<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)

1500 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
14 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4:54.55
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:08.65
9 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5:08.80
11 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5:22.82
Celkom 3 pretekári

1500 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4:54.94
5 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:08.94
Celkom 2 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:26.92
5 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:29.52
10 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5:43.34
14 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6:19.57
Celkom 4 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5:31.97
4 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5:37.93
7 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6:01.60
10 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:21.73
Celkom 4 pretekári