<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)
60 m - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.53
3 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.62
60 m - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.22
60 m - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
60 m - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 08.17
60 m - Najmladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.95
60 m - Najmladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.67
60 m - Najmladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.86
60 m - Najmladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
150 m - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 19.48
150 m - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 18.27
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.37
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.16
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.75
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.08
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.46
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 46.97
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.07
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38.88
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 37.51
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.83
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 40.14
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.20
300 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 43.89
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.84
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.71
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.25
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 45.42
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.06
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.52
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 48.52
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.66
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 43.33
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 43.42
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.89
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletikaNaša atletika 46.28
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.55
3 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 52.36
600 m - Najmladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
600 m - Najmladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1:55.06
600 m - Najmladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:00.19
600 m - Najmladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
600 m - Najmladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:59.48
800 m - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2:35.70
800 m - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
800 m - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:23.32
800 m - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
800 m - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
800 m - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
800 m - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 2:30.52
800 m - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1500 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1500 m - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1500 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5:31.97
1500 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1500 m - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4:54.94
100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.31
100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.03
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.78
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 60 m kluby - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 60 m kluby - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Vadovič, Kocian, Pobjecký, Hrubala Vadovič, Kocian, Pobjecký, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.47
4 x 60 m kluby - Starší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pasternák, Rojka, Varačka, Mesároš Pasternák, Rojka, Varačka, Mesároš Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29.23
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.78
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Elek, Kepes, Takács, Viszlay Elek, Kepes, Takács, Viszlay Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 35.25
4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Semanova, Vašková, Semančíková, Devaldová Semanova, Vašková, Semančíková, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.88
4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Záhorcová, Masárová, Wágnerová, Árendáš Záhorcová, Masárová, Wágnerová, Árendáš Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 31.72
4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Veselská, Vanovčanová, Čederlová, Bendová Veselská, Vanovčanová, Čederlová, Bendová Naša atletikaNaša atletika 30.66
4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Zajacová, Ščerbatá, Macečková, Voľanská Zajacová, Ščerbatá, Macečková, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.81
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 33.75
4 x 60 m kombinovaná - Mladší žiaci (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Bulgan, Kubica, Hulka, Hlaváč Bulgan, Kubica, Hulka, Hlaváč ŠK JablonicaŠK Jablonica 35.20
4 x 60 m kombinovaná - Mladšie žiačky (streda, 11.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie