<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Šimík, Sádecký, Rúrik, Hodža Šimík, Sádecký, Rúrik, Hodža AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.62
7 Bracho, Cesnak, Fedák, Kafka Bracho, Cesnak, Fedák, Kafka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.26
Celkom 2 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Vadovič, Kocian, Pobjecký, Hrubala Vadovič, Kocian, Pobjecký, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.47
5 Draganovský, Hnatko, Kuľka, Šima Draganovský, Hnatko, Kuľka, Šima ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.39
6 Tručka, Rojík, Petrezsél, Liptaj Tručka, Rojík, Petrezsél, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 30.71
Celkom 3 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pasternák, Rojka, Varačka, Mesároš Pasternák, Rojka, Varačka, Mesároš Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29.23
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.78
7 Čamaj, Pavlík, Ondrášik, Hanák Čamaj, Pavlík, Ondrášik, Hanák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 35.21
Celkom 2 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Elek, Kepes, Takács, Viszlay Elek, Kepes, Takács, Viszlay Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 35.25
4 Brach, Dovičovič, Šmelík, Kmeť Brach, Dovičovič, Šmelík, Kmeť KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 35.44
6 Nguyen, Novotný, Plajer, Sirotek Nguyen, Novotný, Plajer, Sirotek ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 36.85
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Semanova, Vašková, Semančíková, Devaldová Semanova, Vašková, Semančíková, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.88
6 Krišková, Radváková, Stanová, Hertnekyová Krišková, Radváková, Stanová, Hertnekyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 34.08
Celkom 2 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Záhorcová, Masárová, Wágnerová, Árendáš Záhorcová, Masárová, Wágnerová, Árendáš Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 31.72
Celkom 1 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Veselská, Vanovčanová, Čederlová, Bendová Veselská, Vanovčanová, Čederlová, Bendová Naša atletikaNaša atletika 30.66
4 Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletikaNaša atletika 33.30
7 Gállová, Henczová, Kulcsárová, Balázs Gállová, Henczová, Kulcsárová, Balázs Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 35.15
Celkom 3 pretekári
Finále D (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Flajžíková, Poláková, Ravasová, Petrovičová Flajžíková, Poláková, Ravasová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.00
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh F (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 33.28
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Bučková, Kubíncová, Miniarová, Zaveráková Bučková, Kubíncová, Miniarová, Zaveráková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 36.25
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Zajacová, Ščerbatá, Macečková, Voľanská Zajacová, Ščerbatá, Macečková, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.81
5 Krajčovičová, Psársky, Liptajová, Blichárová Krajčovičová, Psársky, Liptajová, Blichárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 35.09
7 Masárová, Baloghová, Masárová, Gyuricsek Masárová, Baloghová, Masárová, Gyuricsek ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 36.98
Celkom 3 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Baláková, Ciklaminiová, Drahovská, Krupová Baláková, Ciklaminiová, Drahovská, Krupová TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 34.29
Celkom 1 pretekári
Finále E (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Zápražná, Šiková, Gašpárková, Mlíchová Zápražná, Šiková, Gašpárková, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.98
5 Chovancová, Kubová, Tokošová, Hanusová Chovancová, Kubová, Tokošová, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.13
Celkom 2 pretekári
Finále F (st, 11.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 33.75
8 Svatíková, Jursová, Gbelcová, Martišová Svatíková, Jursová, Gbelcová, Martišová ŠK JablonicaŠK Jablonica 35.51
Celkom 2 pretekári