62.96
4 451 Paufler DamianPaufler Damian 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 73.00
5 229 Bogdalik BorisBogdalik Boris 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 75.39
408 Chandoga JakubChandoga Jakub 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS
399 Čepela MatúšČepela Matúš 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 30.11.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 57.47
2 237 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 63.06
3 267 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 68.35
4 223 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 72.64
297 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
270 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 30.11.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 61.30
2 265 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 63.45
3 243 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 68.05
4 448 Tondra MichalTondra Michal 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 69.74
5 295 Mikláš NikoMikláš Niko 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 70.08
6 455 Al-Khaldi SamiAl-Khaldi Sami 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 81.60
194 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 60.25
2 247 Mráz AdamMráz Adam 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 64.72
3 290 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 66.55
4 294 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 69.40
5 244 Kmeť JurajKmeť Juraj 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 74.42
6 227 Šataník ViktorŠataník Viktor 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 76.88
268 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 30.11.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 67.70
2 483 Namesny Adam JanNamesny Adam Jan 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 68.26
3 291 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 73.53
4 245 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 74.41
5 216 Rebro AdamRebro Adam 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 74.73
6 248 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 75.37
7 482 Bors MarekBors Marek 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 80.25
296 Greppel AndrejGreppel Andrej 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 52.48
2 175 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 53.71
3 293 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 57.33
4 260 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 57.47
5 481 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 58.47
6 266 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 59.65
7 258 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 59.70
8 273 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 60.25
9 232 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 61.30
10 241 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 61.43
11 253 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 61.67
12 240 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 61.80
13 239 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 62.00
14 479 Kováč JakubKováč Jakub 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 62.96
15 237 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 63.06
16 242 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 63.35
17 265 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 63.45
18 247 Mráz AdamMráz Adam 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 64.72
19 290 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 66.55
20 292 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 67.12
21 275 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 67.70
22 243 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 68.05
23 483 Namesny Adam JanNamesny Adam Jan 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 68.26
24 267 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 68.35
25 294 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 69.40
26 448 Tondra MichalTondra Michal 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 69.74
27 295 Mikláš NikoMikláš Niko 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 70.08
28 217 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 70.34
29 223 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 72.64
30 451 Paufler DamianPaufler Damian 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 73.00
31 291 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 73.53
32 245 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 74.41
33 244 Kmeť JurajKmeť Juraj 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 74.42
34 216 Rebro AdamRebro Adam 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 74.73
35 248 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 75.37
36 229 Bogdalik BorisBogdalik Boris 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 75.39
37 227 Šataník ViktorŠataník Viktor 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 76.88
38 482 Bors MarekBors Marek 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 80.25
39 455 Al-Khaldi SamiAl-Khaldi Sami 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 81.60
392 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
269 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
408 Chandoga JakubChandoga Jakub 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS
399 Čepela MatúšČepela Matúš 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
297 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
270 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
194 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 DNS
268 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
296 Greppel AndrejGreppel Andrej 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

300 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 55.04
2 94 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 59.43
3 400 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 64.30
4 286 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 66.72
5 491 Horníková TeréziaHorníková Terézia 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 66.99
6 96 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 69.28
7 121 Murcková NatáliaMurcková Natália 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 75.95
8 55 Murcková SimonaMurcková Simona 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 75.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 59.53
2 85 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 62.63
3 443 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 66.42
4 47 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 67.78
5 283 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 68.47
6 34 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 69.10
112 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
287 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 60.31
2 57 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 60.85
3 468 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 64.15
4 116 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 64.41
5 95 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 66.75
59 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 30.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 61.60
2 91 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 64.67
3 36 Šidlíková HanaŠidlíková Hana 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 65.86
4 282 Zvončeková DinaZvončeková Dina 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 69.93
5 50 Tornayová VeronikaTornayová Veronika 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 70.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 30.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 61.21
2 284 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 67.01
3 68 Kosová KatarínaKosová Katarína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 69.10
4 288 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 71.44
24 Kyselicová ViktóriaKyselicová Viktória 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 DNS
278 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 62.57
2 61 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 63.63
3 62 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 64.24
4 48 Dunková PatríciaDunková Patrícia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 64.73
5 90 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 68.39
6 45 Bouzid SofiaBouzid Sofia 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 70.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 30.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 66.15
2 486 Goda LeticiaGoda Leticia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 66.86
3 281 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 70.48
4 279 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 71.20
5 490 Paluskova MiriamPaluskova Miriam 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 74.72
6 280 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 77.79
7 21 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 80.75
8 63 Tomíková NinaTomíková Nina 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 81.88
9 83 Klimčíková ViktóriaKlimčíková Viktória 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 85.26
10 119 Vaneková AdelaVaneková Adela 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 97.35
11 487 Hamranova NelaHamranova Nela 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 113.79
84 Semenkárová LeaSemenkárová Lea 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 55.04
2 94 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 59.43
3 285 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 59.53
4 56 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 60.31
5 57 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 60.85
6 67 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 61.21
7 40 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 61.60
8 66 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 62.57
9 85 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 62.63
10 61 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 63.63
11 468 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 64.15
12 62 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 64.24
13 400 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 64.30
14 116 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 64.41
15 91 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 64.67
16 48 Dunková PatríciaDunková Patrícia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 64.73
17 36 Šidlíková HanaŠidlíková Hana 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 65.86
18 65 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 66.15
19 443 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 66.42
20 286 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 66.72
21 95 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 66.75
22 486 Goda LeticiaGoda Leticia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 66.86
23 491 Horníková TeréziaHorníková Terézia 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 66.99
24 284 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 67.01
25 47 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 67.78
26 90 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 68.39
27 283 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 68.47
28 34 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 69.10
28 68 Kosová KatarínaKosová Katarína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 69.10
30 96 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 69.28
31 282 Zvončeková DinaZvončeková Dina 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 69.93
32 281 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 70.48
33 45 Bouzid SofiaBouzid Sofia 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 70.63
34 50 Tornayová VeronikaTornayová Veronika 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 70.91
35 279 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 71.20
36 288 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 71.44
37 490 Paluskova MiriamPaluskova Miriam 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 74.72
38 121 Murcková NatáliaMurcková Natália 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 75.95
39 55 Murcková SimonaMurcková Simona 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 75.98
40 280 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 77.79
41 21 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 80.75
42 63 Tomíková NinaTomíková Nina 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 81.88
43 83 Klimčíková ViktóriaKlimčíková Viktória 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 85.26
44 119 Vaneková AdelaVaneková Adela 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 97.35
45 487 Hamranova NelaHamranova Nela 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 113.79
112 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
287 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
59 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
24 Kyselicová ViktóriaKyselicová Viktória 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 DNS
278 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 DNS
84 Semenkárová LeaSemenkárová Lea 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 DNS