<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)

300 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 01 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:38.75
Celkom 1 pretekári
Finále 02 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:42.34
Celkom 1 pretekári
Finále 03 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:39.37
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 0:40.16
Celkom 2 pretekári
Finále 04 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:41.89
8 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:44.07
Celkom 2 pretekári
Finále 05 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:41.75
Celkom 1 pretekári
Finále 06 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:39.08
6 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:42.45
Celkom 2 pretekári
Finále 07 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:43.46
5 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:43.66
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:45.03
8 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:50.96
Celkom 4 pretekári
Finále 08 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:42.46
5 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:44.81
6 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:44.87
7 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:45.66
Celkom 4 pretekári
Finále 09 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 0:46.97
Celkom 1 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:39.07
Celkom 1 pretekári
Finále D (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:38.88
Celkom 1 pretekári
Finále E (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 0:37.51
5 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:40.43
Celkom 2 pretekári
Finále F (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:39.83
6 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:41.50
8 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:42.23
Celkom 3 pretekári
Finále G (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:40.14
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:41.20
5 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:41.86
Celkom 3 pretekári
Finále H (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:43.89
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0:45.60
5 Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:49.28
Celkom 3 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 01 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:41.84
Celkom 1 pretekári
Finále 02 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:43.66
Celkom 1 pretekári
Finále 04 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:43.71
5 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:46.07
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:46.95
Celkom 3 pretekári
Finále 05 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 05 Naša atletikaNaša atletika 0:46.88
Celkom 1 pretekári
Finále 06 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:44.25
Celkom 1 pretekári
Finále 07 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:45.42
Celkom 1 pretekári
Finále 08 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 0:46.61
Celkom 1 pretekári
Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:42.59
Celkom 1 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:42.66
Celkom 1 pretekári
Finále D (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 0:43.33
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:43.42
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 0:44.63
Celkom 3 pretekári
Finále F (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:44.89
Celkom 1 pretekári
Finále G (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletikaNaša atletika 0:46.28
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:46.74
6 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:48.58
Celkom 3 pretekári
Finále I (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:55.60
Celkom 1 pretekári
Finále J (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:47.55
3 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:52.36
5 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:54.40
Celkom 3 pretekári
Finále 10 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:47.06
5 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:47.45
6 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 05 Naša atletikaNaša atletika 0:47.57
Celkom 3 pretekári
Finále 11 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:49.38
6 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:50.62
7 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 050807 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:51.47
8 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:51.70
Celkom 4 pretekári
Finále 12 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 05 Naša atletikaNaša atletika 0:51.76
7 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 050609 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:54.32
Celkom 2 pretekári
Finále 13 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:48.52
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:51.48
6 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1:00.24
Celkom 3 pretekári
Finále 14 (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:48.52
Celkom 1 pretekári