<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.22
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.53
3 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.62
5 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.75
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 08.17
7 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.79
Celkom 2 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.77
6 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.81
7 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.99
8 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.05
Celkom 4 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.67
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.95
6 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.99
Celkom 2 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.87
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.86
Celkom 1 pretekári