<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo Zimný pohár žiactva AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.11
2 249 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.41
3 241 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.24
4 172 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 26.33
5 252 Mihaľov BorisMihaľov Boris 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 26.99
6 141 Sekot DamianSekot Damian 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 27.05
7 242 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.75
250 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.11
2 175 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 23.40
3 230 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 25.33
4 147 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.47
5 234 Búci MarekBúci Marek 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 29.09
6 217 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 29.86
7 222 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 35.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.92
2 277 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 26.47
3 266 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.77
4 255 Tomík FilipTomík Filip 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 27.11
5 253 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27.42
6 257 Halász HugoHalász Hugo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 28.93
7 392 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 45.30
269 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.50
2 240 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.97
3 237 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.51
4 256 Futás MaximFutás Maxim 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 28.12
5 187 Rapoš Daniel MarkRapoš Daniel Mark 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32.57
270 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
246 Ľahký Tomᚼahký Tomáš 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 26.04
2 267 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.02
3 239 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.29
4 262 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 28.43
5 223 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 29.14
6 145 Martínez CándidoMartínez Cándido 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 29.19
7 408 Chandoga JakubChandoga Jakub 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 34.28
155 Rajzík MaximRajzík Maxim 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.46
2 261 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 25.57
3 259 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 26.61
4 264 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.99
5 451 Paufler DamianPaufler Damian 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 29.44
6 228 Metes MarcelMetes Marcel 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 29.54
7 229 Bogdalik BorisBogdalik Boris 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 30.38
399 Čepela MatúšČepela Matúš 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 27.08
2 221 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 28.00
3 243 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 29.59
4 235 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29.71
5 161 Jovankovič Sebastian ManueJovankovič Sebastian Manue 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 30.86
6 238 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 31.75
7 231 Karas DanielKaras Daniel 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 32.96
194 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.16
2 247 Mráz AdamMráz Adam 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 27.17
3 265 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.69
4 272 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.71
5 448 Tondra MichalTondra Michal 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 29.28
6 276 Rusnák SamuelRusnák Samuel 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 30.27
7 254 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 30.61
263 Kohút ŠimonKohút Šimon 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 28.36
2 236 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 29.23
3 455 Al-Khaldi SamiAl-Khaldi Sami 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 32.67
4 244 Kmeť JurajKmeť Juraj 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 32.87
5 227 Šataník ViktorŠataník Viktor 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 32.93
6 215 Zanovit JánZanovit Ján 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 33.94
7 131 Tuš AdamTuš Adam 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 34.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 30.79
2 224 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 34.07
3 166 Spišák HugoSpišák Hugo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 34.37
4 216 Rebro AdamRebro Adam 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 35.09
394 Ponc MartinPonc Martin 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava DNS
268 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Sekot DorianSekot Dorian 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 32.14
2 248 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.20
3 160 Králik SamuelKrálik Samuel 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 33.87
4 226 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.11
5 397 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 35.09
6 181 Just JánJust Ján 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 38.26
200 Grznár MojmírGrznár Mojmír 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (so, 30.11.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 493 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 25.38
2 245 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.10
3 214 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 33.75
4 395 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 34.21
5 219 Červenka DominikČervenka Dominik 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 36.54
6 218 Knapík DominikKnapík Dominik 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 37.33
7 398 Jurák MartinJurák Martin 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 38.10
211 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.11
2 175 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 23.40
3 271 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.92
4 258 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.11
5 230 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 25.33
6 493 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 25.38
7 249 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.41
8 274 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.46
9 260 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.50
10 261 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 25.57
11 251 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 26.04
12 273 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.16
13 241 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.24
14 172 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 26.33
15 147 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.47
15 277 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 26.47
17 259 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 26.61
18 266 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.77
19 240 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.97
20 252 Mihaľov BorisMihaľov Boris 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 26.99
21 267 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.02
22 141 Sekot DamianSekot Damian 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 27.05
23 232 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 27.08
24 255 Tomík FilipTomík Filip 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 27.11
25 247 Mráz AdamMráz Adam 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 27.17
26 239 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.29
27 253 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27.42
28 237 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.51
29 265 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.69
30 272 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.71
31 242 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.75
32 264 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.99
33 221 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 28.00
34 256 Futás MaximFutás Maxim 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 28.12
35 275 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 28.36
36 262 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 28.43
37 257 Halász HugoHalász Hugo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 28.93
38 234 Búci MarekBúci Marek 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 29.09
39 223 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 29.14
40 145 Martínez CándidoMartínez Cándido 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 29.19
41 236 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 29.23
42 448 Tondra MichalTondra Michal 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 29.28
43 451 Paufler DamianPaufler Damian 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 29.44
44 228 Metes MarcelMetes Marcel 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 29.54
45 243 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 29.59
46 235 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29.71
47 217 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 29.86
48 276 Rusnák SamuelRusnák Samuel 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 30.27
49 229 Bogdalik BorisBogdalik Boris 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 30.38
50 254 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 30.61
51 233 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 30.79
52 161 Jovankovič Sebastian ManueJovankovič Sebastian Manue 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 30.86
53 238 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 31.75
54 213 Sekot DorianSekot Dorian 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 32.14
55 187 Rapoš Daniel MarkRapoš Daniel Mark 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32.57
56 455 Al-Khaldi SamiAl-Khaldi Sami 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 32.67
57 244 Kmeť JurajKmeť Juraj 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 32.87
58 227 Šataník ViktorŠataník Viktor 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 32.93
59 231 Karas DanielKaras Daniel 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 32.96
60 245 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.10
61 248 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.20
62 214 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 33.75
63 160 Králik SamuelKrálik Samuel 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 33.87
64 215 Zanovit JánZanovit Ján 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 33.94
65 224 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 34.07
66 226 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.11
67 131 Tuš AdamTuš Adam 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 34.21
67 395 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 34.21
69 408 Chandoga JakubChandoga Jakub 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 34.28
70 166 Spišák HugoSpišák Hugo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 34.37
71 216 Rebro AdamRebro Adam 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 35.09
71 397 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 35.09
73 222 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 35.79
74 219 Červenka DominikČervenka Dominik 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 36.54
75 218 Knapík DominikKnapík Dominik 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 37.33
76 398 Jurák MartinJurák Martin 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 38.10
77 181 Just JánJust Ján 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 38.26
78 392 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 45.30
250 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
269 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
270 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
246 Ľahký Tomᚼahký Tomáš 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
155 Rajzík MaximRajzík Maxim 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
399 Čepela MatúšČepela Matúš 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec DNS
194 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín DNS
263 Kohút ŠimonKohút Šimon 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava DNS
394 Ponc MartinPonc Martin 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava DNS
268 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
200 Grznár MojmírGrznár Mojmír 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
211 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 14 14 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 24.40
2 94 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.24
3 47 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 26.66
4 42 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.15
5 118 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.37
6 111 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 30.17
7 41 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 34.29
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.58
2 85 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.33
3 104 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 26.58
4 34 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.84
5 38 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 26.91
6 53 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 26.92
49 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 25.33
2 58 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.94
3 46 Holubová AlexandraHolubová Alexandra 10 10 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 27.37
4 113 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.32
5 54 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.43
6 37 Kalivodová SabinaKalivodová Sabina 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 30.91
7 121 Murcková NatáliaMurcková Natália 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 31.82
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.74
2 114 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.95
3 96 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 28.11
4 44 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 28.98
5 106 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 30.69
6 55 Murcková SimonaMurcková Simona 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 31.40
112 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.11
2 30 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 26.66
3 17 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.91
4 92 Tokárová TerezaTokárová Tereza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.25
5 50 Tornayová VeronikaTornayová Veronika 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 30.69
6 103 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 30.79
7 51 Škorcová ViktóriaŠkorcová Viktória 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 31.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.85
2 91 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.79
3 31 Gondová NatáliaGondová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 28.10
4 97 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.62
5 35 Bakočková StelaBakočková Stela 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.37
6 100 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 31.54
7 83 Klimčíková ViktóriaKlimčíková Viktória 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 32.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.90
2 52 Letková MagdalénaLetková Magdaléna 11 11 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 25.86
3 36 Šidlíková HanaŠidlíková Hana 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.91
4 56 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.14
5 57 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.67
6 95 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 27.84
16 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.19
2 74 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 27.35
3 2 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 28.24
4 110 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 28.72
5 3 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 32.27
84 Semenkárová LeaSemenkárová Lea 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS
59 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.38
2 61 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 28.00
3 48 Dunková PatríciaDunková Patrícia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.65
4 45 Bouzid SofiaBouzid Sofia 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.12
5 20 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 31.85
6 33 Grucová PetraGrucová Petra 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 31.97
22 Jendeková TamaraJendeková Tamara 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.26
2 65 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.77
3 68 Kosová KatarínaKosová Katarína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 30.06
4 39 Tužinská DanielaTužinská Daniela 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 35.78
24 Kyselicová ViktóriaKyselicová Viktória 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 12 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.52
2 90 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 29.64
3 15 Šimorová NatáliaŠimorová Natália 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.19
4 19 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 31.65
5 63 Tomíková NinaTomíková Nina 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 33.84
Celkom 5 pretekárov
Beh 13 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 31.15
2 27 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 31.42
3 21 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 32.23
4 29 Kausichová NinaKausichová Nina 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 35.76
5 119 Vaneková AdelaVaneková Adela 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 39.87
6 60 Halászová HanaHalászová Hana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 41.25
7 123 Martinéz SofiaMartinéz Sofia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 42.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (so, 30.11.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Pleschová LuciaPleschová Lucia 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 31.49
2 12 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 31.79
3 25 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.81
4 43 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 34.05
5 32 Porubanová NelaPorubanová Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 36.18
6 11 Ondrášeková NinaOndrášeková Nina 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 38.07
64 Tokarova LindaTokarova Linda 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.74
2 23 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 24.40
3 115 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.58
4 40 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.90
5 114 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.95
6 105 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 25.33
7 52 Letková MagdalénaLetková Magdaléna 11 11 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 25.86
8 76 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.11
9 120 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.19
10 94 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.24
11 85 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.33
12 67 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.38
13 104 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 26.58
14 47 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 26.66
14 30 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 26.66
16 34 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.84
17 116 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.85
18 38 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 26.91
18 36 Šidlíková HanaŠidlíková Hana 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.91
20 53 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 26.92
21 58 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.94
22 56 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.14
23 42 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.15
24 66 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.26
25 74 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 27.35
26 46 Holubová AlexandraHolubová Alexandra 10 10 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 27.37
27 62 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.52
28 57 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.67
29 91 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.79
30 95 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 27.84
31 17 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.91
32 61 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 28.00
33 31 Gondová NatáliaGondová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 28.10
34 96 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 28.11
35 2 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 28.24
36 92 Tokárová TerezaTokárová Tereza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.25
37 48 Dunková PatríciaDunková Patrícia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.65
38 110 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 28.72
39 65 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.77
40 44 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 28.98
41 45 Bouzid SofiaBouzid Sofia 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.12
42 113 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.32
43 118 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.37
44 97 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.62
45 90 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 29.64
46 68 Kosová KatarínaKosová Katarína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 30.06
47 111 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 30.17
48 15 Šimorová NatáliaŠimorová Natália 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.19
49 35 Bakočková StelaBakočková Stela 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.37
50 54 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.43
51 106 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 30.69
51 50 Tornayová VeronikaTornayová Veronika 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 30.69
53 103 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 30.79
54 37 Kalivodová SabinaKalivodová Sabina 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 30.91
55 26 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 31.15
56 55 Murcková SimonaMurcková Simona 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 31.40
57 27 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 31.42
58 28 Pleschová LuciaPleschová Lucia 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 31.49
59 100 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 31.54
60 19 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 31.65
61 51 Škorcová ViktóriaŠkorcová Viktória 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 31.71
62 12 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 31.79
63 25 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.81
64 121 Murcková NatáliaMurcková Natália 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 31.82
65 20 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 31.85
66 33 Grucová PetraGrucová Petra 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 31.97
67 83 Klimčíková ViktóriaKlimčíková Viktória 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 32.02
68 21 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 32.23
69 3 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 32.27
70 63 Tomíková NinaTomíková Nina 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 33.84
71 43 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 34.05
72 41 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 34.29
73 29 Kausichová NinaKausichová Nina 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 35.76
74 39 Tužinská DanielaTužinská Daniela 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 35.78
75 32 Porubanová NelaPorubanová Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 36.18
76 11 Ondrášeková NinaOndrášeková Nina 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 38.07
77 119 Vaneková AdelaVaneková Adela 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 39.87
78 60 Halászová HanaHalászová Hana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 41.25
79 123 Martinéz SofiaMartinéz Sofia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 42.41
49 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
112 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
16 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 DNS
84 Semenkárová LeaSemenkárová Lea 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS
59 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
22 Jendeková TamaraJendeková Tamara 12 12 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS
24 Kyselicová ViktóriaKyselicová Viktória 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 DNS
64 Tokarova LindaTokarova Linda 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS

150 m - Mix (Beh)

Beh (so, 30.11.2019 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 458 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 25.47
2 456 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 26.77
3 483 Namesny Adam JanNamesny Adam Jan 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 31.34
4 484 Bugar TomasBugar Tomas 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 31.74
5 485 Horvath PeterHorvath Peter 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 33.27
6 482 Bors MarekBors Marek 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 33.65
493 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 DNS
488 Demes JakubDemes Jakub 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno DNF
Celkom 8 pretekárov