<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo Zimný pohár žiactva AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

600 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (so, 30.11.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 271 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:05.84
2 390 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 2:12.18
3 230 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:13.40
4 274 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:17.55
5 272 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:18.92
6 389 Szileczký MatejSzileczký Matej 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 2:20.63
7 300 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:20.85
8 388 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:22.94
9 493 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:23.94
10 251 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:25.36
11 391 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 2:25.74
484 Bugar TomasBugar Tomas 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno DNS
Celkom 12 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (so, 30.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 2:07.96
2 298 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:08.88
3 53 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 2:16.78
4 458 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 2:17.07
5 114 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:18.48
6 76 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:25.54
7 299 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 2:28.93
8 118 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:31.07
9 38 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 2:35.30
10 37 Kalivodová SabinaKalivodová Sabina 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:37.17
11 25 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:38.92
12 103 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:40.11
Celkom 12 pretekárov