<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo Zimný pohár žiactva AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 30.11.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 225 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 14 197 189 197 - 197
2 271 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 65 195 195 192 - 195
3 Kuric MartinKuric Martin
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
09 09 186 182 186 - 186
4 488 Demes JakubDemes Jakub
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
11 11 182 171 182 - 182
5 266 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 66 178 178 178 - 178
6 274 Išunin MarekIšunin Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 46 178 170 178 - 178
7 175 Milo JakubMilo Jakub
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
10 10 16 177 175 172 177 177
8 252 Mihaľov BorisMihaľov Boris
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
10 10 38 177 171 177 165 177
9 388 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 62 176 176 175 167 176
10 273 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 36 176 169 176 - 176
11 230 Murgaš MatejMurgaš Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 19 175 168 175 171 175
12 293 Pokorný SimonPokorný Simon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 57 173 166 173 169 173
13 300 Tressard YannTressard Yann
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 59 173 160 173 162 173
14 141 Sekot DamianSekot Damian
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 61 170 170 162 169 170
15 249 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 64 170 167 168 170 170
16 481 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 58 170 168 170 - 170
17 259 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 51 169 163 169 167 169
18 264 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 52 168 167 168 166 168
19 390 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 63 167 167 x 145 167
20 261 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 60 166 162 166 156 166
21 389 Szileczký MatejSzileczký Matej
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 24 165 157 159 165 165
22 260 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 50 165 143 165 - 165
23 237 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 20 165 165 - - 165
24 234 Búci MarekBúci Marek
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
10 10 3 162 160 162 - 162
25 262 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 56 161 161 149 - 161
26 391 Igenyes LucasIgenyes Lucas
Lesky´s runnersLesky´s runners
10 10 160 154 160 156 160
27 255 Tomík FilipTomík Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 25 159 140 155 159 159
28 267 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 54 159 159 152 - 159
29 272 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 48 156 145 156 - 156
30 172 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 9 156 156 - - 156
31 243 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 41 150 149 148 150 150
32 277 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 5 149 146 147 149 149
33 251 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 55 149 141 149 147 149
34 232 Barta HugoBarta Hugo
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 1 149 139 147 149 149
35 275 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 47 148 145 148 - 148
36 448 Tondra MichalTondra Michal
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 148 144 148 - 148
37 236 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 40 148 135 148 143 148
38 294 Sklenár LukášSklenár Lukáš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 23 146 140 146 - 146
39 247 Mráz AdamMráz Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 17 145 144 143 145 145
40 223 Veselý AlexanderVeselý Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 27 144 144 137 - 144
41 276 Rusnák SamuelRusnák Samuel
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 22 144 134 144 - 144
42 224 Mayer RoderikMayer Roderik
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 12 141 141 134 - 141
43 235 Muráň ŠimonMuráň Šimon
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 18 141 131 131 141 141
44 484 Bugar TomasBugar Tomas
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 140 120 140 - 140
45 160 Králik SamuelKrálik Samuel
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 31 139 139 125 122 139
46 145 Martínez CándidoMartínez Cándido
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 37 138 138 136 138 138
47 213 Sekot DorianSekot Dorian
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 32 137 137 129 - 137
48 408 Chandoga JakubChandoga Jakub
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 136 133 129 136 136
49 253 Pilka MartinPilka Martin
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 49 136 136 106 129 136
50 451 Paufler DamianPaufler Damian
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 135 127 135 - 135
51 485 Horvath PeterHorvath Peter
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 134 134 130 - 134
52 254 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš
Lesky´s runnersLesky´s runners
12 12 2 132 124 132 132 132
53 291 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 44 132 131 132 - 132
54 238 Polonec JurajPolonec Juraj
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 35 132 118 125 132 132
55 248 Tressard AlanTressard Alan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 29 132 132 120 - 132
56 290 Brynza MatúšBrynza Matúš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 43 131 131 - - 131
57 233 Hanušiak MichalHanušiak Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 6 129 128 129 - 129
58 395 Štefan BožíkŠtefan Božík
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 126 118 126 - 126
59 295 Mikláš NikoMikláš Niko
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 15 126 126 - - 126
60 226 Čahoj DanielČahoj Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
14 14 4 125 125 106 112 125
61 244 Kmeť JurajKmeť Juraj
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
13 13 10 125 125 110 - 125
62 228 Metes MarcelMetes Marcel
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
11 11 13 122 121 122 - 122
63 245 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 26 121 121 120 - 121
64 215 Zanovit JánZanovit Ján
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 30 120 109 120 118 120
65 394 Ponc MartinPonc Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 114 110 114 - 114
66 231 Karas DanielKaras Daniel
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 8 114 109 114 - 114
67 483 Namesny Adam JanNamesny Adam Jan
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
13 13 111 111 109 - 111
68 216 Rebro AdamRebro Adam
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 21 111 111 093 099 111
69 211 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 28 106 103 106 - 106
70 398 Jurák MartinJurák Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 093 093 - - 93
71 397 Zaluský TomášZaluský Tomáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 086 086 074 - 86
194 Bombala MarkoBombala Marko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 34 DNS - - -
250 Baláž JakubBaláž Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 45 DNS - - -
270 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 53 DNS - - -
269 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 39 DNS - - -
268 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 33 DNS - - -
263 Kohút ŠimonKohút Šimon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 42 DNS - - -
297 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 7 DNS - - -
392 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 DNS - - -
399 Čepela MatúšČepela Matúš
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 DNS - - -
455 Al-Khaldi SamiAl-Khaldi Sami
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 DNS - - -
229 Bogdalik BorisBogdalik Boris
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 DNS - - -
217 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 DNS - - -
214 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
14 14 11 DNS - - -
Celkom 84 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 30.11.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 100 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 41 178 128 129 178 178
2 400 Rizmanová NinaRizmanová Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 176 167 176 165 176
3 120 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 60 175 170 165 175 175
4 115 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 68 173 159 173 - 173
5 116 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 69 172 157 172 - 172
6 40 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 31 170 163 170 - 170
7 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 169 157 167 169 169
8 117 Kováčová OlíviaKováčová Olívia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 56 169 153 161 169 169
9 283 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória
Lesky´s runnersLesky´s runners
10 10 22 165 162 165 150 165
10 96 Pernecká StellaPernecká Stella
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 64 163 163 156 152 163
11 105 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 71 163 163 149 156 163
12 104 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
10 10 58 162 162 154 - 162
13 52 Letková MagdalénaLetková Magdaléna
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
11 11 15 161 156 159 161 161
14 67 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 59 161 155 161 - 161
15 456 Príkopská LuciaPríkopská Lucia
Lesky´s runnersLesky´s runners
11 11 160 153 145 160 160
16 114 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 57 158 157 158 155 158
17 106 Kalaberová NelaKalaberová Nela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 70 158 152 152 158 158
18 95 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 63 155 155 145 147 155
19 46 Holubová AlexandraHolubová Alexandra
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
10 10 7 154 150 148 154 154
20 30 Virágová NatáliaVirágová Natália
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
11 11 39 154 138 154 096 154
21 113 Gregorová PetraGregorová Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 153 149 153 150 153
22 286 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 66 150 147 148 150 150
23 50 Tornayová VeronikaTornayová Veronika
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 36 150 144 150 134 150
24 74 Psotná EliškaPsotná Eliška
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
12 12 27 150 135 138 150 150
25 44 Panenková MichaelaPanenková Michaela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 149 140 137 149 149
26 110 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 53 147 115 147 144 147
27 443 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 147 138 147 135 147
28 31 Gondová NatáliaGondová Natália
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 3 147 138 147 - 147
29 76 Masaryková MartinaMasaryková Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 18 147 106 137 147 147
30 47 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 24 145 137 140 145 145
31 299 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 65 144 144 143 142 144
32 62 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 55 144 136 126 144 144
33 65 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 50 143 130 133 143 143
34 103 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 43 142 142 132 137 142
35 68 Kosová KatarínaKosová Katarína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 12 141 141 135 138 141
36 17 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 46 141 137 141 - 141
37 118 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 62 140 137 140 137 140
38 2 Holásková SimonaHolásková Simona
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 48 140 132 140 119 140
39 12 Kočí LuciaKočí Lucia
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 11 138 138 134 132 138
40 490 Paluskova MiriamPaluskova Miriam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
11 11 138 138 132 132 138
41 284 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 17 137 134 137 111 137
42 37 Kalivodová SabinaKalivodová Sabina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 9 136 130 136 105 136
43 90 Tressard GwennTressard Gwenn
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 51 135 135 131 121 135
44 66 Nováčková NikolaNováčková Nikola
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 52 135 135 129 100 135
45 19 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 29 134 134 134 - 134
46 42 Piešťanská SáraPiešťanská Sára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 25 134 132 134 - 134
47 288 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 49 132 125 124 132 132
48 20 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 44 130 130 130 - 130
49 41 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 129 120 105 129 129
50 25 Habová RomanaHabová Romana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 6 129 129 096 104 129
51 486 Goda LeticiaGoda Leticia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
12 12 128 128 119 109 128
52 3 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 30 128 109 128 - 128
53 61 Cviková AlexandraCviková Alexandra
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
12 12 1 127 122 126 127 127
54 83 Klimčíková ViktóriaKlimčíková Viktória
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
11 11 10 126 126 123 125 126
55 27 Šišková AdelaŠišková Adela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 61 125 113 117 125 125
56 48 Dunková PatríciaDunková Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 2 123 123 119 116 123
57 21 Habová MariannaHabová Marianna
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 5 123 113 113 123 123
58 396 Juráková LauraJuráková Laura
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 119 118 119 - 119
59 43 Nagyová NelaNagyová Nela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 20 119 119 106 097 119
60 282 Zvončeková DinaZvončeková Dina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 40 114 114 112 113 114
61 29 Kausichová NinaKausichová Nina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 42 113 103 113 112 113
62 15 Šimorová NatáliaŠimorová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 32 113 101 100 113 113
63 51 Škorcová ViktóriaŠkorcová Viktória
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 33 112 112 110 112 112
64 11 Ondrášeková NinaOndrášeková Nina
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 21 112 111 111 112 112
65 280 Tanková TiffanyTanková Tiffany
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 34 112 112 101 110 112
66 26 Bobovská NelaBobovská Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 47 112 103 112 - 112
67 393 Slamková TamaraSlamková Tamara
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 104 104 092 - 104
68 279 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
13 13 45 103 100 103 - 103
69 32 Porubanová NelaPorubanová Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 26 099 092 099 - 99
70 63 Tomíková NinaTomíková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 35 095 065 095 091 95
71 119 Vaneková AdelaVaneková Adela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
14 14 38 095 095 090 087 95
72 39 Tužinská DanielaTužinská Daniela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 37 079 079 075 - 79
73 123 Martinéz SofiaMartinéz Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 16 078 077 078 - 78
22 Jendeková TamaraJendeková Tamara
Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P...
12 12 8 DNS - - -
49 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 13 DNS - - -
278 Holubeková NatáliaHolubeková Natália
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
12 12 54 DNS - - -
Sedlačíková LeaSedlačíková Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 28 DNS - - -
285 Pelikánová LaraPelikánová Lara
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
10 10 67 DNS - - -
112 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 14 DNS - - -
16 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
11 11 19 DNS - - -
Celkom 80 pretekárov