<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)

300 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 01 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 38.75
Celkom 1 pretekári
Finále 02 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42.34
Celkom 1 pretekári
Finále 03 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.37
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.16
Celkom 2 pretekári
Finále 04 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 41.89
8 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.07
Celkom 2 pretekári
Finále 05 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.75
Celkom 1 pretekári
Finále 06 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.08
6 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.45
Celkom 2 pretekári
Finále 07 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 43.46
5 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 43.66
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45.03
8 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 50.96
Celkom 4 pretekári
Finále 08 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.46
5 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 44.81
6 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.87
7 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45.66
Celkom 4 pretekári
Finále 09 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 46.97
Celkom 1 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.07
Celkom 1 pretekári
Finále D (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38.88
Celkom 1 pretekári
Finále E (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 37.51
5 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 40.43
Celkom 2 pretekári
Finále F (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.83
6 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.50
8 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.23
Celkom 3 pretekári
Finále G (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 40.14
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.20
5 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.86
Celkom 3 pretekári
Finále H (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Tóth MatejTóth Matej 040212 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 43.89
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 45.60
5 Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 49.28
Celkom 3 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 01 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.84
Celkom 1 pretekári
Finále 02 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.66
Celkom 1 pretekári
Finále 04 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.71
5 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.07
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 46.95
Celkom 3 pretekári
Finále 05 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 46.88
Celkom 1 pretekári
Finále 06 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.25
Celkom 1 pretekári
Finále 07 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 45.42
Celkom 1 pretekári
Finále 08 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 46.61
Celkom 1 pretekári
Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.59
Celkom 1 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.66
Celkom 1 pretekári
Finále D (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 43.33
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 43.42
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 44.63
Celkom 3 pretekári
Finále F (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.89
Celkom 1 pretekári
Finále G (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 46.28
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.74
6 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.58
Celkom 3 pretekári
Finále I (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 55.60
Celkom 1 pretekári
Finále J (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.55
3 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 52.36
5 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 54.40
Celkom 3 pretekári
Finále 10 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.06
5 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.45
6 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 47.57
Celkom 3 pretekári
Finále 11 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 49.38
6 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 50.62
7 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 050807 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 51.47
8 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 51.70
Celkom 4 pretekári
Finále 12 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 51.76
7 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 050609 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 54.32
Celkom 2 pretekári
Finále 13 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.52
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 51.48
6 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1:00.24
Celkom 3 pretekári
Finále 14 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 48.52
Celkom 1 pretekári