<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo Zimný pohár žiactva AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci

(so, 30.11.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 271 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 63 07.18 07.18 7.18
2 274 Išunin MarekIšunin Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 58 06.90 06.90 6.90
3 252 Mihaľov BorisMihaľov Boris
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
10 10 59 05.78 05.78 5.78
4 249 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 55 05.74 05.74 5.74
5= 293 Pokorný SimonPokorný Simon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 25 05.70 05.70 5.70
5= 392 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 05.70 05.70 5.70
7 230 Murgaš MatejMurgaš Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 23 05.29 05.29 5.29
8 222 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon
Lesky´s runnersLesky´s runners
10 10 5 05.20 05.20 5.20
9 300 Tressard YannTressard Yann
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 36 05.11 05.11 5.11
10 260 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 54 05.02 05.02 5.02
11= 266 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 52 05.01 05.01 5.01
11= 295 Mikláš NikoMikláš Niko
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 20 05.01 05.01 5.01
13 217 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 45 04.99 04.99 4.99
14 267 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 48 04.84 04.84 4.84
15 388 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 49 04.77 04.77 4.77
16 389 Szileczký MatejSzileczký Matej
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 32 04.76 04.76 4.76
17 390 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 53 04.71 04.71 4.71
18= 237 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 24 04.70 04.70 4.70
18= 262 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 60 04.70 04.70 4.70
20 448 Tondra MichalTondra Michal
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 04.51 04.51 4.51
21= 234 Búci MarekBúci Marek
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
10 10 4 04.49 04.49 4.49
21= 451 Paufler DamianPaufler Damian
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 04.49 04.49 4.49
23= 275 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 56 04.26 04.26 4.26
23= 277 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 8 04.26 04.26 4.26
25 223 Veselý AlexanderVeselý Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 37 04.20 04.20 4.20
26= 172 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 11 04.11 04.11 4.11
26= 488 Demes JakubDemes Jakub
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
11 11 04.11 04.11 4.11
28= 259 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 40 04.06 04.06 4.06
28= 251 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 7 04.06 04.06 4.06
30 273 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 50 04.05 04.05 4.05
31= 276 Rusnák SamuelRusnák Samuel
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 28 04.01 04.01 4.01
31= 244 Kmeť JurajKmeť Juraj
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
13 13 12 04.01 04.01 4.01
33 294 Sklenár LukášSklenár Lukáš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 31 03.97 03.97 3.97
34 225 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 19 03.96 03.96 3.96
35 229 Bogdalik BorisBogdalik Boris
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 2 03.93 03.93 3.93
36 408 Chandoga JakubChandoga Jakub
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 03.88 03.88 3.88
37 232 Barta HugoBarta Hugo
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 1 03.85 03.85 3.85
38 272 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 62 03.79 03.79 3.79
39 238 Polonec JurajPolonec Juraj
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 26 03.57 03.57 3.57
40 481 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 44 03.54 03.54 3.54
41 141 Sekot DamianSekot Damian
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 29 03.51 03.51 3.51
42 483 Namesny Adam JanNamesny Adam Jan
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
13 13 03.49 03.49 3.49
43= 145 Martínez CándidoMartínez Cándido
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 15 03.43 03.43 3.43
43= 290 Brynza MatúšBrynza Matúš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 3 03.43 03.43 3.43
45 160 Králik SamuelKrálik Samuel
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 14 03.30 03.30 3.30
46 455 Al-Khaldi SamiAl-Khaldi Sami
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 03.27 03.27 3.27
47 482 Bors MarekBors Marek
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
13 13 03.26 03.26 3.26
48 235 Muráň ŠimonMuráň Šimon
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 22 03.25 03.25 3.25
49 227 Šataník ViktorŠataník Viktor
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
13 13 33 03.16 03.16 3.16
50 236 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 47 03.15 03.15 3.15
51 484 Bugar TomasBugar Tomas
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 03.09 03.09 3.09
52 233 Hanušiak MichalHanušiak Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 9 03.01 03.01 3.01
53 247 Mráz AdamMráz Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 21 02.96 02.96 2.96
54 231 Karas DanielKaras Daniel
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 10 02.94 02.94 2.94
55 485 Horvath PeterHorvath Peter
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 02.91 02.91 2.91
56 243 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 41 02.82 02.82 2.82
57 215 Zanovit JánZanovit Ján
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 38 02.77 02.77 2.77
58 226 Čahoj DanielČahoj Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
14 14 6 02.76 02.76 2.76
59= 211 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 39 02.49 02.49 2.49
59= 228 Metes MarcelMetes Marcel
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
11 11 18 02.49 02.49 2.49
61 248 Tressard AlanTressard Alan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 35 02.47 02.47 2.47
62 213 Sekot DorianSekot Dorian
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 30 02.41 02.41 2.41
63 398 Jurák MartinJurák Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 02.34 02.34 2.34
64 291 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 42 02.29 02.29 2.29
65 216 Rebro AdamRebro Adam
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 27 02.28 02.28 2.28
66 224 Mayer RoderikMayer Roderik
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 17 02.14 02.14 2.14
67= 245 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 43 01.99 01.99 1.99
67= 394 Ponc MartinPonc Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 01.99 01.99 1.99
69 395 Štefan BožíkŠtefan Božík
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 01.88 01.88 1.88
70 397 Zaluský TomášZaluský Tomáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 01.26 01.26 1.26
250 Baláž JakubBaláž Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 51 DNS -
255 Tomík FilipTomík Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 34 DNS -
270 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 46 DNS -
269 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 57 DNS -
268 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 61 DNS -
263 Kohút ŠimonKohút Šimon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 13 DNS -
399 Čepela MatúšČepela Matúš
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 DNS -
214 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 16 DNS -
Celkom 78 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

(so, 30.11.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 105 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 67 06.34 06.34 6.34
2 117 Kováčová OlíviaKováčová Olívia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 69 06.21 06.21 6.21
3 44 Panenková MichaelaPanenková Michaela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 30 05.76 05.76 5.76
4 104 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
10 10 62 05.65 05.65 5.65
5 115 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 65 05.45 05.45 5.45
6 106 Kalaberová NelaKalaberová Nela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 60 05.31 05.31 5.31
7 53 Dupačová StelaDupačová Stela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 50 05.26 05.26 5.26
8 85 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 63 05.04 05.04 5.04
9 40 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 38 05.02 05.02 5.02
10 120 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 64 04.93 04.93 4.93
11 37 Kalivodová SabinaKalivodová Sabina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 11 04.70 04.70 4.70
12 47 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 31 04.69 04.69 4.69
13 285 Pelikánová LaraPelikánová Lara
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 61 04.67 04.67 4.67
14 31 Gondová NatáliaGondová Natália
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 4 04.57 04.57 4.57
15 116 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 56 04.53 04.53 4.53
16 67 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 14 04.52 04.52 4.52
17= 38 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 2 04.51 04.51 4.51
17= 32 Porubanová NelaPorubanová Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 33 04.51 04.51 4.51
17= 114 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 58 04.51 04.51 4.51
20 111 Štecová SaraŠtecová Sara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 54 04.50 04.50 4.50
21 110 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 57 04.29 04.29 4.29
22 30 Virágová NatáliaVirágová Natália
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
11 11 46 04.22 04.22 4.22
23 65 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 59 04.21 04.21 4.21
24 282 Zvončeková DinaZvončeková Dina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 47 04.10 04.10 4.10
25 48 Dunková PatríciaDunková Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 3 04.07 04.07 4.07
26 41 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 51 04.03 04.03 4.03
27= 17 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 5 03.99 03.99 3.99
27= 25 Habová RomanaHabová Romana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 7 03.99 03.99 3.99
29= 42 Piešťanská SáraPiešťanská Sára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 32 03.96 03.96 3.96
29= 490 Paluskova MiriamPaluskova Miriam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
11 11 03.96 03.96 3.96
31 74 Psotná EliškaPsotná Eliška
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
12 12 34 03.94 03.94 3.94
32 20 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 13 03.79 03.79 3.79
33 62 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 68 03.77 03.77 3.77
34 100 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 52 03.69 03.69 3.69
35 66 Nováčková NikolaNováčková Nikola
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 28 03.66 03.66 3.66
36 443 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 03.65 03.65 3.65
37= 118 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 53 03.52 03.52 3.52
37= 68 Kosová KatarínaKosová Katarína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 16 03.52 03.52 3.52
39 121 Murcková NatáliaMurcková Natália
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 25 03.50 03.50 3.50
40 54 Kulichová NatáliaKulichová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 18 03.48 03.48 3.48
41= 76 Masaryková MartinaMasaryková Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 23 03.47 03.47 3.47
41= 299 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 66 03.47 03.47 3.47
43 103 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 03.41 03.41 3.41
44= 2 Holásková SimonaHolásková Simona
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 8 03.32 03.32 3.32
44= 90 Tressard GwennTressard Gwenn
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 43 03.32 03.32 3.32
46= 45 Bouzid SofiaBouzid Sofia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 1 03.27 03.27 3.27
46= 288 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 48 03.27 03.27 3.27
48 51 Škorcová ViktóriaŠkorcová Viktória
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 40 03.15 03.15 3.15
49 43 Nagyová NelaNagyová Nela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 27 03.04 03.04 3.04
50 19 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 36 03.02 03.02 3.02
51 3 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 37 02.86 02.86 2.86
52= 27 Šišková AdelaŠišková Adela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 39 02.77 02.77 2.77
52= 55 Murcková SimonaMurcková Simona
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 26 02.77 02.77 2.77
54 12 Kočí LuciaKočí Lucia
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 15 02.76 02.76 2.76
55 11 Ondrášeková NinaOndrášeková Nina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 29 02.75 02.75 2.75
56 280 Tanková TiffanyTanková Tiffany
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 41 02.55 02.55 2.55
57 284 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 22 02.53 02.53 2.53
58 487 Hamranova NelaHamranova Nela
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 02.52 02.52 2.52
59 29 Kausichová NinaKausichová Nina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 12 02.48 02.48 2.48
60 396 Juráková LauraJuráková Laura
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 02.47 02.47 2.47
61 39 Tužinská DanielaTužinská Daniela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 44 02.36 02.36 2.36
62 279 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 55 02.28 02.28 2.28
63 26 Bobovská NelaBobovská Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 49 02.25 02.25 2.25
64 21 Habová MariannaHabová Marianna
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 6 01.98 01.98 1.98
65 119 Vaneková AdelaVaneková Adela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
14 14 45 01.81 01.81 1.81
66 393 Slamková TamaraSlamková Tamara
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 01.76 01.76 1.76
67 123 Martinéz SofiaMartinéz Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 21 01.75 01.75 1.75
22 Jendeková TamaraJendeková Tamara
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 10 DNS -
24 Kyselicová ViktóriaKyselicová Viktória
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 19 DNS -
49 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 17 DNS -
63 Tomíková NinaTomíková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 42 DNS -
84 Semenkárová LeaSemenkárová Lea
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 35 DNS -
112 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 20 DNS -
278 Holubeková NatáliaHolubeková Natália
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 9 DNS -
16 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 24 DNS -
Celkom 75 pretekárov